Edit
See (TV Series 2019– ) Poster

(2019– )

Full Cast & Crew

Series Directed by 

Francis Lawrence ... (3 episodes, 2019)
Anders Engström ... (2 episodes, 2019)
Stephen Surjik ... (1 episode, 2019)
Frederick E.O. Toye ... (1 episode, 2019)

Series Writing Credits  

Steven Knight ... (created by) (9 episodes, 2019)
Hadi Nicholas Deeb ... (7 episodes, 2019)
Jonathan E. Steinberg ... (2 episodes, 2019)
Soo Hugh ... (1 episode, 2019)
Robert Levine ... (1 episode, 2019)
Dan Shotz ... (1 episode, 2019)

Series Cast  

Jason Momoa ...  Baba Voss 8 episodes, 2019
Sylvia Hoeks ...  Queen Kane 8 episodes, 2019
Hera Hilmar ...  Maghra 8 episodes, 2019
Christian Camargo ...  Tamacti Jun 8 episodes, 2019
Archie Madekwe ...  Kofun 8 episodes, 2019
Nesta Cooper ...  Haniwa 8 episodes, 2019
Yadira Guevara-Prip ...  Bow Lion / ... 8 episodes, 2019
Alfre Woodard ...  Paris 8 episodes, 2019
Josh Blacker ...  Witchfinder Warrior 8 episodes, 2019
Christian Sloan ...  Witchfinder Ayura 7 episodes, 2019
Tantoo Cardinal ...  The Dreamer 4 episodes, 2019
Franz Drameh ...  Boots 4 episodes, 2019
Mojean Aria ...  Gether Bax 4 episodes, 2019
Marilee Talkington ...  Souter Bax 4 episodes, 2019
Peter Bryant ...  Lord Dune 4 episodes, 2019
Bree Klauser ...  Matal 4 episodes, 2019
Hiro Kanagawa ...  Lord Unoa 4 episodes, 2019
Timothy Webber ...  Cutter 3 episodes, 2019
Lauren Glazier ...  Nyrie 3 episodes, 2019
Cassandra Naud ...  Shadow Warrior #1 3 episodes, 2019
Luc Roderique ...  Arca 3 episodes, 2019
Shalyn Ferdinand ...  Shadow Warrior #2 3 episodes, 2019
Jefferson Halliday ...  Courtier 3 episodes, 2019
Jessica Harper ...  Cora 3 episodes, 2019
Patricia Drake Patricia Drake ...  Overseer 2 episodes, 2019
Kamran Fulleylove ...  Lt. Jurado 2 episodes, 2019
Brianna Clark ...  Sinjay 2 episodes, 2019
Adrian Hough ...  Lord Sak 2 episodes, 2019
Alex Bulmer Alex Bulmer ...  Lady Zee 2 episodes, 2019
Donovan Tildesley Donovan Tildesley ...  Lord Carne 2 episodes, 2019
Ellen MacNevin ...  Lady in Waiting 2 episodes, 2019
Rocky Anderson ...  Slaver / ... 2 episodes, 2019
Joshua Henry ...  Jerlamarel 1 episode, 2019
Kyra Zagorsky ...  Delia 1 episode, 2019
Jaeden Noel ...  Kofun (Age 12) 1 episode, 2019
Aleks Paunovic ...  Wech 1 episode, 2019
Millie Davis ...  Haniwa (Age 12) 1 episode, 2019
Camillia Mahal Camillia Mahal ...  Scentier 1 1 episode, 2019
Gardiner Millar ...  King 1 episode, 2019
Gabrielle Rose ...  Lady An 1 episode, 2019
Dagan Nish Dagan Nish ...  Scentier 2 1 episode, 2019
Leo Rano ...  Archer 1 episode, 2019
Ava Sleeth ...  Young Maghra 1 episode, 2019
Robert Corness Robert Corness ...  Old Man (Tipi Village) 1 episode, 2019
Sharon Taylor ...  Ilun 1 episode, 2019
Mainei Kinimaka ...  Belu 1 episode, 2019
Tommy Clarke ...  Rider 1 episode, 2019
Megan Charpentier ...  Fethin 1 episode, 2019
Oliver Peters Oliver Peters ...  Alkenny Chanter 1 episode, 2019
Bola Omodara Bola Omodara ...  Stall Holder #1 1 episode, 2019
Spencer Prewett Spencer Prewett ...  Alkenny Drummer 1 episode, 2019
Jackie Blackmore ...  Stall Holder #2 1 episode, 2019
Nicco Del Rio Nicco Del Rio ...  Young Man 1 episode, 2019
Lamine Quiqui ...  Kofun (Age 3) 1 episode, 2019
Kelly Metzger ...  Woman (Fethin's Mom) 1 episode, 2019
Hayven Oladapo Hayven Oladapo ...  Haniwa (Age 3) 1 episode, 2019
Dominic Mariche ...  Kofun (Age 7) 1 episode, 2019
Darren Moore ...  Priest 1 episode, 2019
Jordana Blake ...  Haniwa (Age 7) 1 episode, 2019
Iris Paluly ...  Witch #1 1 episode, 2019
Linda Curial Linda Curial ...  Alkenny Elder 1 episode, 2019
Wesley Salter ...  Witch #2 1 episode, 2019
Yvonne Angeles Yvonne Angeles ...  Alkenny Teacher 1 episode, 2019
Nova Stevens Nova Stevens ...  Witch #3 1 episode, 2019
Nathaniel Adams Nathaniel Adams ...  Alkenny Kid #1 1 episode, 2019
Camille Hollett-French ...  Witch #4 1 episode, 2019
Jarrett Carlington Jarrett Carlington ...  Witch #5 1 episode, 2019
Damien Jansen Damien Jansen ...  Alkenny Kid #2 1 episode, 2019
Maya Keefe Maya Keefe ...  Alkenny Kid #3 1 episode, 2019
Winston Cabagnot Winston Cabagnot ...  Alkenny Kid #4 1 episode, 2019
Christopher Cabagnot Christopher Cabagnot ...  Alkenny Kid #5 1 episode, 2019
Margot Wehrle Margot Wehrle ...  River Child 1 episode, 2019
Louise Barnes ...  Gertrude 1 episode, 2019
Aiyanna Miorin ...  Hoveth 1 episode, 2019
Kenneth Mitchell ...  Edo 1 episode, 2019
Dayo Okeniyi ...  Olomon 1 episode, 2019
Christian Darrel Scott ...  Sammy 1 episode, 2019
Raven Scott ...  Nonni 1 episode, 2019
Nicholas Dohy ...  Indigo Man (uncredited) 1 episode, 2019

Series Produced by 

Kristen Campo ... executive producer (8 episodes, 2019)
Peter Chernin ... executive producer (8 episodes, 2019)
Michael Clarkson ... consulting producer (8 episodes, 2019)
Paul Clarkson ... consulting producer (8 episodes, 2019)
Lukas Ettlin ... supervising producer (8 episodes, 2019)
Jonathan Farmer ... associate producer (8 episodes, 2019)
Suzanne Heathcote ... producer (8 episodes, 2019)
Soo Hugh ... consulting producer (8 episodes, 2019)
Steven Knight ... executive producer (8 episodes, 2019)
Noga Landau ... co-producer (8 episodes, 2019)
Francis Lawrence ... executive producer (8 episodes, 2019)
Allen Marshall Palmer ... co-producer (8 episodes, 2019)
Todd Sharp ... co-executive producer (8 episodes, 2019)
Dan Shotz ... executive producer (8 episodes, 2019)
Jonathan E. Steinberg ... executive producer (8 episodes, 2019)
Joe Strechay ... associate producer (8 episodes, 2019)
Jenno Topping ... executive producer (8 episodes, 2019)
Jim Rowe ... producer (5 episodes, 2019)
Paul Kurta ... producer (3 episodes, 2019)
Peter McAleese ... producer (3 episodes, 2019)
Jayson de Rosner ... line producer (1 episode, 2019)
Nikki Wichmann ... associate producer (1 episode, 2019)

Series Music by 

Bear McCreary ... (8 episodes, 2019)

Series Cinematography by 

Brian Pearson ... (4 episodes, 2019)
Jo Willems ... (3 episodes, 2019)
Jules O'Loughlin ... (2 episodes, 2019)

Series Film Editing by 

Louis Cioffi ... (2 episodes, 2019)
Maria Gonzales ... (2 episodes, 2019)
Lynne Willingham ... (2 episodes, 2019)
Mark Yoshikawa ... (2 episodes, 2019)

Series Casting By 

Denise Chamian ... (8 episodes, 2019)
Candice Elzinga ... (5 episodes, 2019)

Series Production Design by 

Caroline Hanania ... (8 episodes, 2019)

Series Art Direction by 

Nicolas Lepage ... supervising art director (8 episodes, 2019)
Guy Roland ... (8 episodes, 2019)
Sandra Nieuwenhuijsen ... (6 episodes, 2019)
Chris Beach ... (1 episode, 2019)

Series Set Decoration by 

Sandy Walker ... (2 episodes, 2019)

Series Costume Design by 

Lahly Poore ... (4 episodes, 2019)
Trish Summerville ... (4 episodes, 2019)

Series Makeup Department 

Kate Blythe ... 1st Assistant Makeup (8 episodes, 2019)
Leah Ehman ... key makeup artist (8 episodes, 2019)
Bree-Anna Lehto ... special makeup effects artist (8 episodes, 2019)
Sandy Lindala ... Special MUFX Show Runner (8 episodes, 2019)
Toby Lindala ... Makeup Effects Designer: and all around good guy (8 episodes, 2019)
Amanda Miller ... wigmaker: Ms. Woodard (8 episodes, 2019)
April Pangilinan ... assistant makeup artist / makeup artist (8 episodes, 2019)
Connie Parker ... makeup department head (8 episodes, 2019)
Sanna Seppanen ... hair department head (8 episodes, 2019)
Jessie Shupenia ... assistant makeup artist (8 episodes, 2019)
Jaala Leis Wanless ... key hair stylist (8 episodes, 2019)
Cayley Giene ... special makeup effects artist (4 episodes, 2019)
Patrick Baxter ... special make-up effects (3 episodes, 2019)
Mary Phan ... assistant makeup artist (uncredited) (2 episodes, 2019)

Series Production Management 

Bridget Greene ... post-production supervisor (8 episodes, 2019)
Drew Locke ... unit production manager (8 episodes, 2019)
Jill Christensen ... production manager (5 episodes, 2019)
Andrew G. Munro ... unit production manager (1 episode)

Series Second Unit Director or Assistant Director 

Lukas Ettlin ... second unit director (8 episodes, 2019)
Louisa Phung ... second second assistant director (8 episodes, 2019)
Misha Bukowski ... first assistant director (5 episodes, 2019)
Chris Garbasauskas ... second assistant director (4 episodes, 2019)
Paul Kalkman ... third assistant director / key third assistant director (4 episodes, 2019)
Connor Jensen ... trainee assistant director (3 episodes, 2019)
Gordon MacDonald ... first assistant director (3 episodes, 2019)
Darrin Brown ... second assistant director (2 episodes, 2019)
Myron Hoffert ... first assistant director (2 episodes, 2019)
Kim Tran ... trainee assistant director (2 episodes, 2019)
Iman Javadi ... third assistant director (1 episode, 2019)
Alecia Maslechko ... 3rd assistant director (1 episode, 2019)

Series Art Department 

Mohamed AbouAhmed ... lead paint (8 episodes, 2019)
Amber Boorman ... set decoration buyer (8 episodes, 2019)
Ester Bovard ... set decoration buyer (8 episodes, 2019)
Leigh Craig ... Assistant Art Director / Art Direction (8 episodes, 2019)
Travis Devlin ... scenic carpenter (8 episodes, 2019)
Bryan Eng ... art coordinator (8 episodes, 2019)
John Gallagher ... concept artist (8 episodes, 2019)
Max Gloeckler ... Lead Sculptor (8 episodes, 2019)
Dean Goodine ... property master (8 episodes, 2019)
Gillian Goodman ... Props Buyer (8 episodes, 2019)
Eliza Hooker ... set decoration coordinator (8 episodes, 2019)
David Inkster ... propmaker / property master (8 episodes, 2019)
Lei Jin ... illustrator (8 episodes, 2019)
Joanne Laderoute ... prop truck supervisor (8 episodes, 2019)
Terry Lewis ... buyer (8 episodes, 2019)
Max Matsuoka ... prop designer (8 episodes, 2019)
Patrick Nemeth ... set dresser (8 episodes, 2019)
Hitoshi Okamoto ... assistant art director (8 episodes, 2019)
Janette Rhee ... assistant art director (8 episodes, 2019)
Joel Turner ... Head Greensman (8 episodes, 2019)
Scott Wellenbrink ... construction coordinator (8 episodes, 2019)
Jordy Wihak ... assistant property master (8 episodes, 2019)
Paula Zulkoskey ... art department assistant (8 episodes, 2019)
Michelle Chudleigh ... Set Decoration Coordinator (7 episodes, 2019)
Rosemary Stegman ... propmaker (7 episodes, 2019)
Paul Wagner ... assistant property master (4 episodes, 2019)
Lisa Godwin ... propmaker (3 episodes, 2019)
Colin Kroeker ... Lead carpenter (3 episodes, 2019)
Siobhan Louise O'Keefe ... set decoration buyer (3 episodes, 2019)
Milena Zdravkovic ... Concept Artist (3 episodes, 2019)
Jaime Buelow ... scenic artist (2 episodes, 2019)
Peter Rzazewski ... set designer (2 episodes, 2019)
Greg Diachok ... artist (1 episode, 2019)
Lisle Fehlauer ... set dresser (1 episode, 2019)
Warren Flanagan ... Illustrator: props (1 episode, 2019)
Henry Fong ... concept artist (1 episode, 2019)
Howard Lau ... illustrator (1 episode, 2019)
Maurice Roy ... graphic designer (1 episode, 2019)
Daniel Hyun Lim ... Concept Designer (1 episode)
Everett Nolan ... props assistant (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Sound Department 

Doug Madick ... foley artist (9 episodes, 2019)
Michael Babcock ... re-recording mixer (8 episodes, 2019)
Ginge Cox ... trailer: re-recording mixer (8 episodes, 2019)
Eric Lamontagne ... sound mixer (8 episodes, 2019)
Jeremy Peirson ... Sound Designer / re-recording mixer / supervising sound editor (8 episodes, 2019)
Madison Penland ... sound assistant (8 episodes, 2019)
Rick Santizo ... re-recording mix technician (8 episodes, 2019)
Aaron Southerland ... adr mixer (8 episodes, 2019)
Tim Farrell ... sound effects editor (7 episodes, 2019)
Birgir Tryggvason ... ADR recording (7 episodes, 2019)
Scott Carroll ... boom operator (4 episodes, 2019)
Tim O'Neill ... boom operator (4 episodes, 2019)
Brian Tarlecki ... re-recording mix technician (3 episodes, 2019)
Roderick Matte ... Production Sound Mixer / Second Unit Mixer (2 episodes, 2019)
Yared Gebrekidan ... Second unit boom operator (1 episode, 2019)
Janó Tóth ... ADR recording (1 episode, 2019)

Series Special Effects by 

Tim Guertin ... special effects technician (8 episodes, 2019)
David Loveday ... Special Effects 1st assistant (8 episodes, 2019)
Ryan Szyda ... special effects (6 episodes, 2019)

Series Visual Effects by 

Rebecca Burnett ... VFX Production Manager (8 episodes, 2019)
Anthony Cally ... visual effects coordinator (8 episodes, 2019)
Adrian De Wet ... visual effects supervisor (8 episodes, 2019)
Laura Dochtermann ... Digital Production Manager: Pixomondo / digital production manager: pixomondo (8 episodes, 2019)
Eve Fizzinoglia ... visual effects producer (8 episodes, 2019)
Layne Friedman ... comp qc supervisor: Pixomondo / compositor: pixomondo / comp qc supervisor: pixomondo (8 episodes, 2019)
Charles Gariepy ... fx artist (8 episodes, 2019)
Adam Harrison ... visual effects producer: Pixomondo / vfx producer: pixomondo / visual effects producer: pixomondo (8 episodes, 2019)
Kate T.C. Lin ... compositor: Pixomondo / compositor: pixomondo (8 episodes, 2019)
Tefft Smith ... techvis supervisor: Pixomondo / techvis supervisor: pixomondo (8 episodes, 2019)
Igor Staritsin ... senior concept artist matte painter (8 episodes, 2019)
Prapanch Swamy ... CG Supervisor: Pixomondo / cg supervisor: pixomondo (8 episodes, 2019)
Mike Terrigno ... compositor (8 episodes, 2019)
Benoit Touchette ... Head of Visual Effects (8 episodes, 2019)
Matt Welford ... visual effects supervisor: Pixomondo / visual effects supervisor: pixomondo (8 episodes, 2019)
Vivian Assunção-Kesikowski ... production assistant: pixomondo (7 episodes, 2019)
Mathieu Boulanger ... head of i/o (7 episodes, 2019)
Nadège Bozzetti ... CG Supervisor: mels (7 episodes, 2019)
Frederic Breault ... CG Supervisor: mels (7 episodes, 2019)
John Cairns ... department supervisor: pixomondo (7 episodes, 2019)
Arturo Camacho ... it system administrator: pixomondo (7 episodes, 2019)
Ji Cheng ... pipeline TD: pixomondo / pipeline td: pixomondo (7 episodes, 2019)
Pritish Dogra ... pipeline TD: pixomondo / lead pipeline td: pixomondo / lead pipeline TD: pixomondo (7 episodes, 2019)
Jenne Guerra ... vfx producer: pixomondo / VFX Producer: pixomondo (7 episodes, 2019)
Luc Julien ... visual effects supervisor: mels (7 episodes, 2019)
Barry Liu ... production coordinator: pixomondo (7 episodes, 2019)
Josh Lu ... pipeline TD: pixomondo / pipeline td: pixomondo (7 episodes, 2019)
Cynthia Mourou ... visual effects producer: Mels (7 episodes, 2019)
Mitja Müller-Jend ... pipeline TD: pixomondo / pipeline td: pixomondo (7 episodes, 2019)
Hai Yen Nguyen ... office assistant: pixomondo (7 episodes, 2019)
Mathieu Prezelin ... lead matchmove: Folks (7 episodes, 2019)
Shae Salmon ... vfx editor: pixomondo / vfx editor: pxomondo (7 episodes, 2019)
Frédérique Schmidt ... visual effect editor: Folks (7 episodes, 2019)
Léane Taillon ... visual effects coordinator: mels (7 episodes, 2019)
Sylvain Thibodeau ... i/o (7 episodes, 2019)
Dallas Michael Vaughan ... it assistant: pixomondo (7 episodes, 2019)
Felix Wang ... pipeline TD: pixomondo / pipeline: pixomondo (7 episodes, 2019)
Grace Jingya Wang ... office assistant: pixomondo (7 episodes, 2019)
Siyun Yi ... recruiting and human resources manager: pixomondo (7 episodes, 2019)
Zhuotao Zhang ... pipeline TD: pixomondo / pipeline td: pixomondo / pipeline TD: Pixomondo (7 episodes, 2019)
Kel Zhu ... hr & production assistant: pixomondo (7 episodes, 2019)
Neishaw Ali ... Visual Effects Executive Producer (6 episodes, 2019)
Francis Bernard ... Layout Artist: mels / Layout artist: mels (6 episodes, 2019)
Rickard Didriksson ... visual effects (6 episodes, 2019)
Martin Fourat ... I/O operator: Mels / visual effects editor: Folks (6 episodes, 2019)
Nadine Frève ... visual effects coordinator: Folks (6 episodes, 2019)
Christopher Gray ... Visual Effects Producer: Framestore (6 episodes, 2019)
Carlota Gutiérrez Pou ... digital compositor (6 episodes, 2019)
Amy Henderson ... production assistant: pixomondo (6 episodes, 2019)
Gavin Hyde ... vfx editor: Framestore / vfx editor - framestore (6 episodes, 2019)
Arnaud Jalbert ... visual effects editor: Folks (6 episodes, 2019)
Cilie Kragegaard ... visual effects producer: Ghost VFX (6 episodes, 2019)
Mia Lalanne ... visual effects line producer: Framestore (6 episodes, 2019)
Andrew Osis ... compositor: pixomondo (6 episodes, 2019)
Stéphane Paradis ... compositing supervisor: Folks (6 episodes, 2019)
James Rustad ... visual effects supervisor / Visual Effects Supervisor: Outpost VFX (6 episodes, 2019)
Rebecca Scott ... Head Of Production: Outpost VFX (6 episodes, 2019)
Alexander Swahn ... digital compositor: Ghost VFX (6 episodes, 2019)
Brittany Thogersen ... Production Assistant: Outpost VFX (6 episodes, 2019)
Alexandra Vaillancourt ... visual effects producer: Folks (6 episodes, 2019)
Florence Bichon ... Lighting: mels / Texture and shading: mels (5 episodes, 2019)
Sébastien Gagné ... digital compositor: mels / environnement artist: mels (5 episodes, 2019)
Frederik Grondin ... digital compositor: Folks (5 episodes, 2019)
Jonathan Grégoire ... Animation: mels / Layout artist: mels / Match Move Artist: mels (5 episodes, 2019)
Neil Impey ... vfx data wrangler (5 episodes, 2019)
David Legault ... Visual Effects Coordinator: Production (5 episodes, 2019)
Maxime St-Onge ... Lighting Artist: Folks (5 episodes, 2019)
Wouter van Stenis ... visual effects (5 episodes, 2019)
Daniel Westerlund ... visual effects artist: Ghost VFX (5 episodes, 2019)
Hokyung Ahn ... asset artist: pixomondo (4 episodes, 2019)
Matthew Broughton ... production coordinator: pixomondo (4 episodes, 2019)
Nimoul Nims Bun ... creature: rigging lead: pixomondo (4 episodes, 2019)
Jennifer Chiang ... asset artist: pixomondo (4 episodes, 2019)
Amber Davy ... production coordinator: pixomondo (4 episodes, 2019)
Tyler Deck ... visual effects producer: Mr. X (4 episodes, 2019)
Eric Desaulniers ... Layout artist: mels / Rigging: mels (4 episodes, 2019)
Hamo Djoboulian ... production coordinator: pixomondo (4 episodes, 2019)
David Dong ... lighting artist: pixomondo (4 episodes, 2019)
Annie Dufresne ... Matte Painter Artist: mels / environment artist: mels (4 episodes, 2019)
Goldie Hanger ... production coordinator: pixomondo (4 episodes, 2019)
Derek Herr ... visual effects artist (4 episodes, 2019)
Glen Hombrebueno ... production coordinator: pixomondo (4 episodes, 2019)
Heather Hughson ... production coordinator: pixomondo (4 episodes, 2019)
Damien Hurgon ... visual effects supervisor: Mr.X (4 episodes, 2019)
Andrew Hutton ... department lead: pixomondo (4 episodes, 2019)
Dana Jurcic ... production coordinator: pixomondo (4 episodes, 2019)
Andreas Kjær-Jensen ... CG Generalist: Ghost VFX (4 episodes, 2019)
Pieter Luypaert ... visual effects production manager: Mr. X (4 episodes, 2019)
Matheus Marques ... digital compositor (4 episodes, 2019)
Ximena Novoa ... visual effects department coordinator: Mr. X (4 episodes, 2019)
Magdi Omar ... Visual Effects Production Manager: "Spin VFX" / visual effects production manager (4 episodes, 2019)
Darren Porter ... cg generalist: pixomondo (4 episodes, 2019)
Michael Prince ... cg generalist: pixomondo (4 episodes, 2019)
Marc Roth ... cg supervisor: pixomondo / cg supervisor: Pixomondo (4 episodes, 2019)
Antoine Rouleau ... Matte Painter Artist: Mels / Matte painting: mels (4 episodes, 2019)
Tom Rowell ... cg supervisor (4 episodes, 2019)
Jon Shaw ... lighting lead: pixomondo (4 episodes, 2019)
Danielle Taillefer ... modeling artists: Mels (4 episodes, 2019)
Valerio Tarricone ... fx lead: pixomondo / FX Lead: Pixomondo (4 episodes, 2019)
Alexandre Tremblay ... Compositing lead: mels / digital compositor: mels (4 episodes, 2019)
Gabrielle Allard ... Lighting: mels (3 episodes, 2019)
Tania Beaulieu ... Layout artist: mels / Layout Artist: Mels (3 episodes, 2019)
Patricia Binga ... animation lead: pixomondo (3 episodes, 2019)
Eric de Pablos Rodriguez ... Compositor: Ghost VFX (3 episodes, 2019)
Pascal Depocas ... digital compositor (3 episodes, 2019)
YeYoung Jung ... asset artist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Yong Jin Kim ... asset artist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Siting Liu ... creature TD: pixomondo / rigger: pixomondo / rigging artist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Josiane O'Rourke ... visual effects coordinator: mels (3 episodes, 2019)
Tristan Patrick ... asset supervisor: pixomondo (3 episodes, 2019)
Benjamin Ruiz ... Environment artist: Mels (3 episodes, 2019)
Rosa Sanchez ... visual effects editor: Mr. X (3 episodes, 2019)
Travis Smith ... asset artist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Stephen Trepanier ... dailies editor: Mr. X (3 episodes, 2019)
Yilin Wang ... cg generalist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Aurélien Ardissone ... lighting artist: folks (2 episodes, 2019)
Rodrigo Armendariz ... digital compositor: mels (2 episodes, 2019)
Sergiu Baiesu ... layout artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Reine Bourgault ... digital compositor: mels (2 episodes, 2019)
Christian Brown ... animator: pixomondo (2 episodes, 2019)
Jerome Cote ... digital compositor: mels (2 episodes, 2019)
Maxime Ducharme ... Layout artist: mels (2 episodes, 2019)
Gerard Dunleavy ... senior digital matte painter (2 episodes, 2019)
Oluwaseun Faleke ... production coordinator: pixomondo (2 episodes, 2019)
Vincent Forand ... Lead Compositing: mels / digital compositor: mels (2 episodes, 2019)
Benoit Gagnon ... Lighting: mels (2 episodes, 2019)
Azzard Gordon ... layout artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Vladislava Govednik ... visual effects: production assistant: method studios (2 episodes, 2019)
Aeryn Gray ... environments artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Yamil Hossman ... digital compositor: Mels (2 episodes, 2019)
Andres Kluge ... visual effects artist: Ghost VFX (2 episodes, 2019)
Marie-Eve Lapierre ... digital compositor: mels (2 episodes, 2019)
Alejandra Marquez ... layout artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Alexandre Meneux ... Matte Painting: Mels (2 episodes, 2019)
Cécile Morel ... Project Manager: mels (2 episodes, 2019)
Linnéa Petersson ... Compositor: Ghost VFX (2 episodes, 2019)
Marc-André Roy ... digital compositor: MELS (2 episodes, 2019)
Jesús Nieto Rubalcava ... fx td: pixomondo (2 episodes, 2019)
Angel Gil Ruiz ... layout artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Abraham Sanchez ... layout artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Milan Schere ... dmp/env supervisor - pixomondo / dmp/env supervisor: pixomondo (2 episodes, 2019)
Sean Schur ... visual effects supervisor: Method Studios (2 episodes, 2019)
Lisa K. Sepp ... Global Managing Director: MR. X (2 episodes, 2019)
Oscar Sheikh ... asset artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Claire Simond ... Digital matte-painter: Folks (2 episodes, 2019)
Laurent Spillemaecker ... visual effects supervisor: Folks (2 episodes, 2019)
Filip Sustek ... Visual Effects Supervisor: Outpost VFX / visual effects supervisor: Outpost VFX (2 episodes, 2019)
Naline Suzigan ... production coordinator: pixomondo (2 episodes, 2019)
Olivier Thibaut ... head of software: Method Studios (2 episodes, 2019)
François Trudel ... Lead Compositing: mels / digital compositor: mels (2 episodes, 2019)
Raphael Valle ... digital compositor: mels (2 episodes, 2019)
Darren White ... lead animator: pixomondo (2 episodes, 2019)
Jose Arauz ... compositor (1 episode, 2019)
Priya Ayengar ... compositor: pixomondo (1 episode, 2019)
Hamish Ballingall ... fx artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Anthony Baptiste ... Fx: Mels (1 episode, 2019)
Monica Rodriguez Bautista ... compositor: pixomondo (1 episode, 2019)
David Bessette ... digital compositor: Folks VFX (1 episode, 2019)
Adesh Bharadwaj ... animator: pixomondo (1 episode, 2019)
Vincent Boucher-Cormier ... Matte Paint Artist: Mels (1 episode, 2019)
Nathan Breton ... creature: CFX lead: pixomondo (1 episode, 2019)
Christopher Gonzalez Caro ... matte painter (1 episode, 2019)
Yuting Chen ... digital compositor (1 episode, 2019)
Marvin Chrastek ... CG Generalist: Ghost VFX (1 episode, 2019)
Gabriela Chrobak ... production assistant: pixomondo (1 episode, 2019)
Esme Coleman ... digital compositor (1 episode, 2019)
Karch Coon ... Compositor (1 episode, 2019)
Cory Darough-Hardekopf ... asset artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Aritra Dey ... mattepainting MR.X (1 episode, 2019)
Florian Dubois ... digital compositor: mels (1 episode, 2019)
Zhavier Dumont ... digital compositor: Mels (1 episode, 2019)
Selena Farkas ... compositor (1 episode, 2019)
Nicolas Fillion ... lighting artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Derek Fong ... animator: pixomondo (1 episode, 2019)
Nitin Garg ... Texturing Artist (1 episode, 2019)
Brannek Gaudet ... compositor (1 episode, 2019)
Herod Gilani ... environment artist: Pixomondo (1 episode, 2019)
Cary Graham ... visual effect compositor: pixomondo (1 episode, 2019)
Mathias Valentin Hansen ... digital compositor: Ghost VFX (1 episode, 2019)
Gunnar Heiss ... compositor: pixomondo (1 episode, 2019)
Jory Holt ... Digital compositor: SPIN VFX (1 episode, 2019)
Bernhard Huber ... fx td: pixomondo (1 episode, 2019)
Ciprian Iorga ... digital compositor: mels (1 episode, 2019)
Veress Kovács István ... senior matte painter (1 episode, 2019)
Jacob Kaniuk ... assets artist (1 episode, 2019)
Stephan Kot ... digital compositor (1 episode, 2019)
Saran Kumar ... Production Manager: Mr. X Inc. (1 episode, 2019)
Christine Lan ... CFX artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Andrea Lazzarini ... visual effects artist (1 episode, 2019)
Chi Jiajia Lim ... compositor: Spin VFX (1 episode, 2019)
Aris Charles Llamas ... lighting artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Nicolas Marion ... model/texture artist: mels (1 episode, 2019)
Daniel James Mason ... Matchmove Artist: Method Studios (1 episode, 2019)
Kelly McCarthy ... visual effects producer: Soho VFX (1 episode, 2019)
Effandi Mohamed ... cg artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Steve Molloy ... digital artist (1 episode, 2019)
Gabriel Monette ... Fx: mels (1 episode, 2019)
John Montegut ... Restoration Artist: mels (1 episode, 2019)
Danielle Norgate ... compositing lead: pixomondo (1 episode, 2019)
Anil Onlem ... creature td: Mr.X (1 episode, 2019)
Jina Park ... Modeler: Method Studios (1 episode, 2019)
Dayna Pearce ... vfx production coordinator: Spinvfx (1 episode, 2019)
Gala Phalguni ... fx artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Anna Posokhova ... digital compositor (1 episode, 2019)
Ri-Ann Pully ... visual effects (1 episode, 2019)
Ricardo Quintero ... compositor: pixomondo (1 episode, 2019)
Samuel Rainville-Bell ... digital compositor: mels (1 episode, 2019)
Rakesh ... mattepainting (1 episode, 2019)
Juan Rodriguez ... compositor: pixomondo (1 episode, 2019)
Pedro Sabrosa ... visual effects supervisor (1 episode, 2019)
Geoff Sayer ... compositor (1 episode, 2019)
Steeve St-Pierre ... digital compositor: Folks VFX (1 episode, 2019)
Jennifer Stimpfig ... visual effects coordinator (1 episode, 2019)
Rui Sun ... compositor: pixomondo (1 episode, 2019)
Mathieu Tremblay ... digital compositor: Mels (1 episode, 2019)
Antonin Messier Turcotte ... Fx: Mels (1 episode, 2019)
Marcel Vanderwekken ... compositing: pixomondo (1 episode, 2019)
Thaddeus Warren ... environments artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Alysia Wildman ... central production manager: Outpost VFX (1 episode, 2019)
Mickaël Yon ... visual effects: CG Generalist (1 episode, 2019)
Aslan Zamaev ... fx artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Momo Zhan ... office assistant: pixomondo (1 episode, 2019)

Series Stunts 

Jill Armstrong ... stunt department coordinator (8 episodes, 2019)
Scott J. Ateah ... stunt coordinator (8 episodes, 2019)
Adam Ballantyne ... stunt performer (8 episodes, 2019)
Kim Fardy ... stunt double: Jason Momoa (8 episodes, 2019)
Mike Garthwaite ... stunt performer (8 episodes, 2019)
Kai Hirvonen ... key stunt rigger (8 episodes, 2019)
Onur Can Karatas ... stunt performer (8 episodes, 2019)
Joshua Mazerolle ... stunt performer (8 episodes, 2019)
Steven McMichael ... Additional Stunt Coordinator / Fight Coordinator (8 episodes, 2019)
Todd Rex ... whip master (8 episodes, 2019)
Quentin Schneider ... stunt performer (8 episodes, 2019)
Danny Virtue ... stunt coordinator (8 episodes, 2019)
Kory Grim ... stunts (6 episodes, 2019)
Rochelle Okoye ... stunt double: Nesta Cooper / stunt performer (6 episodes, 2019)
Tommy Clarke ... stunts / stunt performer (5 episodes, 2019)
Landon Jackle ... utility stunts / stunts (5 episodes, 2019)
Cameron Hilts ... utility stunts (4 episodes, 2019)
Jack Kingsley ... stunt performer (4 episodes, 2019)
Michelle Christa Smith ... stunt performer (4 episodes, 2019)
Fraser Aitcheson ... stunt performer (3 episodes, 2019)
Tommy Europe ... stunt player (3 episodes, 2019)
Keanu Lam ... utility stunts (3 episodes, 2019)
Mitra Suri ... stunt performer (3 episodes, 2019)
Chris Webb ... utility stunts (3 episodes, 2019)
Chad Cosgrave ... stunt performer (2 episodes, 2019)
Lloyd Cunningham ... stunt performer (2 episodes, 2019)
Eugene Brave Rock ... stunts (2 episodes, 2019)
Kelsey Andries ... stunt actor (1 episode, 2019)
Curtis Braconnier ... stunts (1 episode, 2019)
Jason William Day ... stunt performer (1 episode, 2019)
Carl Fortin ... stunt performer (1 episode, 2019)
Darcy Hinds ... stunts (1 episode, 2019)
Andre Ike ... stunt rigger (1 episode, 2019)
Sean Kohnke ... stunt performer (1 episode, 2019)
Jaeson Lee ... stunt performer (1 episode, 2019)
Don Lew ... stunt performer (1 episode, 2019)
Jennifer Li ... stunt performer (1 episode, 2019)
Tally Rodin ... stunt double: Bree Klauser (1 episode, 2019)
Andrea Ross ... stunt performer (1 episode, 2019)
Sharlene Royer ... stunt double: nesta cooper (1 episode, 2019)
Hugo Steele ... stunt performer (1 episode, 2019)
Taylor Tai ... stunt performer (1 episode, 2019)
Brad Turner ... stunt performer (1 episode, 2019)
Shelene Yung ... stunts (1 episode, 2019)

Series Camera and Electrical Department 

Mark Allan ... digital imaging technician (8 episodes, 2019)
Nadia Baptista ... second assistant camera / second assistant camera: 'b' camera (8 episodes, 2019)
Braden Batsford ... first assistant camera: "b" camera / first assistant camera: b camera (8 episodes, 2019)
Andrey Chimkovitch ... grip (8 episodes, 2019)
Murray Close ... still photographer (8 episodes, 2019)
Sunra Dawn ... lighting technician (8 episodes, 2019)
Marcus Fung ... additional 2nd assistant camera (8 episodes, 2019)
Dylan Haayer ... best boy electric (8 episodes, 2019)
Dwight Hartnett ... digital imaging technician 2nd unit (8 episodes, 2019)
Dave Joshi ... video coordinator (8 episodes, 2019)
Nicholas McKenzie ... first assistant camera: a camera (8 episodes, 2019)
Daniel Pierce ... rigging grip (8 episodes, 2019)
Kathie Singh ... digital loader (8 episodes, 2019)
Paul Slatter ... gaffer (8 episodes, 2019)
Shaun Stander ... A Cam 1st Assistant Camera 2nd Unit (8 episodes, 2019)
John Trapman ... aerial director of photography (8 episodes, 2019)
Darin Wong ... A dolly grip (8 episodes, 2019)
Abiel Yohannes ... digital utility technician (8 episodes, 2019)
Brad McGregor ... camera operator/aerial / camera operator: aerial (6 episodes, 2019)
Ian Seabrook ... 2nd Unit Director of Photography / 2nd unit director of photography / camera operator / underwater camera operator (6 episodes, 2019)
Ian R.C. Levine ... 2nd Unit "A" Camera Operator/Steadicam / B Camera Operator/2nd Unit "A" Camera Operator / B camera operator / B camera operator/2nd Unit "A" Cam Op/Steadicam / B camera operator/Spinter Unit DP (5 episodes, 2019)
Tynan Callesen ... leadman grip (4 episodes, 2019)
Philip Ledingham ... camera trainee (4 episodes, 2019)
Stephen Maier ... director of photography: 2nd unit (4 episodes, 2019)
Torstein Colyer ... dolly grip: reshoots (3 episodes, 2019)
Anson Easter ... camera trainee (3 episodes, 2019)
Lukas Fournier ... second assistant camera: a camera (3 episodes, 2019)
Jason J. Rodriguez ... second unit lighting technician (3 episodes, 2019)
David J. Thompson ... "a" camera/steadicam operator / camera operator (3 episodes, 2019)
Jo Willems ... cinematographer (3 episodes, 2019)
Nikolas Bradfield ... electrician (2 episodes, 2019)
Simon Jori ... digital imaging technician (2 episodes, 2019)
Quentin de Jubécourt ... lighting technician (1 episode, 2019)
Patrick Henry ... drone tech (1 episode, 2019)
Tyler McDougall ... Drone Pilot (1 episode, 2019)
Michael Andrew Salisbury ... set wireman (1 episode, 2019)
Mikah Sharkey ... underwater housing technician (1 episode, 2019)
Sam Stoessiger ... grip (1 episode, 2019)
Daniel Walsh ... first assistant camera: "b" camera second unit (1 episode, 2019)

Series Animation Department 

Madhav Shyam ... Rigging Artist (5 episodes, 2019)
Everett Nolan ... props and background assistance (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Casting Department 

Beth Day ... casting associate (8 episodes, 2019)
Zarah Kulczycki ... casting assistant (8 episodes, 2019)
Megan Bayliss ... casting associate (3 episodes, 2019)

Series Costume and Wardrobe Department 

Nicholas Ruben Alvarez ... specialty costume (8 episodes, 2019)
Steve Constancio ... personal costumer to mr. momoa (8 episodes, 2019)
Grace Delahanty ... Costume Truck Supervisor (8 episodes, 2019)
Summer Dietz ... assistant costume designer (8 episodes, 2019)
Elizabeth Estervig ... tailor assistant / tailor (8 episodes, 2019)
Tannis Hegan ... cutter (8 episodes, 2019)
Greg Hopwood ... costume concept artist (8 episodes, 2019)
Erin Koskella ... specialty costume (8 episodes, 2019)
Hannz Mulligan ... speciality costumer / costumer (8 episodes, 2019)
Kieu Nguyen ... cutter (8 episodes, 2019)
Heather Osborne ... costume craftsperson/builder (8 episodes, 2019)
Ellie Oster ... Specialty Costume (8 episodes, 2019)
Yuri M. Ramos ... specialty costume (8 episodes, 2019)
Douglas J. Stewart ... specialty costume key (8 episodes, 2019)
Samantha Stroman ... ager/dyer/textile artist (8 episodes, 2019)
Jenn Touchie ... Costume Buyer (8 episodes, 2019)
Alan Villanueva ... concept artist (8 episodes, 2019)
Danielle White ... set costumer (8 episodes, 2019)
Joshua Hoyles ... set costumer (5 episodes, 2019)
Joseph Cigliano ... costumer (4 episodes, 2019)
Valentina Aulisi ... costumer (3 episodes, 2019)
Erica Ciaglia ... cutter/fitter (3 episodes, 2019)
Dawn Y. Line ... key costumer (3 episodes, 2019)
Sharon McGunigle ... cutter/fitter (3 episodes, 2019)
Liz Oliver ... head textile artist (3 episodes, 2019)
James W. Tyson ... costume supervisor (3 episodes, 2019)
Sarah Yellin ... costumer (3 episodes, 2019)
Anna Seltzer ... costumer (2 episodes, 2019)
Hannah-Rose Taggart ... set costumer (2 episodes, 2019)
Carolyn Bentley ... breakdown artist (1 episode, 2019)
Lanny Campbell ... key breakdown artist (1 episode, 2019)
Gaye Gardiner ... breakdown artist (1 episode, 2019)
Lise Hache ... background set supervisor (1 episode, 2019)
Julia Saeri Lee ... costume assistant (1 episode, 2019)
Jessica Lythgoe-Green ... costume supervisor: Canada (1 episode, 2019)
Corinne Mameli ... background costume coordinator (1 episode, 2019)
Laurel Morgan ... prep costumer (1 episode, 2019)
Shaylyn O'Grady ... costume assistant (1 episode, 2019)
Maureen O'Heron ... shopper (1 episode, 2019)
Salvatore Salamone ... Specialty Costumer (1 episode, 2019)
Briana Scott ... key ager/dyer (1 episode, 2019)

Series Editorial Department 

Allison Arachea ... post-production coordinator (8 episodes, 2019)
James Brill ... on-line editor (8 episodes, 2019)
Raoul Crosby ... i/o operator (8 episodes, 2019)
Dave Hussey ... colorist (8 episodes, 2019)
Jake Keller ... additional on-line editor (8 episodes, 2019)
W. Cody Nelson ... senior dailies operator (8 episodes, 2019)
Aj Raymundo ... dailies operator (8 episodes, 2019)
Matt Wells ... colorist: dailies (8 episodes, 2019)
Stephanie Tiltman ... post-production project manager: Encore Post (5 episodes, 2019)
Syafiq Jaafar ... Dailies Operator (3 episodes, 2019)
Louis Cioffi ... editor (2 episodes, 2019)
Susan Godfrey ... assistant editor (2 episodes, 2019)
Maria Gonzales ... editor (2 episodes, 2019)
Davis Reynolds ... assistant editor (2 episodes, 2019)
Lissette Rodriguez ... assistant editor (2 episodes, 2019)
Fulvio Valsangiacomo ... assistant editor (2 episodes, 2019)
Lynne Willingham ... editor (2 episodes, 2019)
Mark Yoshikawa ... editor (1 episode, 2019)

Series Location Management 

Nick Bergstedt ... location scout (8 episodes, 2019)
Jonathan Cairns ... assistant location manager (8 episodes, 2019)
Sinziana Corozel ... assistant location manager (8 episodes, 2019)
Tonya Hartz ... location scout (8 episodes, 2019)
Mark Kandborg ... location scout (8 episodes, 2019)
Duff Masterson ... location scout (8 episodes, 2019)
Marc Del Santro ... locations scout (1 episode, 2019)

Series Music Department 

Ayana Haviv ... singer: soloist (8 episodes, 2019)
Alex Heller ... music editor (8 episodes, 2019)
Allison Wood ... music supervisor (8 episodes, 2019)
Benjamin Zecker ... composer: additional music (7 episodes, 2019)
Angelina Park ... scoring coordinator (1 episode, 2019)
Ryan Walsh ... Additional Recording Engineer (1 episode, 2019)

Series Script and Continuity Department 

David Ray ... script coordinator (7 episodes, 2019)
Ana Oparnica Sebal ... script supervisor (5 episodes, 2019)
Joecy Shepherd ... script supervisor (3 episodes, 2019)
Hannah van Dijk ... script supervisor: additional photography (1 episode, 2019)

Series Transportation Department 

Chris Clarke ... transportation coordinator (8 episodes, 2019)
Jason Johanson ... Director driver / cast driver (8 episodes, 2019)
Nicole McKay ... transportation dispatcher (8 episodes, 2019)
Lyle Priel ... director driver / cast driver (3 episodes, 2019)
Jens Steffensen ... transportation (3 episodes, 2019)
Mike Magner ... transportation captain (2 episodes, 2019)

Series Other crew 

Tony Alcantar ... dialect coach (8 episodes, 2019)
Lindsay Ashby ... production assistant (8 episodes, 2019)
Sarah Ayer ... Key Office Production Assistant (8 episodes, 2019)
Jonathan Azoulai ... 1st Assistant Accountant (8 episodes, 2019)
Lorna Joan Barrie ... first Aid craft services (8 episodes, 2019)
Julie Brinkman ... asst to mr knight (8 episodes, 2019)
Navid Charkhi ... Choreographer (8 episodes, 2019)
Karin Fong ... title designer (8 episodes, 2019)
Cassie Gill ... Social Media Manager (8 episodes, 2019)
Jess Havisto ... bts/epk producer (8 episodes, 2019)
Mackenzie Holtz ... Greens (8 episodes, 2019)
Cara Hrdlitschka ... Choreographer (8 episodes, 2019)
Megan Huitema ... 1st Assistant Production Coordinator (8 episodes, 2019)
Jenna Jankowiak ... 2nd assistant production coordinator (8 episodes, 2019)
Krista Johnston ... clearances (8 episodes, 2019)
Melissa Kimbler ... production accountant (8 episodes, 2019)
Shay Kuebler ... Choreographer (8 episodes, 2019)
Kevin Li ... choreographer (8 episodes, 2019)
Tyler Mazzucco ... Key Production Assistant (8 episodes, 2019)
Malia McMullen ... Choreographer (8 episodes, 2019)
Bryan Meyers ... Key first assistant accountant / key first assistant accountant (8 episodes, 2019)
Samantha Montgomery ... artist management coordinator (8 episodes, 2019)
Gina Moss ... Cast liaison (8 episodes, 2019)
Zoe Neary ... assistant to showrunners (8 episodes, 2019)
Kirsten Ovstaas ... assistant to producer (8 episodes, 2019)
Tsunami Parker ... executive director: meal distribution management (8 episodes, 2019)
Westley Parker ... assistant to the executive director: meal distribution management: food helper (8 episodes, 2019)
Paul Plancich ... labourer/first aid (8 episodes, 2019)
Paradox Pollack ... movement director (8 episodes, 2019)
James Rath ... technical advisor (8 episodes, 2019)
Trevor Schmidt ... production assistant (8 episodes, 2019)
Shari Sontag ... U.S. Controller / financial controller / u.s. controller (8 episodes, 2019)
Joe Strechay ... blindness consultant (8 episodes, 2019)
Nikki Wichmann ... production supervisor (8 episodes, 2019)
Christopher J. Green ... assistant accountant (7 episodes, 2019)
Laura Mary Clarke ... first aid craft service / craft service assistant (6 episodes, 2019)
Walter Sawan ... production assistant / key set production assistant (6 episodes, 2019)
Tyler Blackmore ... production assistant (5 episodes, 2019)
Danielle Bowen ... Key Production Assistant (5 episodes, 2019)
Phaedra Eccleston ... first assistant production coordinator (5 episodes, 2019)
Michael Fenske ... Key Production Assistant (5 episodes, 2019)
Lana Knox ... production assistant (5 episodes, 2019)
Anna McBarron ... Key Production Assistant (5 episodes, 2019)
Judith Swan ... production coordinator (5 episodes, 2019)
Nicole Anthony ... Dialect Coach (4 episodes, 2019)
Alex Voong ... assistant production coordinator (4 episodes, 2019)
Hadie DeJesus ... Director's Assistant (3 episodes, 2019)
Marcel Thomaschowski ... production assistant (3 episodes, 2019)
Rhiannon Moller-Trotter ... production assistant (2 episodes, 2019)
Jo Scott ... assistant production coordinator: additional photography / second assistant production coordinator: additional photography (2 episodes, 2019)
Wayne Staveley ... Key Production Assistant (2 episodes, 2019)
Courtney Dunnigan ... production assistant (1 episode, 2019)
Sarah Heary ... Set Dresser (1 episode, 2019)
Sarah Kenny ... production assistant (1 episode, 2019)
Chris Liscano ... key craft service (1 episode, 2019)
Melyssa Rose ... production coordinator (1 episode, 2019)
Diego Tovar ... production assistant (1 episode, 2019)
Amirth Venkatesh ... production assistant (1 episode, 2019)
Shelby Young ... adr voice (1 episode, 2019)
Mariela Zapata ... stand-in (1 episode, 2019)
Aleks Cvetojevic ... visual research consultant (uncredited) (3 episodes, 2019)
Leah Flagg ... production assistant (uncredited) (1 episode, 2019)

See also

Release Dates | Official Sites | Company Credits | Filming & Production | Technical Specs

Contribute to This Page


Recently Viewed