Edit
The Book of Boba Fett (TV Series 2021– ) Poster

Full Cast & Crew

Series Directed by 

Robert Rodriguez ... (3 episodes, 2021-2022)
Dave Filoni ... (1 episode, 2022)
Steph Green ... (1 episode, 2022)
Bryce Dallas Howard ... (1 episode, 2022)
Kevin Tancharoen ... (1 episode, 2022)

Series Writing Credits  

Jon Favreau ... (created by) (7 episodes, 2021-2022)
Jon Favreau ... (written by) (7 episodes, 2021-2022)
Noah Kloor ... (staff writer) (7 episodes, 2021-2022)
George Lucas ... (based on STAR WARS by) (7 episodes, 2021-2022)
Dave Filoni ... (written by) (1 episode, 2022)

Series Cast  

Temuera Morrison ...  Boba Fett 7 episodes, 2021-2022
Ming-Na Wen ...  Fennec Shand 7 episodes, 2021-2022
Frank Trigg ...  Gamorrean Guard 6 episodes, 2021-2022
Collin Hymes ...  Gamorrean Guard 6 episodes, 2021-2022
Leilani Shiu ...  Jawa / ... 1 episode, 2021-2022
Matt Berry ...  8D8 5 episodes, 2021-2022
David Pasquesi ...  Mok Shaiz's Majordomo 5 episodes, 2021-2022
Carey Jones ...  Black Krrsantan 5 episodes, 2022
Jennifer Beals ...  Garsa Fwip 4 episodes, 2021-2022
Robert Rodriguez ...  Dokk Strassi / ... 4 episodes, 2021-2022
Marlon Aquino ...  Twi'lek Server 4 episodes, 2021-2022
Andrea Bartlow ...  Twi'lek Server 4 episodes, 2021-2022
Pedro Pascal ...  The Mandalorian 3 episodes, 2022
Sophie Thatcher ...  Drash 3 episodes, 2022
Jordan Bolger ...  Skad 3 episodes, 2022
Barry Lowin ...  Garfalaquox 3 episodes, 2021-2022
Joanna Bennett ...  Tusken Warrior 3 episodes, 2021-2022
Xavier Jimenez ...  Tusken Chief / ... 3 episodes, 2021-2022
Wesley Kimmel ...  Tusken Kid 3 episodes, 2021-2022
Phil LaMarr ...  Pyke Boss / ... 3 episodes, 2022
Ardeshir Radpour ...  Kaba Baiz / ... 3 episodes, 2022
Brendan Wayne ...  the Mandalorian- Din Djarin 3 episodes, 2022
Amy Sedaris ...  Peli Motto 2 episodes, 2022
Corey Burton ...  Cad Bane 2 episodes, 2022
Daniel Logan ...  Young Boba Fett 3 episodes, 2021-2022
Galen Howard ...  City Hall Clerk 2 episodes, 2022
Murphy Patrick Martin ...  Drummer 2 episodes, 2022
W. Earl Brown ...  Weequay Proprietor 2 episodes, 2022
Karisma Shanel ...  Jo 2 episodes, 2022
Thundercat ...  Modifier 1 episode, 2022
Timothy Olyphant ...  Cobb Vanth 1 episode, 2022
Paul Darnell ...  Night Wind Assassin 1 episode, 2021-2022
Stephen Oyoung ...  Dokk Strassi 1 episode, 2021-2022
Dorian Kingi ...  Cad Bane Performance Artist 2 episodes, 2022
Andres Saenz Hudson ...  Dokk Strassi / ... 2 episodes, 2022
Michael Neumeyer ...  Aqualish / ... 2 episodes, 2022
Emily Swallow ...  Armorer 1 episode, 2022
Stephen Root ...  Lortha Peel 1 episode, 2022
Rosario Dawson ...  Ahsoka Tano 1 episode, 2022
Helen Sadler ...  Ishi Tib Guild Master 1 episode, 2022
Danny Trejo ...  Rancor Keeper 1 episode, 2022
Arden Briar Voyles ...  Rodian Child 1 episode, 2022
Dawn Dininger ...  Rodian Prisoner 1 episode, 2021
Max Lloyd-Jones ...  Lieutenant Reed 1 episode, 2022
Paul Sun-Hyung Lee ...  Captain Carson Teva 1 episode, 2022
Mark Hamill ...  Luke Skywalker 1 episode, 2022
J.J. Dashnaw ...  Deputy Scott 1 episode, 2022
Mandy Kowalski ...  Camie 1 episode, 2022
Skyler Bible ...  Fixer 1 episode, 2022
Alfred Hsing ...  Pyke Traveler 1 episode, 2022
David Mattey ...  Sand Ape 1 episode, 2021
Lisa Mason Lee ...  Garsa's Sanctuary Woman 1 episode, 2022
Safiya Fredericks ...  Ishi Tib Guild Master 1 episode, 2022
Americus Abesamis Americus Abesamis ...  Glavis Patron 1 episode, 2022
Zachary Blair Spilkoman ...  Pyke Guard 1 episode, 2022
Chris Bartlett ...  Droid Server / ... (uncredited) 5 episodes, 2021-2022
Greg Kufera ...  Advozse Patron / ... (uncredited) 5 episodes, 2021-2022
Susanna Malak ...  Gas Mask / ... (uncredited) 4 episodes, 2021-2022
Marisa Mendelson ...  Mos Espa Citizen (uncredited) 4 episodes, 2021-2022
Dmitriy Karas ...  Tusken Raider / ... (uncredited) 4 episodes, 2021-2022
TaMara Carlson Woodard TaMara Carlson Woodard ...  Max Rebo (uncredited) 4 episodes, 2021-2022
Alan Bagh ...  Nutcracker Biker / ... (uncredited) 3 episodes, 2021-2022
Rory Ross ...  Tusken Raider (uncredited) 3 episodes, 2021-2022
Jo Osmond ...  Binbot droid / ... (uncredited) 3 episodes, 2022
Will Kirby ...  Karales the Bounty Hunter (uncredited) 3 episodes, 2022
Vanessa Zamarripa ...  Modifier (uncredited) 3 episodes, 2022
Pamm Riddle ...  Snivvian Card Player / ... (uncredited) 3 episodes, 2022
Nathan Baham ...  Tusken Kid (uncredited) 2 episodes, 2021-2022
Eli Jane ...  Bonehead / ... (uncredited) 2 episodes, 2022
Brenna Larsen ...  Caskadag (uncredited) 2 episodes, 2022
Jon Favreau ...  Paz Vizsla (uncredited) 1 episode, 2022
Tait Fletcher ...  Paz Vizsla (uncredited) 1 episode, 2022
Stephen Stanton ...  Pyke Traveler (uncredited) 1 episode, 2022
Allan Graf ...  Bartender (uncredited) 1 episode, 2022
Michael O'Laskey II ...  Tusken Raider #7 (uncredited) 1 episode, 2022
Christine Galey ...  R2-D2 (uncredited) 1 episode, 2022
Dallas James Dallas James ...  Pyke Syndicate Soldier (uncredited) 1 episode, 2022
Jose Ramirez Hernandez ...  North Pole Pedestrian (uncredited) 1 episode, 2022

Series Produced by 

John Bartnicki ... producer (7 episodes, 2021-2022)
Carrie Beck ... co-executive producer (7 episodes, 2021-2022)
Jon Favreau ... executive producer (7 episodes, 2021-2022)
Dave Filoni ... executive producer (7 episodes, 2021-2022)
Karen Gilchrist ... co-executive producer (7 episodes, 2021-2022)
John Hampian ... co-producer (7 episodes, 2021-2022)
Abbigail Keller ... associate producer (7 episodes, 2021-2022)
Kathleen Kennedy ... executive producer (7 episodes, 2021-2022)
David Lowery ... associate producer (7 episodes, 2021-2022)
Kim Richards ... associate producer (7 episodes, 2021-2022)
Robert Rodriguez ... executive producer / executive producer (7 episodes, 2021-2022)
Kristen Schreck ... associate producer (7 episodes, 2021-2022)
Clint Spillers ... associate producer (7 episodes, 2021-2022)
Colin Wilson ... executive producer (7 episodes, 2021-2022)

Series Music by 

Ludwig Göransson ... (7 episodes, 2021-2022)
Joseph Shirley ... (7 episodes, 2021-2022)

Series Cinematography by 

David Klein ... (5 episodes, 2021-2022)
Dean Cundey ... (2 episodes, 2022)
Paul Hughen ... (1 episode, 2022)

Series Film Editing by 

Jeff Seibenick ... (2 episodes, 2021-2022)
Andrew S. Eisen ... (2 episodes, 2022)
Dylan Firshein ... (2 episodes, 2022)
Dana E. Glauberman ... (1 episode, 2022)

Series Casting By 

Sarah Finn ... (7 episodes, 2021-2022)

Series Production Design by 

Doug Chiang ... (7 episodes, 2021-2022)
Andrew L. Jones ... (7 episodes, 2021-2022)

Series Art Direction by 

Rebekah Bukhbinder ... (7 episodes, 2021-2022)
David Lazan ... supervising art director (7 episodes, 2021-2022)
Paul Ozzimo ... (7 episodes, 2021-2022)
Rachel Rockstroh ... (7 episodes, 2021-2022)
Rudie Schaefer ... (7 episodes, 2021-2022)
Ji Young Lee ... art director (6 episodes, 2022)

Series Set Decoration by 

Amanda Moss Serino ... (7 episodes, 2021-2022)

Series Costume Design by 

Shawna Trpcic ... (7 episodes, 2021-2022)

Series Makeup Department 

Cary Ayers ... makeup artist (7 episodes, 2021-2022)
Ashleigh Childers ... key hair stylist (7 episodes, 2021-2022)
Carlton Coleman ... makeup artist (7 episodes, 2021-2022)
Dan Crawley ... prosthetic fabrication room (7 episodes, 2021-2022)
Crystal Gomez ... prosthetic fabrication room coordinator / makeup artist (7 episodes, 2021-2022)
Francesca-Maria Houlbrooke ... prosthetic fabrication artist (7 episodes, 2021-2022)
Jamie Kelman ... makeup artist (7 episodes, 2021-2022)
Michelle Miller ... makeup artist (7 episodes, 2021-2022)
Sabrina Wilson ... key makeup artist (7 episodes, 2021-2022)
Tiphanie Baum ... Hairstylist (6 episodes, 2022)
Kimberly Carlson ... Hairstylist (6 episodes, 2022)
Ashley Childers ... key hair stylist (6 episodes, 2022)
Alexei Dmitriew ... makeup designer (6 episodes, 2022)
Maria Sandoval ... Hair Designer (6 episodes, 2022)
Cale Thomas ... makeup artist (6 episodes, 2022)
Karen Zanki ... Hairstylist (6 episodes, 2022)
Samantha Ward ... makeup artist (4 episodes, 2021-2022)
Lindsay Garrison ... makeup artist (2 episodes, 2021-2022)
Gabby Navarrete ... makeup artist (1 episode, 2021)

Series Production Management 

Judith Babcock ... post-production supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Ashley Franklin ... production supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Alethea Geges ... health and safety manager: physical production (7 episodes, 2021-2022)
Kristen Schreck ... production supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Clint Spillers ... virtual production supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Scott Trimble ... production supervisor: VFX units (7 episodes, 2021-2022)
Colin Wilson ... unit production manager (7 episodes, 2021-2022)
Sumire Takamatsu ... Associate Production Manager (6 episodes, 2022)

Series Second Unit Director or Assistant Director 

Sean Jennings ... second unit assistant director (7 episodes, 2021-2022)
Heather Kehayas ... second second assistant director (7 episodes, 2021-2022)
Ashlynn Pastorek ... dga trainee (7 episodes, 2021-2022)
Kirisa Gavrin ... second assistant director (5 episodes, 2021-2022)
Kim Richards ... first assistant director / second unit director (5 episodes, 2021-2022)
Heather Wagner-Wang ... first assistant director (5 episodes, 2021-2022)

Series Art Department 

Craig Abele ... supervising sculptor (7 episodes, 2021-2022)
Stephanie P. Aguilar ... art department assistant (7 episodes, 2021-2022)
Sabine Asanger ... assistant property master (7 episodes, 2021-2022)
Hillary Bauman ... standby painter (7 episodes, 2021-2022)
Rick Belosic ... general foreman (7 episodes, 2021-2022)
Lawson Brown ... 2nd Unit Property Master (7 episodes, 2021-2022)
David Cohen ... mold shop supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Sarah Contant ... set designer (7 episodes, 2021-2022)
Justin DeSantis ... stage foreman (7 episodes, 2021-2022)
Steven DeSantis ... construction coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Genevieve Elkin ... virtual art department manager (7 episodes, 2021-2022)
Michael Epstein ... graphic designer (7 episodes, 2021-2022)
James Eubank ... standby carpenter (7 episodes, 2021-2022)
Rowen Fields ... set decoration assistant (7 episodes, 2021-2022)
Chris Fix ... set decoration prop shop foreman (7 episodes, 2021-2022)
Joey Genitempo ... standby painter (7 episodes, 2021-2022)
Matt Hausmann ... assistant props (7 episodes, 2021-2022)
James Isaacson ... props (7 episodes, 2021-2022)
Eddie Jimenez ... carpenter (7 episodes, 2021-2022)
Katarina Kushin ... art assistant: Lucasfilm Art Dept / art department assistant: Lucasfilm Art Dept (7 episodes, 2021-2022)
Jason Mahakian ... concept model maker (7 episodes, 2021-2022)
Brian Matyas ... character concept artist (7 episodes, 2021-2022)
Christopher McCain ... construction foreman (7 episodes, 2021-2022)
D'Shanna Moses ... art department coordinator (7 episodes, 2021-2022)
James A Otto ... construction production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Leo Rodriguez ... set dresser (7 episodes, 2021-2022)
Josh Roth ... property master (7 episodes, 2021-2022)
Madeleine Sandrolini ... concept coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Eric S. Saperstein ... paint foreman (7 episodes, 2021-2022)
Shamim Seifzadeh ... set designer (7 episodes, 2021-2022)
Phil Szostak ... concept researcher (7 episodes, 2021-2022)
Michelle Thieme ... concept manager: Lucasfilm Art Dept (7 episodes, 2021-2022)
Anne Tobin ... set decoration coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Greg Finnin ... assistant property master (6 episodes, 2021-2022)
Michael Biggie ... painter (6 episodes, 2022)
Crystal Kenrick ... journeyman (6 episodes, 2022)
Akiko Thomas ... assistant property master (5 episodes, 2022)
Ryan Church ... concept supervisor (3 episodes, 2021-2022)
Duncan Crawford ... sculptor (3 episodes, 2021-2022)
Joe Cash ... props (1 episode, 2022)
Sean Ginevan ... leadman (1 episode, 2022)
Chris Tulloch McCabe ... Concept Artist: Jellyfish Pictures (1 episode, 2022)
Nathan Longest ... props (uncredited) (6 episodes, 2022)
Joseph Deese ... leather worker (uncredited) (1 episode, 2022)

Series Sound Department 

David Acord ... sound designer (7 episodes, 2021-2022)
Cole Chamberlain ... Sound Utility (7 episodes, 2021-2022)
Shawn Holden ... production sound mixer (7 episodes, 2021-2022)
Veronica Kahn ... sound utility (7 episodes, 2021-2022)
Scott R. Lewis ... re-recording mixer (7 episodes, 2021-2022)
Brian Long ... engineering services (7 episodes, 2021-2022)
Liz Marston ... additional re-recording mixer (7 episodes, 2021-2022)
Patrick Martens ... boom operator (7 episodes, 2021-2022)
Alyssa Nevarez ... foley editor (7 episodes, 2021-2022)
Scott Theakston ... digital editorial support (7 episodes, 2021-2022)
Vedat Kiyici ... adr mixer (6 episodes, 2022)
David W. Collins ... sound editor / sound effects editor (5 episodes, 2021-2022)
Ryan Cota ... dialogue editor / dialogue/adr editor (5 episodes, 2021-2022)
Sean England ... foley artist (5 episodes, 2021-2022)
Angela Ang ... dialogue editor / dialogue/adr editor (4 episodes, 2021-2022)
Andrea Gard ... foley artist (3 episodes, 2021-2022)
Ryan Pedersen ... pro-tools operator / pro tools operator (2 episodes, 2021-2022)
Jonathan Borland ... sound effects editor (2 episodes, 2021-2022)
Ronni Brown ... foley artist (1 episode, 2021)
Benjamin A. Burtt ... sound effects editor (1 episode, 2021)
Jason Butler ... foley mixer (1 episode, 2021)
Richard Duarte ... foley mixer (1 episode, 2021)
Jessica Engel ... post production sound accountant (1 episode, 2021)
Judy Kirschner ... assistant re-recording mixer (1 episode, 2021)
Michael Levine ... sound effects librarian (1 episode, 2021)
Josh Lowden ... general manager: Skywalker Sound Executive Staff / senior vice president: Skywalker Sound Executive Staff (1 episode, 2021)
Derek McGinley ... assistant re-recording mixer (1 episode, 2021)
Edgar Meza ... it engineer (1 episode, 2021)
Steve Morris ... head of engineering (1 episode, 2021)
Jon Null ... head of production (1 episode, 2021)
Margie O'Malley ... foley artist (1 episode, 2021)
David Peifer ... digital editorial support (1 episode, 2021)
Carrie Perry ... studio capacity manager (1 episode, 2021)
Michael Peters ... head of production: finance & planning (1 episode, 2021)
Eva Porter ... client services (1 episode, 2021)
Frank Rinella ... foley supervisor (1 episode, 2021)
Trey Turner ... assistant supervising sound editor (1 episode, 2021)
Bonnie Wild ... re-recording mixer / supervising sound editor (1 episode, 2021)
Matthew Wood ... supervising sound editor (1 episode, 2021)
Eva Rismanforoush ... boom operator: tandem unit (1 episode, 2022)
Alex Stylianou ... adr recordist (uncredited) (6 episodes, 2022)

Series Special Effects by 

Jonathan Faber ... model maker: Legacy Effects (7 episodes, 2021-2022)
Damian Fisher ... Mold Shop Supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Scott R. Fisher ... special effects supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Vincent Vanillo ... special effects technician (7 episodes, 2021-2022)
Ken Cornett ... Model Maker: Legacy Effects (6 episodes, 2022)
Pete Kelley ... special effects technician (6 episodes, 2022)
Dean Schneider ... lead 3d print engineer: Legacy Effects (6 episodes, 2022)
Cary Gunnar Lee ... special effects technician (1 episode, 2022)

Series Visual Effects by 

Alishia Adams ... visual effects coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Christopher Ahrens ... cg supervisor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Clayton Albrecht ... visual effects line producer: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Shelby Albright ... junior creature td: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Olivier Amah ... talent acquisition specialist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Keith Anthony-Brown ... visual effects production manager: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Cédric Arsenault ... texture artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Lance Baetkey ... digital artist (7 episodes, 2021-2022)
Yunus Balcioglu ... senior fx technical director: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Christopher Balog ... Virtual Production TD (7 episodes, 2021-2022)
Dario Barrera ... visual effects casting manager: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Michel Barrière ... qc supervisor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Austin Beaulier ... visual effects: volumetric capture (7 episodes, 2021-2022)
Olivier Beaulieu ... head of 2d: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Gregory Bellis ... senior layout artist: ILM Sydney (7 episodes, 2021-2022)
Michel Bergeron ... technical director: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Louise Bertrand ... visual effects producer: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Pierre Blain ... artistic supervisor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Richard Bluff ... production visual effects supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Mahmoud Boubetra ... it technician: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Maryse Bouchard ... head of assets: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Rachel Bouchard ... layout artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Mathieu Boucher ... vice president: operations: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Zak Boxall ... Texture Artist (7 episodes, 2021-2022)
Derrek Brajkovich-Horn ... visual effects coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Tanner Brandt ... visualization coordinator: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Ari Brown ... digital artist: Lola VFX (7 episodes, 2021-2022)
Alan Bucior ... r&d: ILM StageCraft (7 episodes, 2021-2022)
Bruce Buechner ... asset artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Kaitlen Burns ... vfx production coordinator (7 episodes, 2021-2022)
David Bélanger-Dambremont ... texture artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Caroline Bélisle ... human resources advisor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Samuel Cardinal ... i/o technician: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Mélanie Carignan ... visual effects producer: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Jimmy Caron ... software development director: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Christian Castaneda ... associate virtual production supervisor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Kate Chamuris ... assistant visual effects coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Alice Chang ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Can Chang ... compositing lead: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Hui Ling Chang ... visual effects associate producer (7 episodes, 2021-2022)
Teddy Cheong ... digital artist: ILM Image Unit / digital artist: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Diana Chu ... visual effects production coordinator: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Trent Claus ... visual effects supervisor: Lola VFX (7 episodes, 2021-2022)
Derek Cole ... ncam operator (7 episodes, 2021-2022)
J. Todd Constantine ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Irene Cordero ... support: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Evelyn Cover ... virtual production lead: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Colleen Craige ... virtual art department (7 episodes, 2021-2022)
Joanie Croteau ... client coordinator: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Christophe Damiano ... head of lighting: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Lorelei David ... visual effects editor (7 episodes, 2021-2022)
Thierry Delattre ... vice president production: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Michael Deliso ... visualization lead: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Jonald Delos Santos ... senior compositor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Peter Demarest ... compositing supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Isabelle Desrochers ... administrative assistant: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Thai Son Doan ... compositing supervisor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Laura Dochtermann ... studio support: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Hawkins DuBois ... visual effects coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Julien Dubusset ... sequence lead: FX: Hybride / fx sequence lead: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Zacharie Dufault ... technical director: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Christopher Edwards ... visualization executive producer: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Adam Ferrall-Nunge ... visual effects crew: ILM (7 episodes, 2021-2022)
René Filion ... it technician: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Paul Alan Flores ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Kenan Jerome Floyd ... support: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Joseph Fortuno ... visual effects coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Jérôme Foucout ... lead sequence: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Rachel Galbraith ... visual effects associate producer (7 episodes, 2021-2022)
Nathan Gardner ... digital paint lead: Industrial Light & Magic (7 episodes, 2021-2022)
David Gary ... technical director: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Dominic Gaudreau ... it director: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Stephan Gervais ... it technician: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Daniel Gonzalez Solozabal ... senior compositor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Kari-Lyn Gravel ... visual effects department manager: Stereo D (7 episodes, 2021-2022)
Erik Griott ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
K.S. Haddock ... Art Director (7 episodes, 2021-2022)
Jarrell Hall ... motion capture td (7 episodes, 2021-2022)
T.C. Harrison ... compositing supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Hal T. Hickel ... consulting animation supervisor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Stephen Hill ... r&d: ILM StageCraft (7 episodes, 2021-2022)
Ryan Hopkins ... effects td supervisor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Leo-Patrick Houde ... project coordinator: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Jonathan Lane Howard ... visual effects coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Weldon Huang ... visual effects coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Shawn Hull ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Alexander Isaksson ... visualization lead: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Steve Jacks ... visual effects editor (7 episodes, 2021-2022)
Anthony Jacob ... techvis artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Bruno-Pierre Jobin ... developer: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Eric Joo ... asset artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Mike Jutan ... r&d: ILM StageCraft (7 episodes, 2021-2022)
Barry Kane ... computer graphics supervisor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Joseph Kasparian ... visual effects supervisor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Abbigail Keller ... visual effects producer (7 episodes, 2021-2022)
Kelly Fan ... stagecraft operator: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Casey Kelly ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Ryan Kirtack ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
John Knoll ... senior visual effects supervisor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Matthew Koehler ... visual effects bidding producer: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Allie Koppel ... head of finance: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Phillip Kourie ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Alain Lacroix ... layout artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Melissa Laframboise-Maille ... roto/paint lead: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Mathieu Lalonde ... modeling artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Matthew Lausch ... stagecraft r&d: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Catherine Lecavalier ... project manager: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Mathieu Leclaire ... technical director: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Frederick LeMaster ... visual effects (7 episodes, 2021-2022)
Kristina Lesik ... business affairs attorney: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Danny Levesque ... head of fx & cfx: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
John M. Levin ... digital supervisor: ILM / layout supervisor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Hugo Leygnac ... senior creature td: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Chloe Lipp ... visual effects production manager / visual effect production manager (7 episodes, 2021-2022)
Samuel Loriault-Goulet ... layout artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Martine Losier ... client coordinator: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Geoff Lou ... asset artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Andrew Love ... junior layout artist (7 episodes, 2021-2022)
Devin Lyons ... ncam operator (7 episodes, 2021-2022)
Amy Madigan ... visual effects production manager: Stereo D / Production Manager: stereod (7 episodes, 2021-2022)
Cristiane Teles Maia ... technical support (7 episodes, 2021-2022)
Stephane Mailet ... layout artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Gabrielle Marchand ... texture artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Karina Mariano ... project coordinator: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Simon Marinof ... associate visual effects supervisor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Gary Marshall ... lead engineer: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Richard Martin ... visual effects producer: Hybride / visual effect producer: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Daniel McCue ... virtual production lead: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Frederic Medioni ... visual effects artist: ILM / visual effects: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Rob Meyers ... visual effects artist: ILM (7 episodes, 2021-2022)
David Monfette ... digital compositor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Lauren Moore ... head of marketing: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Skye Morandin ... visual effects production coordinator: Stereo D (7 episodes, 2021-2022)
Benoit Morin ... layout artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Sergio Mucino ... lead rigging: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Steven Muniz ... senior pipeline technical director: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Michel Murdock ... president: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Connor Murphy ... asset artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Elona Musha ... technical director (7 episodes, 2021-2022)
Naren Naidoo ... digital artist supervisor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Marie Nakhlé ... human resources manager: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Cameron Neilson ... associate visual effects supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Donald Netzel ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Marcelino Newquist ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Trent Newton ... production coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Érika Normandin ... layout artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Rick O'Connor ... animation supervisor: ILM / Animation Supervisor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Michael Ochoa ... color assist (7 episodes, 2021-2022)
Jeremy Oddo ... head of it: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Ini Oladosu ... visual effects production assistant: ILM (7 episodes, 2021-2022)
David Olson ... virtual art department (7 episodes, 2021-2022)
Martin Orlowski ... senior creature technical director (7 episodes, 2021-2022)
Olivier Painchaud ... r&d technology director: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Erik Pampel ... visual effects editor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Francis Pasquarelli ... digital compositor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Steve Pelchat ... head of tracking/layout/matchmove: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Jonathan Perth ... i/o technician: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Corbin Phillips ... post production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Patrick Piche ... lead td: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Jordan Picotte ... i/o technician: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Ian Plumb ... digital compositor (7 episodes, 2021-2022)
Katie Plumer ... visual effects production manager (7 episodes, 2021-2022)
Nick Proulx ... visual effects crew (7 episodes, 2021-2022)
Vincent Quintal ... it technician: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Gabriel A. Rascon ... support: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Pierre Raymond ... senior advisor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Benjamin Read ... digital artist: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Sylvain Rioux ... resources coordinator: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Markus Ristich ... r&d supervisor: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
David Roberge ... modeling artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Michel Rock ... system & network administrator: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Matt Roe ... compositor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Eric Rosengard ... visual effects production coordinator: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Mike De Rubertis ... support: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Insa Ruderich-Burch ... visual effects production coordinator: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Sylvain Régnié ... roto/paint artist: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Gregory Salter ... virtual production volume supervisor: ILM StageCraft (7 episodes, 2021-2022)
Isadora Sanna ... pipeline td: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Carrie Sharpe ... visual effects production accountant (7 episodes, 2021-2022)
Daniel Silva ... technical director: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Matt Skuta ... data wrangler (7 episodes, 2021-2022)
Benjamin Slack ... pipeline td: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Dane Allan Smith ... visualization executive producer / visualization executive producer: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Jakris Smittant ... visual effects associate producer (7 episodes, 2021-2022)
Guillaume St-Aubin-Seers ... visual effects editor: Hybride / visual effect editor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Marc St-Gelais ... client coordinator: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Ken Steel ... animation supervisor: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Michael Struk ... visual effects editor (7 episodes, 2021-2022)
Sylvie Talbot ... communications director: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Justin Talley ... capture supervisor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Laurentiu A. Tanase ... engine technical assistant: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Alexandre Tessier ... sequence lead: texture: Hybride / sequence texture lead: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Johnson Thomasson ... lead engineer: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Steven Tom ... virtual production supervisor: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Alan Travis ... digital paint supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Anne Tremblay ... communications and social media manager: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Marco Tremblay ... head of environment: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Sarah Trop ... pipeline technical director: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Yannick Tétreault ... developer: Hybride (7 episodes, 2021-2022)
Reuben Uy ... pipeline technical director (7 episodes, 2021-2022)
Justin van der Lek ... additional visual effects supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Jason Van Haverbeke ... visual effects supervisor: second unit (7 episodes, 2021-2022)
Carlos A. Vidal ... visual effects supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Luftar Von Rama ... visual effects editor (7 episodes, 2021-2022)
Gary B. Walker ... visual effects production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Greg Weiler ... visual effects coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Rebecca Wells ... roto/paint artist / paint/roto artist (7 episodes, 2021-2022)
Chris Williams ... visualization supervisor: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Kelcie Williams ... visual effects coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Ben Withington ... ncam technician (7 episodes, 2021-2022)
Stephen T.Y. Wong ... senior compositor: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Gregg Wrenn ... visualization artist: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Yoshiya Yamada ... digital artist: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Refo Yovarda ... vfx production assistant: Stereo D (7 episodes, 2021-2022)
David Zbriger ... technical manager of global production: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Laura Zentil ... head of talent: The Third Floor (7 episodes, 2021-2022)
Mashi Akiyama ... layout artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Stéphane Arsenault ... fx artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Eduardo Azcue ... 3d animator: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Jordan Benning ... 3d animator: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Max Berends ... lighting artist: Ghost VFX (6 episodes, 2021-2022)
Emil Hertzum Burchard ... fx artist: Ghost VFX (6 episodes, 2021-2022)
Jordan Cassidy ... texture artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Matthieu Chatelier ... digital compositor: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Juliette Compignie ... digital compositor: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Gabriel Couture-Bojanowski ... digital compositor: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Enrico Damm ... senior visual effects supervisor: ILM (6 episodes, 2021-2022)
Samuel David ... layout artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Alexandra Dennie ... roto/paint artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Audrey Deschênes ... project coordinator: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Louis Desrochers ... fx artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Annie Dufresne ... texture artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Jacob Eske Jensen ... visual effects artist (6 episodes, 2021-2022)
Anne Fortin ... roto/paint artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
James Daniel Haines ... roto/paint artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Alexy Jukic-Prévost ... roto/paint artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Alban Kasikci ... digital compositor: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Kasper Klaveness ... digital compositor: Ghost VFX (6 episodes, 2021-2022)
Guillermo Lazaro Saiz ... visual effects artist (6 episodes, 2021-2022)
Ivan Lindfors ... digital compositor: Ghost VFX (6 episodes, 2021-2022)
Mark Masson ... rigging artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Laurence-Emilie Miron ... roto/paint artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Jonathan Moulin ... digital compositor: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Laura Bonde Pedersen ... visual effects production assistant: Ghost VFX (6 episodes, 2021-2022)
Andreas Persson ... tracking & matchmove artist: Ghost VFX (6 episodes, 2021-2022)
Radoslaw Pyzel ... visual effects artist (6 episodes, 2021-2022)
Madhav Shyam ... Creature TD (6 episodes, 2021-2022)
Matthew Smith ... modeling artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Josef Sy ... 3d animator: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Emma Tessier-Langevin ... roto/paint artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Christophe Trudel ... roto/paint artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Jessica Vallée ... texture artist: Hybride (6 episodes, 2021-2022)
Monique van Buitenen ... visual effects producer: Ghost VFX / visual effect producer: Ghost VFX / visual effects producer: Ghost Visual Effects (6 episodes, 2021-2022)
Jeen Yee ... visual effects production manager (6 episodes, 2021-2022)
Anton Yri ... compositing supervisor: ILM Singapore (6 episodes, 2021-2022)
Jakob Åhsbom ... digital compositor: Ghost VFX (6 episodes, 2021-2022)
Viktor Östergren ... digital compositor: Ghost VFX (6 episodes, 2021-2022)
Martha Aguilar ... digital compositor (6 episodes, 2022)
Kirk Chantraine ... senior manager: studio technology (6 episodes, 2022)
Matt Cordero ... digital compositor (6 episodes, 2022)
Eoghan Cunneen ... virtual production cg supervisor (6 episodes, 2022)
Laura Dunkley ... visual effects coordinator (6 episodes, 2022)
Juan Flores ... senior technical lead (6 episodes, 2022)
Rebecca Forth ... digital artist (6 episodes, 2022)
David Gottlieb ... visual effects artist (6 episodes, 2022)
Stephane Grabli ... visual effects: ILM (6 episodes, 2022)
Reginald Harber Jr. ... visual effects editor: Stereo D (6 episodes, 2022)
Samuel Head ... visual effects supervisor (6 episodes, 2022)
Brad Isdrab ... lead virtual production technical director: Brainbar Supervisor (6 episodes, 2022)
Om Kangone ... compositing supervisor / visual effects artist (6 episodes, 2022)
Timothy Kelly ... technical assistant (6 episodes, 2022)
Oscar Knott ... compositor: ILM (6 episodes, 2022)
Eric Leven ... image unit supervisor: ILM (6 episodes, 2022)
Simon Loisel ... Senior Lighting TD (6 episodes, 2022)
Michael Angelo Macias ... vfx pulls operator (6 episodes, 2022)
Jason Mahakian ... visual effects miniatures (6 episodes, 2022)
Yael Majors ... visual effects assistant supervisor (6 episodes, 2022)
Mark Marcin ... digital artist (6 episodes, 2022)
Filipe Marques ... digital compositor: ILM (6 episodes, 2022)
Deirdre McCarthy ... senior photo retouch artist (6 episodes, 2022)
Brandon Miletta ... senior cg generalist: ILM (6 episodes, 2022)
Masa Narita ... digital modeler: ILM (6 episodes, 2022)
Donny Rausch ... compositing supervisor (6 episodes, 2022)
Sarah Simpson ... visual effects coordinator (6 episodes, 2022)
Ed Siomacco Jr. ... creature supervisor: ILM (6 episodes, 2022)
Ted Slominski ... r&d: ILM StageCraft (6 episodes, 2022)
Skye Terran ... virtual art department (6 episodes, 2022)
Kelly Urban ... Virtual Production Stage Technician (6 episodes, 2022)
Aidan Waugh ... production coordinator (6 episodes, 2022)
Pedram Ziaei ... ILM (6 episodes, 2022)
Marie-Claude Aubry ... texture artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Mathieu Beaudoin ... lighting artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Philippe Buteau ... fx artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
David Bédard ... modeling artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Bill Campbell ... 3d animator: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Stephen Cooper ... 3d animator: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Patrick Couturier ... roto/paint artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Charlotte Desserteaux ... fx artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Simon Engström ... digital compositor: Ghost VFX (5 episodes, 2021-2022)
Timo Fahrbach ... modeling artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Patrice Ferron-Craig ... lighting artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Alexandru Ichim ... modeling artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Rubio Iván ... visual effects artist (5 episodes, 2021-2022)
Stephane Jean-Mary ... rigging artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Oseong Kwon ... digital artist: Industrial Light & Magic (5 episodes, 2021-2022)
Nicolas Leroy ... lighting artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Robert Pellerin ... 3d animator: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Florian Rihn ... layout artist: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Enrique Sagasta ... visual effects artist (5 episodes, 2021-2022)
Nicolas Valese ... digital compositor (5 episodes, 2021-2022)
Todd Vaziri ... digital artist: ILM (5 episodes, 2021-2022)
Daniel Westerlund ... visual effects artist: Ghost VFX (5 episodes, 2021-2022)
Mary Yang ... 3d animator: Hybride (5 episodes, 2021-2022)
Scott Balkcom ... visual effects: Lola VFX / visual effects artist: Lola Visual Effects (5 episodes, 2022)
Adam Blank ... senior layout artist: ILM (5 episodes, 2022)
Alex Blaquière ... texture artist: Hybride (5 episodes, 2022)
Mathieu Godin ... layout artist: Hybride (5 episodes, 2022)
Veronique Guay ... digital compositor: Hybride (5 episodes, 2022)
Sun Lee ... matte painter: Lola VFX (5 episodes, 2022)
Sarah Macpherson ... visual effects coordinator (5 episodes, 2022)
Heather Martini ... VFX Production Manager (5 episodes, 2022)
Donald McCorquodale ... visual effects artist (5 episodes, 2022)
Malinda McGuire ... visual effects coordinator (5 episodes, 2022)
David Morvaközi ... visual effects artist: Ghost VFX (5 episodes, 2022)
Ramón Ramos ... digital compositor: Hybride (5 episodes, 2022)
Mark Velazquez ... digital compositor (5 episodes, 2022)
Kim Vongbunyong ... senior texture artist: ILM (5 episodes, 2022)
Mael Vortemann ... digital compositor: Hybride (5 episodes, 2022)
Katie Williams ... lead digital paint artist: ILM (5 episodes, 2022)
Aurélien Ardissone ... lighting artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Nicolas Bastien ... lighting artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Francis Beauregard ... fx artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Simon Bergeron ... roto/paint artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Nadège Bozzetti ... cg supervisor: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Peter Chesloff ... digital artist (4 episodes, 2021-2022)
Marlène Circé ... project coordinator: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Michaël Coutu ... modeling artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Johan Erenius ... lighting artist: Ghost VFX (4 episodes, 2021-2022)
Lukas Fabian ... compositing lead: ILP (4 episodes, 2021-2022)
Gabriel Forbes ... modeling artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Jerome Fortin ... digital compositor: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Christian Gaumond ... fx artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Seema Gopalakrishnan ... Senior Rigger / rigger: Image Engine (4 episodes, 2021-2022)
Maxime Grenier ... modeling artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Noémie Jacques ... project coordinator: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Sindre Bjøringsøy Johnsen ... digital compositor: ILM (4 episodes, 2021-2022)
Bradley D. Jordan ... visual effects production manager: ILP (3 episodes, 2021-2022)
Maxime Lemieux ... compositing supervisor: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Jade Lessard ... texture artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Andrew McGreevy ... roto/paint artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Hugo Medda ... fx supervisor: ILP (2 episodes, 2021-2022)
Thomas Müller ... lighting supervisor: ILP (4 episodes, 2021-2022)
Erwan Naudin ... fx artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Cédric Pepin ... digital compositor: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Bobo Skipper ... visual effects supervisor: Important Looking Pirates (4 episodes, 2021-2022)
Audrey-Anne Surprenant ... texture artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Biljana Temelkova ... prep supervisor: Important Looking Pirates (4 episodes, 2021-2022)
Richard C. Thomas ... visual effects supervisor (4 episodes, 2021-2022)
Philippe Vachon ... modeling artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
David Wahlberg ... compositing supervisor: ILP (4 episodes, 2021-2022)
Yang Xiao ... rigging artist: Hybride (4 episodes, 2021-2022)
Cyril Balavoine ... digital compositor: Hybride (4 episodes, 2022)
Raphael Beyaert ... senior digital compositor: ILM (4 episodes, 2022)
Andrew Butler ... 3D Generalist: ILM (4 episodes, 2022)
Rachael Dunk ... lookdev lead: ILM (4 episodes, 2022)
Christopher Forrai ... creature td: ILM (4 episodes, 2022)
Jeanlin Guillaume ... digital compositor: Hybride (4 episodes, 2022)
Richard Mahon ... senior matte painter / senior digital matte painter (4 episodes, 2022)
Tom Martinek ... digital artist (4 episodes, 2022)
Natalia Matveenko ... compositor: Lola VFX (4 episodes, 2022)
Leane Morin ... lighting artist: Hybride (4 episodes, 2022)
Katie Morris ... digital artist (4 episodes, 2022)
Gustav Berg Pedersen ... visual effects artist: Ghost VFX (4 episodes, 2022)
Alfie Rodriguez ... 3d generalist artist: ILM (4 episodes, 2022)
David Seager ... visual effects supervisor: ILM (4 episodes, 2022)
Michael J. Sweetser ... digital compositor: Hybride (4 episodes, 2022)
Marc Taganas ... compositor: ILM (4 episodes, 2022)
Patrick Tasse ... digital compositor: Hybride (4 episodes, 2022)
Chris Thomassin ... compositor (4 episodes, 2022)
Valérie Villemure ... rigging artist: Hybride (4 episodes, 2022)
Mario Anger ... senior character/creature artist: Image Engine / senior character/creature artist (3 episodes, 2021-2022)
Samuel Armin ... digital compositor: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Tania Beaulieu ... layout artist: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Florence Bichon ... lighting artist: Hybride / sequence lead: lighting: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Dylan Brinsbury-Magee ... visual effects artist (3 episodes, 2021-2022)
Anthony Bélanger ... roto/paint artist: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Victor Carlander ... environment/light artist: ILP (3 episodes, 2021-2022)
Jérémie Chagnon ... fx artist: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Jonathan Cheetham ... visual effects supervisor: Jellyfish Pictures (3 episodes, 2021-2022)
Charles-Étienne D'Amours ... roto/paint artist: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Kathya Dahlbeck ... digital compositor / digital compositor: ILP (3 episodes, 2021-2022)
Sigri de Vries ... digital compositor: ILP (3 episodes, 2021-2022)
Doréa Fontaine ... lighting artist: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Austeja Gaputyte ... visual effects line producer: Jellyfish Pictures (3 episodes, 2021-2022)
Douglas Grönborg ... lighting td: ILP (3 episodes, 2021-2022)
Cyrielle Guillermin ... lead lighting td: ILP (3 episodes, 2021-2022)
Kenny Ip ... lighting artist / visual effects artist (3 episodes, 2021-2022)
Falk Lude ... compositor: ILM (3 episodes, 2021-2022)
Quentin Luna ... lighting artist: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Jocelyn Maher ... digital compositor: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Alexandre Marlier ... digital compositor: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Maxime Marline ... lead fx artist: ILP (3 episodes, 2021-2022)
Nicolas Michaud ... digital compositor: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Thibaut Moissenet ... digital compositor: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Gabriel Monette ... fx artist: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Peter Moran ... lead compositor: ILM (3 episodes, 2021-2022)
Alice Pépujol ... digital compositor: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Marc-Olivier Simoneau ... digital compositor: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Julie Therrien ... digital compositor: Hybride (3 episodes, 2021-2022)
Felix Turesson ... digital compositor (3 episodes, 2021-2022)
Sunhyea Heather Yoon ... visual effects artist (3 episodes, 2021-2022)
Yannick Bissonnette ... roto/paint artist: Hybride (3 episodes, 2022)
Matthew Bristowe ... managing director: Jellyfish Pictures / visual effects managing director: Jellyfish Pictures (3 episodes, 2022)
Julien Chabot ... sequence lead: lighting: Hybride (3 episodes, 2022)
Keith Cheuk ... lighting technical director (3 episodes, 2022)
Tadeusz Chmiel ... cg generalist: ILM (3 episodes, 2022)
Craig Christian ... animator: ILM (3 episodes, 2022)
Miguel A.S. Cogolludo ... pipeline technical director: Jellyfish Pictures (3 episodes, 2022)
Jaume Creus ... digital compositor: ILM (3 episodes, 2022)
Amber Ducker ... visual effects producer (3 episodes, 2022)
Vincent Fiere ... senior generalist (3 episodes, 2022)
Jason Hayes ... compositing supervisor (3 episodes, 2022)
Jemina Legaspi ... visual effects coordinator: Jellyfish Pictures (3 episodes, 2022)
George Lewis ... digital compositor (3 episodes, 2022)
Arthur Lobo ... digital compositor: Hybride (3 episodes, 2022)
Micael Luis Kobeh ... senior lighting technical director: ILM (3 episodes, 2022)
Jai Mehta ... digital compositor: Hybride (3 episodes, 2022)
Emily Pead ... visual effects coordinator (3 episodes, 2022)
Andrew Pinson ... digital compositor: Industrial Light & Magic (3 episodes, 2022)
Danny Popovic ... senior compositor at Industrial Light & Magic (3 episodes, 2022)
Eddie Porter ... digital artist: ILM (3 episodes, 2022)
Steven Quinones-Colon ... lighting artist: Hybride (3 episodes, 2022)
April Rhee ... digital compositor (3 episodes, 2022)
Steven Edward Roberts ... visual effects artist (3 episodes, 2022)
Behnam Shafiebeik ... compositor: ILM (3 episodes, 2022)
Niall Smith ... roto/paint artist (3 episodes, 2022)
Jonathon Sumner ... digital compositor (3 episodes, 2022)
Jeremiah Sweeney ... Compositor: Lola VFX (3 episodes, 2022)
Valérie Villeneuve ... sequence lead: texture: Hybride (3 episodes, 2022)
Ben Wotton ... digital compositor: ILM (3 episodes, 2022)
Gwen Zhang ... compositor: ILM (3 episodes, 2022)
Lisa Abbate ... controller: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Ella Adams ... lighting td: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Alexy Auffeves ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Priya Ayengar ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Maxime Beliveau ... fx artist: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Kyle Botha ... lookdev artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Mathieu Boudreau ... lead sequence: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Don Briggs ... lead visual effects editor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Elliott Broutin ... lighting lead/lookdev artist: ILP (2 episodes, 2021-2022)
Ania Budko ... visual effects coordinator: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Bianca-Lee Burgess ... matchmove artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Dylan Campbell ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Freddy Chavez Olmos ... senior compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Rappy Cheng ... fx technical director: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Jacky Chiu ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Yi-Hsuan Kent Chiu ... senior texture artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Kyumin Cho ... matchmove lead: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Petru Ciobanu ... pipeline td: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Carlos Conceicao ... bg prep department supervisor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Samuel Crowe ... visual effects coordinator: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Pamély Côté-Langevin ... lighting artist: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Shane Davidson ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Cara Tallulha Davies ... visual effects producer: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Julien Depredurand ... fx lead: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Hector Dubon ... fx technical director: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Sonali Dutta ... lookdev artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Lena Engel ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Rogiero Fernández ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Silke Finger ... digital compositor (2 episodes, 2021-2022)
Julia Flanagan ... animator: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Cheri Fojtik ... lead texture artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Alonso Benavente Fortes ... pipeline td: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Chris Fryer ... digital compositor: ILP (2 episodes, 2021-2022)
Sheik Ghafoor ... lead rigger: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Thomas Baez Gomez ... animator: Image Engine / visual effects artist (2 episodes, 2021-2022)
Matthew Graves ... editorial technical assistant: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Frederik Grondin ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Diego Guerrero ... cg supervisor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Robin Hackl ... visual effects supervisor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Thomas Hallé ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Jared Hasselbach ... bg prep lead: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Megan Hawkes ... visual effects coordinator: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Oliver Hearsey ... lead layout artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Marco Hermida ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Magnus Hilding-Nørkjær ... digital compositor: Ghost VFX (2 episodes, 2021-2022)
Cristian Hinz ... creature fx supervisor (2 episodes, 2021-2022)
Brendan Holt ... visual effects: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Yosuke Inomata ... lead modeler: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Leo Ito ... animator: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Antoine Jannic ... lead compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Jeffrey Jin ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Julie Joannoteguy ... digital matte painting lead: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Devon Kenzie ... visual effects (2 episodes, 2021-2022)
Jun Eun Kim ... lighting td: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Louis Kim ... digital compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Minjung Kim ... matchmove artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Baylee Kivela ... visual effects coordinator: Image Engine / visual effects coordinator (2 episodes, 2021-2022)
Masakiyo Kono ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Xavier Larocque ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Queenie Law ... visual effects coordinator: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Francois Leduc ... digital compositor: Hybride / lead sequence: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Samuel Lepage-Bedard ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Cedric Ling ... matchmove lead: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
EungHo Lo ... modeler: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Alex Lombardi ... fx department supervisor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Kristen Longtin ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Emily Luk ... texture artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Yuji Maehigashi ... modeling artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Jayanti Mahapatra ... visual effects trainer & program manager (2 episodes, 2021-2022)
Arianna Mao ... lighting artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Anna Marszalkowska ... visual effects coordinator: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Dominik Matousek ... fx technical director: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Tomoka Matsumura ... modeler: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Kevin Mecham ... bg prep artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Rakesh More ... lighting td: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Aline Ngo ... visual effects recruiter (2 episodes, 2021-2022)
Yvonne Oh ... compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Nitheesh P.C. ... matchmove lead: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Valerie Pic ... lighting artist: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Sebastien Pincin ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Gabriel Pires ... lead compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Barry Poon ... asset supervisor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Diego Rebello ... lead digital paint artist (2 episodes, 2021-2022)
Geoffrey Reynaud ... fx technical director: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Xavier Roig ... senior lighting td: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Marcus Ruhmke ... digital compositor (2 episodes, 2021-2022)
Hayato Saito ... modeler: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Katy Savoie ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Sven Schönmann ... digital compositor: Important Looking Pirates (2 episodes, 2021-2022)
Kristian Southerton ... digital compositor (2 episodes, 2021-2022)
Oliver Spindler ... digital compositor: ILP (2 episodes, 2021-2022)
Jaclyn Stauber ... fx artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Iryna Sumanova ... lead outsource roto: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Jeremy Szostak ... visual effects editor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Felix Tan ... bg prep artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Julien Taton ... cg supervisor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Joel Tong ... lead compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Olga Trailina ... production manager: Image Engine / visual effects production manager: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Véronique Tremblay ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2021-2022)
Michal Turkowski ... fx technical director: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Hiroko Ueno ... bg prep lead: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Ricardo Velez ... animator: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Isaiah Walker ... compositor (2 episodes, 2021-2022)
Shawn Walsh ... visual effects executive producer: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Gerry Wang ... animator: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Cameron Widen ... layout supervisor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Casey Yahnke ... lead compositor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Alvin Yap ... fx technical director: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Matt Yeoman ... compositing supervisor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Donmill Yip ... modeling artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Hubert Zapalowicz ... digital matte painting supervisor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Evan Zazula ... fx technical director: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Tony Zhang ... digital artist: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Purvez Amirali ... 3d generalist: SSVFX / visual effects artist (2 episodes, 2022)
Praba Anandasundaram ... digital compositor: Ghost VFX (2 episodes, 2022)
Joao Bogossian ... digital compositor (2 episodes, 2022)
Jordan Booth ... visual effects artist: Hybride Artist: ILM / visual effects artist: ILM (2 episodes, 2022)
David A.T. Bowman ... digital compositor (2 episodes, 2022)
Paul Burke ... visual effects coordinator (2 episodes, 2022)
Alvaro Cajal ... digital compositor (2 episodes, 2022)
Charles Christoforou ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2022)
Alex Coble ... digital compositor (2 episodes, 2022)
Joel Codina ... matte painter: Ghost VFX (2 episodes, 2022)
Nathan Cox ... layout artist: ILM (2 episodes, 2022)
Ashish Dewan ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2022)
Maxime Ferland ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2022)
Miguel Garção ... visual effects artist: ILP (2 episodes, 2022)
Izzy Genova ... roto/paint supervisor (2 episodes, 2022)
Angela Giannoni ... Senior Digital Compositor (2 episodes, 2022)
Steffen Hampel ... Generalist (2 episodes, 2022)
Travis Harkleroad ... visual effects artist (2 episodes, 2022)
Barbra See Wai Ho ... Paint & Roto Artist: ILM / roto/paint artist: ILM (2 episodes, 2022)
Izmil Idris ... visual effects coordinator: Base FX (2 episodes, 2022)
Danial Khan ... digital artist (2 episodes, 2022)
Emilia Klausen ... compositor / digital compositor (2 episodes, 2022)
Austin Lancaster ... ncam technician (2 episodes, 2022)
David Land ... fx artist: Ghost VFX (2 episodes, 2022)
Alaric Lau ... visual effects production manager: Base FX (2 episodes, 2022)
Jose L. Marin ... compositor: ILM (2 episodes, 2022)
Molly McLaren ... visual effects coordinator (2 episodes, 2022)
Thomas Myrseth ... digital compositor: Ghost VFX (2 episodes, 2022)
Per Mørk-Jensen ... Lead compositor: Industrial Light & Magic (2 episodes, 2022)
Ben Nicoloff ... visual effects artist (2 episodes, 2022)
Marie-Ève Pelletier ... project coordinator: Hybride (2 episodes, 2022)
Jeff Penick ... compositor / compositor: Lola VFX (2 episodes, 2022)
Gina Phoo ... digital compositor: ILM (2 episodes, 2022)
Khalid Ali Qureshi ... Generalist: Industrial Light & Magic / generalist artist / generalist: Industrial Light & Magic (2 episodes, 2022)
Nathan Reynolds ... lighting td: ILP (2 episodes, 2022)
Nicolas Maximilian Rolke ... digital compositor: ILP (2 episodes, 2022)
Samuel Rousseau ... digital compositor: Hybride (2 episodes, 2022)
Arvid Schneider ... lead lighting td (2 episodes, 2022)
Giulio Spatola ... roto/paint artist (2 episodes, 2022)
Jens Tenland ... digital compositor: ILP (2 episodes, 2022)
Raghavi Arya Thota ... digital compositor (2 episodes, 2022)
Daniele Tosti ... lighting department supervisor: Image Engine (2 episodes, 2022)
Juan Valenzuela Alcaraz ... senior compositor: ILM (2 episodes, 2022)
Gilles Vink ... digital compositor: Ghost VFX (2 episodes, 2022)
Hang Yang ... fx artist (2 episodes, 2022)
Lee Alexander ... layout artist: Image Engine (1 episode, 2021)
Michael Jeff Baldemoro ... background prep supervisor: Image Engine (1 episode, 2021)
Jasmine Cadavid ... layout and lighting department manager: Image Engine (1 episode, 2021)
Matthieu Chardonnet ... senior effects technical director: ILM Singapore (1 episode, 2021)
Youngwoo Choi ... visual effects artist (1 episode, 2021)
Fiona Dromard ... compositor (1 episode, 2021)
Kaitlin Duchene ... Mocap Technician: The Third Floor, Inc. (1 episode, 2021)
Jett Lucas ... visual effects coordinator (1 episode, 2021)
Christian Menard ... texture artist: Hybride (1 episode, 2021)
Danielle O'Hare ... production support (1 episode, 2021)
Conrad Olson ... compositor (1 episode, 2021)
Chris Payne ... digital compositor: Hybride (1 episode, 2021)
Geoff Pedder ... visual effects artist (1 episode, 2021)
Paul-Elie Pipelin ... developer: Image Engine (1 episode, 2021)
Marc-André Roy ... digital compositor: Hybride (1 episode, 2021)
Mattias Sandelius ... digital compositor: ILP (1 episode, 2021)
Arani Sen ... visual effects editor: Company 3 (1 episode, 2021)
Anton Stattin ... visual effects artist (1 episode, 2021)
Jerrod Tan ... roto/paint artist (1 episode, 2021)
Anne Vu ... compositor: Image Engine (1 episode, 2021)
Eric Wong ... creature supervisor (1 episode, 2021)
Noah Applebaum ... virtual production stage technician (1 episode, 2022)
Andrew Barry ... digital compositor: visual effects (1 episode, 2022)
Manuela Baus ... 3d generalist: SSVFX (1 episode, 2022)
Jeff Blouin ... roto/paint artist: Hybride (1 episode, 2022)
Dario Bonito ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Ed Bruce ... visual effects supervisor: SSVFX (1 episode, 2022)
Ignacio Caicoya ... digital compositor (1 episode, 2022)
Dara Cazamea ... 3d generalist: SSVFX (1 episode, 2022)
Tina Thitinuch Chongko ... roto and paint artist (1 episode, 2022)
Krishnamurti Costa ... lead facial modeler: ILM (1 episode, 2022)
George Cressey ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Noemie Cruciani ... senior compositor (1 episode, 2022)
Scott Dace ... senior animator: ILM (1 episode, 2022)
Lorcan Daly ... roto artist: SSVFX (1 episode, 2022)
Jayandera Danappal ... senior effects technical director: ILM (1 episode, 2022)
Brenna Dolan ... department production manager (1 episode, 2022)
Bea Domenge ... software developer: Image Engine (1 episode, 2022)
Hannes Doornaert ... senior compositor: industrial light and magic (1 episode, 2022)
Jan Dubberke ... compositing supervisor: Image Engine (1 episode, 2022)
Patrick Finn ... cg supervisor: SSVFX (1 episode, 2022)
Nathan Fitzgerald ... visual effects artist (1 episode, 2022)
Brett Foxwell ... armaturist: Tippett Studio (1 episode, 2022)
Ron Friedman ... visualization artist: The Third Floor (1 episode, 2022)
Raphaël Gadot ... lead effects: ILM (1 episode, 2022)
Alex Galbraith ... technical assistant: Image Engine (1 episode, 2022)
Ronan Gantly ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Hongfei Geng ... digital compositor: ILM (1 episode, 2022)
Swanand Støve Gjestvang ... digital compositor: ILP (1 episode, 2022)
Amanda Colleen Goad ... digital compositor: ILM (1 episode, 2022)
Moises Gomez Gonzalez ... Layout Artist (1 episode, 2022)
Phil Hannigan ... fx artist: SSVFX (1 episode, 2022)
Robert Hartigan ... digital compositor: SSVFX / senior compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Joseph Hayden ... lighting artist (1 episode, 2022)
Sean Hickey ... visual effects editor: SSVFX (1 episode, 2022)
Sara Hilmarsdóttir ... head of visual effects pipeline: SSVFX (1 episode, 2022)
Kendyll Hogg ... pipeline td: SSVFX (1 episode, 2022)
Ivelin Ivanov ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Todor Ivanov ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Conor Johnston ... visual effects production coordinator: SSVFX (1 episode, 2022)
Sam Johnston ... associate visual effects supervisor: SSVFX (1 episode, 2022)
Brenainn Jordan ... rigging lead: SSVFX (1 episode, 2022)
Chaitan Joshi ... lead layout artist (1 episode, 2022)
Shamintha Kalamba Arachchi ... visual effects artist (1 episode, 2022)
Adam Kelway ... digital compositor: Image Engine (1 episode, 2022)
James Kenny ... 3d generalist: SSVFX (1 episode, 2022)
Johnni Kha ... Visual Effects Production Manager: SSVFX (1 episode, 2022)
Eric A. Kohler ... visual effects executive producer: SSVFX (1 episode, 2022)
Julien Lasbleiz ... lighting artist: ILM (1 episode, 2022)
Asier Hernaez Lavina ... senior cg generalist (1 episode, 2022)
Adam Lee ... senior surfacing artist (1 episode, 2022)
Chris Lehman ... digital artist (1 episode, 2022)
Nicolas Lemay ... digital compositor: Hybride (1 episode, 2022)
Timothée Leruitte ... digital compositor: Hybride (1 episode, 2022)
Kate T.C. Lin ... compositor: Image Engine (1 episode, 2022)
Stefania Luise ... digital compositor / digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Håkon Josef Tornholm Løberg ... digital compositor: Ghost VFX (1 episode, 2022)
Rasely Ma ... facial capture supervisor (1 episode, 2022)
Florian Malchow ... visual effects artist (1 episode, 2022)
Keith Malone ... 3d generalist: SSVFX / visual effects artist: SSVFX (1 episode, 2022)
James McAuley ... roto artist: SSVFX (1 episode, 2022)
Brooke McGowan ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
James McPhail ... fx technical director: ILM (1 episode, 2022)
James McPherson ... compositing lead: SSVFX (1 episode, 2022)
Vita Medelyte ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Mario Mediavilla ... creature fx: Image Engine (1 episode, 2022)
Alessandro Melillo ... digital compositor (1 episode, 2022)
Chiara Milita ... digital compositor: SSVFX / senior digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Chris Morley ... visual effects supervisor: Tippett Studio (1 episode, 2022)
Mary Mullan ... digital compositor: Jellyfish Pictures (1 episode, 2022)
Norah Mulroney ... lead compositor ilm (1 episode, 2022)
Nicholas Murphy ... visual effects producer: SSVFX (1 episode, 2022)
Bea Musat ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Takahide Nakamura ... digital compositor: Lola VFX (1 episode, 2022)
Marco Nella ... digital compositor: Ghost VFX (1 episode, 2022)
Liam Neville ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Sonia Niu ... visual effects (1 episode, 2022)
Ben O'Brien ... visual effects artist (1 episode, 2022)
Barra O'Dubhghaill ... visual effects coordinator: SSVFX (1 episode, 2022)
Jim O'Hagan ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Carlos Oceguera ... animator: Image Engine (1 episode, 2022)
Andrea Umberto Origlia ... visual effects artist (1 episode, 2022)
Javier Ortega ... roto/prep lead: SSVFX (1 episode, 2022)
Christophe Pacaud ... digital compositor (1 episode, 2022)
Jared Pejkovic ... paint artist: ILM (1 episode, 2022)
Emmanuel Pelletier ... cg supervisor: Hybride (1 episode, 2022)
Paul Phippen ... Digital matte painter (1 episode, 2022)
Carlo Pietramale ... 3d generalist: SSVFX (1 episode, 2022)
Russ Pook ... visual effects coordinator (1 episode, 2022)
Myriam Ricard-Lalonde ... lighting artist: Hybride (1 episode, 2022)
Diego Riestra ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Jorge Robles ... engineer: SSVFX (1 episode, 2022)
James Rose ... digital compositor (1 episode, 2022)
Gunther Schatz ... senior visual effects technical director (1 episode, 2022)
Sebastian Schütt ... digital compositor: Image Engine (1 episode, 2022)
Nicolas Scuntaro ... lighting artist: Hybride (1 episode, 2022)
Wei-Yo Sha ... fx td: Image Engine (1 episode, 2022)
Ruslan Shaov ... fx lead: Jellyfish Pictures (1 episode, 2022)
Jason Shulman ... animator / animator: Ghost VFX (1 episode, 2022)
Dmytro Stabrov ... pipeline td: SSVFX (1 episode, 2022)
Ash Summers ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Alexander Swahn ... digital compositor: Ghost VFX (1 episode, 2022)
Piotr Tatar ... visual effects artist (1 episode, 2022)
Roselyn Tay ... texture artist: Base FX (1 episode, 2022)
Katie-Jo Teevan ... roto artist: SSVFX (1 episode, 2022)
Perejanthan Thavaseelan ... layout artist (1 episode, 2022)
David Thomas ... digital compositor: SSVFX (1 episode, 2022)
Robert C. Thompson ... pipeline td: SSVFX (1 episode, 2022)
Daniel Thomson ... roto/paint artist: ILM (1 episode, 2022)
Matthew Tsai ... digital compositor (1 episode, 2022)
Vanessa Van Den Braak ... roto/paint artist (1 episode, 2022)
Duarte Victorino ... senior effects technical director: Image Engine (1 episode, 2022)
Shwu Jiun Wee ... roto/paint artist (1 episode, 2022)
Chris West ... digital compositor: ILM (1 episode, 2022)
Rick Yang ... external assistant technical director (1 episode, 2022)
Jun Xian Yue ... ILM (1 episode, 2022)
Andzej Zmitrovic ... pipeline td: Ghost VFX (1 episode, 2022)
Darren Bailey ... operations coordinator: Stereo D (uncredited) (7 episodes, 2021-2022)
John Relosa ... production technology: ILM (uncredited) (7 episodes, 2021-2022)
Davis Saunders ... Creative Director: Stereo D (uncredited) (7 episodes, 2021-2022)
Jason Porter ... visual effects supervisor (uncredited) (4 episodes, 2021-2022)
David Shellard ... visual effects assistant editor: Jellyfish Pictures (uncredited) (3 episodes, 2022)
Grant Cordwell ... digital paint artist: ILM (uncredited) (2 episodes, 2022)
Keith Sintay ... visual effects artist (uncredited) (2 episodes, 2022)
Lai Lin Tang ... Layout Artist (uncredited) (2 episodes, 2022)
Michael John Baker ... roto/paint artist: ILM (uncredited) (1 episode, 2022)
Jaime Bentley ... desktop systems support: ILM (uncredited) (1 episode, 2022)
Rebecca Bogert ... roto/paint artist: ILM (uncredited) (1 episode, 2022)
Nicholas Harding ... visual effects artist: ILM (uncredited) (1 episode, 2022)
Suman K.C. ... desktop support: ILM (uncredited) (1 episode, 2022)
Michael Miller ... senior creature modeler (uncredited) (1 episode, 2022)
Tash Perrett ... roto/paint artist: ILM (uncredited) (1 episode, 2022)

Series Stunts 

Sergei Dmitriev ... stunts / stunt performer (6 episodes, 2021-2022)
Eyad Elbitar ... stunt double: Temuera Morrison (7 episodes, 2021-2022)
Collin Hymes ... stunts (5 episodes, 2021-2022)
Mandy Kowalski ... stunts (6 episodes, 2021-2022)
Joe Perez ... assistant stunt coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Tim Rigby ... assistant stunt coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Ryan Ryusaki ... stunts / stunt performer (7 episodes, 2021-2022)
Frank Trigg ... stunts (5 episodes, 2021-2022)
Casey Adams ... stunts / stunt performer (6 episodes, 2022)
Scott Lang ... stunts / stunt double: Jedi / stunt performer (6 episodes, 2022)
J.J. Dashnaw ... stunt coordinator / full armor double: Temuera Morrison / stunt double: Temuera Morrison / stunt double: full armor: Boba Fett (4 episodes, 2021-2022)
Chad Guerrero Jr. ... stunt performer (3 episodes, 2021-2022)
Samantha Epstein ... stunts (3 episodes, 2022)
Levi Gilbert ... stunts / stunt performer (4 episodes, 2022)
Craig Johnson ... stunt performer / stunts (3 episodes, 2022)
Trevor Morgan ... stunt double: Temuera Morrison / stunt performer / stunts (2 episodes, 2021-2022)
Ming Qiu ... stunt double: Ming-Na Wen (3 episodes, 2021-2022)
Karin Silvestri ... stunts (2 episodes, 2021-2022)
Reuben J. Lee ... stunts (3 episodes, 2022)
Colby Lemmo ... stunts / stunt performer (3 episodes, 2022)
Ardeshir Radpour ... stunt performer (3 episodes, 2022)
Vanessa Zamarripa ... stunt performer (3 episodes, 2022)
Lateef Crowder ... stunt performer (2 episodes, 2021-2022)
Shai Debroux ... stunt performer (2 episodes, 2021-2022)
Mamyi Ithou ... stunt double: Ming Na Wa / stunt double: Ming-Na Wen (1 episode, 2021-2022)
Malosi Leonard ... stunts (1 episode, 2021-2022)
Albert Valladares ... stunt performer / stunts: Red Ninja Assassin (1 episode, 2021-2022)
Tiana Webberley ... stunt double: Ming-Na Wen / stunt performer (1 episode, 2021-2022)
Callie Croughwell ... stunt double: Sophie Thatcher (2 episodes, 2022)
Josh Fried ... stunts / utility stunts (2 episodes, 2022)
Crystal Hooks ... motorcycle double (2 episodes, 2022)
Kelli Barksdale ... stunt double: Wesley Kimmel (1 episode, 2021)
Paul Darnell ... stunt performer: Night Wind Assassin (1 episode, 2021)
Khalid Ghajji ... stunt performer (1 episode, 2021)
John Koyama ... assistant stunt coordinator (1 episode, 2021)
David Mattey ... stunt performer (1 episode, 2021)
Dalton Rondell ... stunt performer (1 episode, 2021)
Ryder Bucaro ... stunt performer (1 episode, 2022)
Talin Chat ... stunt performer (1 episode, 2022)
Bethany Michelle Curry ... stunt performer (1 episode, 2022)
Joy Dashnaw ... stunt performer (1 episode, 2022)
Jackie Gerhardy ... stunts (1 episode, 2022)
Andres Saenz Hudson ... stunt performer (1 episode, 2022)
Eli Jane ... stunt actor: Mel B. (1 episode, 2022)
Cara Koh ... Stunt Double: Sophie Thatcher (1 episode, 2022)
Mark Anthony Ly ... stunt performer / tusken raider warrior fire dance (1 episode, 2022)
Brian Machleit ... stunt performer (1 episode, 2022)
Robby McBride ... stunt performer (1 episode, 2022)
Carrick O'Quinn ... stunt performer (1 episode, 2022)
Allan Padelford ... stunt driver (1 episode, 2022)
Bryan Sloyer ... stunts (1 episode, 2022)
Jake Tandy ... stunt performer (1 episode, 2022)
Tim Trella ... stunt performer (1 episode, 2022)
Gino Woulard ... stunts (1 episode, 2022)
Kofi Yiadom ... stunt performer (1 episode, 2022)
Mami Spéede Ito ... stunt double: Ming-Na Wen (uncredited) (1 episode, 2021)
Kyle Pacek ... stunt performer (uncredited) (1 episode, 2021)
Nico Woulard ... stunts (uncredited) (1 episode, 2021)
Ron Balicki ... tusken raider warrior fire dance (uncredited) (1 episode, 2022)
Keith Cooke ... tusken raider warrior fire dance (uncredited) (1 episode, 2022)
Cody Davis ... tusken raider warrior fire dance (uncredited) (1 episode, 2022)
Nailah Johnson ... tusken raider warrior fire dance (uncredited) (1 episode, 2022)
Henry Ly ... tusken raider warrior fire dance (uncredited) (1 episode, 2022)
Khayman McDaniels ... tusken raider warrior fire dance (uncredited) (1 episode, 2022)
Michael O'Laskey II ... tusken raider warrior fire dance (uncredited) (1 episode, 2022)
Clarrel Pope ... tusken raider warrior fire dance (uncredited) (1 episode, 2022)
Matt White ... tusken raider warrior fire dance (uncredited) (1 episode, 2022)

Series Camera and Electrical Department 

Jason Adler ... second assistant camera (7 episodes, 2021-2022)
Derek Ashbaugh ... digital loader: additional (7 episodes, 2021-2022)
Christopher Brooks ... digital loader: second unit (7 episodes, 2021-2022)
Jeremy Cannon ... second assistant camera: "b" camera (7 episodes, 2021-2022)
John Carreon ... second assistant camera: "a" camera (7 episodes, 2021-2022)
Robert B. Dechellis ... rigging chief lighting technician (7 episodes, 2021-2022)
François Duhamel ... still photographer (7 episodes, 2021-2022)
Scott Eades ... best boy: second unit (7 episodes, 2021-2022)
Greg Etheredge ... assistant fixtures foreman (7 episodes, 2021-2022)
Greg Fausak ... best boy grip (7 episodes, 2021-2022)
Nathan Fung ... grip (7 episodes, 2021-2022)
Alex Gaynor ... gaffer: second unit (7 episodes, 2021-2022)
Josh Greer ... assistant camera: "b" camera (7 episodes, 2021-2022)
Garo Hernandez ... set lighting technician (7 episodes, 2021-2022)
Luis G. Hernandez ... digital imaging technician: second unit (7 episodes, 2021-2022)
David A. Hoffman ... additional grip (7 episodes, 2021-2022)
Derek Hoffman ... lighting programmer (7 episodes, 2021-2022)
Tom Howard ... rigging lighting programmer (7 episodes, 2021-2022)
Ray Hoy ... Fixtures Technician (7 episodes, 2021-2022)
Paul Hughen ... director of photography: second unit (7 episodes, 2021-2022)
Simon Jayes ... camera operator: "a" camera / steadicam operator (7 episodes, 2021-2022)
Joey Kennedy ... lighting technician (7 episodes, 2021-2022)
Frederick Lawrence ... dolly grip: "b" camera, second unit (7 episodes, 2021-2022)
Jason Leeds ... steadicam operator: second unit / camera operator: "c" camera / c camera operator (7 episodes, 2021-2022)
Chris Lindsay ... grip (7 episodes, 2021-2022)
Dominik Mainl ... first assistant camera / first assistant camera: "a" camera (7 episodes, 2021-2022)
Diego Mariscal ... dolly grip: "a" camera (7 episodes, 2021-2022)
Richard Masino ... first assistant camera: "b" camera, second unit (7 episodes, 2021-2022)
Guss A. Medina ... digital utility (7 episodes, 2021-2022)
Chris Murphy ... camera operator: "b" camera (7 episodes, 2021-2022)
Gaylen Nebeker ... video assist/qtake operator (7 episodes, 2021-2022)
Jason M. Norman ... lighting console programmer: second unit (7 episodes, 2021-2022)
Kevin Perry ... assistant chief lighting technician (7 episodes, 2021-2022)
Matt Schouten ... digital imaging technician: second unit (7 episodes, 2021-2022)
Jason Selsor ... key rigging grip (7 episodes, 2021-2022)
Jesse Smith ... fixtures technician (7 episodes, 2021-2022)
Alex Tamayo ... best boy electric: second unit (7 episodes, 2021-2022)
Anthony Tellez ... grip (7 episodes, 2021-2022)
Joey Waring ... lighting technician (7 episodes, 2021-2022)
Jeff Webster ... gaffer (7 episodes, 2021-2022)
Kyra Westman ... Video Assist Utility (7 episodes, 2021-2022)
Albee Winbush ... set lighting technician (7 episodes, 2021-2022)
Eric Zucker ... dolly grip: "a" camera (7 episodes, 2021-2022)
Dumaine Babcock ... second assistant camera (6 episodes, 2022)
Scott C. Johnston ... grip (6 episodes, 2022)
Brian Schreiner ... Rigging grip (6 episodes, 2022)
Morgan Crikey Smith ... fixtures shop foreman (6 episodes, 2022)
Matthew Waltz ... fixtures technician (6 episodes, 2022)
Litong Zhen ... digital utility / second assistant camera: "c" camera (6 episodes, 2022)
Nate Childe ... dolly grip (5 episodes, 2022)
Lauren Ussery ... lighting technician (5 episodes, 2022)
Jesse M. Feldman ... camera operator: additional (4 episodes, 2021-2022)
Chris Updegrave ... additional grip (4 episodes, 2021-2022)
Ashley Pavicic ... lighting technician (4 episodes, 2022)
Kevin Sun ... second assistant camera (4 episodes, 2022)
Jason Kay ... drone camera operator (3 episodes, 2022)
Will Randall ... digital utility: daily (2 episodes, 2022)
Simone Perusse ... lighting technician (1 episode, 2021)
Charles Simons ... dolly grip (1 episode, 2021)
James 'Spud' Danicic ... edge technician (1 episode, 2022)
Darrin DeLoach ... additional first assistant camera (1 episode, 2022)
Josh Linkey ... dolly grip (1 episode, 2022)
Nick Nebeker ... video assist utility / video assist/qtake operator (1 episode, 2022)
Oliver Schaal ... grip: additional (1 episode, 2022)

Series Animation Department 

Julian Scott Diaz ... 3d animator: ILM (7 episodes, 2021-2022)
Jannick Aarup Grool ... animator: animation (5 episodes, 2021-2022)
Jean-Denis Haas ... animator (4 episodes, 2022)
Stanislas Vincent ... animator (3 episodes, 2021-2022)
Karin Engström ... animator (3 episodes, 2022)
Richard Spriggs ... animation supervisor: Image Engine (2 episodes, 2021-2022)
Stewart Alves ... Senior animator (2 episodes, 2022)
Sofia Bernardo ... animator (2 episodes, 2022)
Simon Decombel ... animator: ILP (1 episode, 2021)
Thomas Vind Mortensen ... animator (1 episode, 2022)

Series Casting Department 

Terri Douglas ... adr voice casting (7 episodes, 2021-2022)
Erica Ellingson ... extras casting (7 episodes, 2021-2022)
Josh Engler ... extras casting (7 episodes, 2021-2022)
Cecilia Chi-ying Lau ... casting assistant (7 episodes, 2021-2022)
Molly Pinto ... casting associate (7 episodes, 2021-2022)

Series Costume and Wardrobe Department 

M. Giselle Carrillo ... specialty costume manufacturer (7 episodes, 2021-2022)
Kelly Chambers ... key costumer (7 episodes, 2021-2022)
Areayl Cooper ... assistant costume designer (7 episodes, 2021-2022)
Carol Demarti ... Head Dyer: costumes (7 episodes, 2021-2022)
Fredrick Faith ... costumer (7 episodes, 2021-2022)
Lisa Gardner ... costumer (7 episodes, 2021-2022)
Azby Geoffrey ... costumer (7 episodes, 2021-2022)
Javier G. Gonzalez ... key specialty costumer (7 episodes, 2021-2022)
Mary Stein Gossett ... set costumer (7 episodes, 2021-2022)
Thomas Hauth ... speciality costume manufacturer (7 episodes, 2021-2022)
Joan Lee ... set costumer (7 episodes, 2021-2022)
Michelle Moder ... key costumer (7 episodes, 2021-2022)
Valerie Mores ... set costumer (7 episodes, 2021-2022)
John Thong Hoang Nguyen ... costumer (7 episodes, 2021-2022)
Luis Norato ... pattern costumes maker & fitter (7 episodes, 2021-2022)
Rachel Pollen ... costumer (7 episodes, 2021-2022)
Shannon Short ... manufacturing foreperson (7 episodes, 2021-2022)
Shea Wolfe ... truck costumer (7 episodes, 2021-2022)
Julie-Marie Robar ... costume supervisor (6 episodes, 2021-2022)
Sylvia Fuhrken ... Draper (6 episodes, 2022)
Pete Kelley ... speciality costume manufacturer: Ironhead Studio (6 episodes, 2022)
Charlotte Mcleish ... junior costume maker (6 episodes, 2022)
Samantha Sneed ... Draper (6 episodes, 2022)
Erin Wenrick ... costumer (5 episodes, 2021-2022)
Elissa Alcala ... assistant costume designer (1 episode, 2021)
Phillip Boutte Jr. ... costume illustrator (1 episode, 2021)
Keith Christensen ... costume illustrator (1 episode, 2021)
Imario Susilo ... costume illustrator (1 episode, 2021)
Michael Uwandi ... costume illustrator (1 episode, 2021)
Eric Haskell ... Specialty Costumer (1 episode, 2022)
Drew Hart ... speciality costume manufacturer (uncredited) (1 episode, 2021)

Series Editorial Department 

Charles Bunnag ... senior finishing artist: Company 3 (7 episodes, 2021-2022)
Brenton Covington ... marketing editor (7 episodes, 2021-2022)
John Diesso ... finishing editor (7 episodes, 2021-2022)
Kathryn Elise Drexler ... post-production coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Alberto Gutierrez ... nextLAB Operator (7 episodes, 2021-2022)
Erik Jessen ... associate editor (7 episodes, 2021-2022)
Joe Ken ... senior finishing editor: Company 3 (7 episodes, 2021-2022)
Michael Lucas ... first assistant editor / assistant editor (7 episodes, 2021-2022)
Dariane Nabor ... dailies producer (7 episodes, 2021-2022)
David Parenteau ... post-production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Jon Rocke ... colorist: dailies (7 episodes, 2021-2022)
Steven J. Scott ... senior supervising finishing artist: Company 3 (7 episodes, 2021-2022)
Jason Sinclair ... post-production coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Stefan Sonnenfeld ... executive finishing producer: Company 3 / president: Company 3 (7 episodes, 2021-2022)
Ian Sullivan ... finishing accountant: Company 3 (7 episodes, 2021-2022)
Jay Trautman ... assistant editor (7 episodes, 2021-2022)
David Valdez ... visual effects editor (7 episodes, 2021-2022)
Cody Vandenberg ... associate post-production supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Anna Livingston ... associate post supervisor (6 episodes, 2022)
David Matusek ... first assistant editor (2 episodes, 2022)
Dana E. Glauberman ... additional editing / additional editor (1 episode, 2022)

Series Location Management 

Matthew Bolin ... key assistant location manager: VFX units (7 episodes, 2021-2022)
Christie Hazlet ... permit coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Kenya Ned ... security supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Scott Trimble ... location manager (7 episodes, 2021-2022)
Tommy Woodard ... key assistant location manager (7 episodes, 2021-2022)

Series Music Department 

Pete Anthony ... orchestrator (7 episodes, 2021-2022)
Jeff Atmajian ... orchestrator (7 episodes, 2021-2022)
Colby Donaldson ... pro tools operator (7 episodes, 2021-2022)
Michael Gossard ... score mix assistant (7 episodes, 2021-2022)
Ludwig Göransson ... score producer / theme music composer (7 episodes, 2021-2022)
Tom Hardisty ... score recordist / stage engineer: Warner Bros. (7 episodes, 2021-2022)
Philip Klein ... orchestrator (7 episodes, 2021-2022)
Jon Kull ... orchestrator (7 episodes, 2021-2022)
Abraham Libbos ... music preparation (7 episodes, 2021-2022)
Stephanie McNally ... music editor (7 episodes, 2021-2022)
Alan Meyerson ... music scoring mixer / score & mix engineer (7 episodes, 2021-2022)
Anthony Parnther ... conductor (7 episodes, 2021-2022)
Prateek Rajagopal ... synth programmer (7 episodes, 2021-2022)
Peter Rotter ... music contractor (7 episodes, 2021-2022)
Ngawang Samphel ... synth programmer (7 episodes, 2021-2022)
Monica Sonand ... score supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Joe Zimmerman ... music librarian (7 episodes, 2021-2022)
Mark Graham ... head of music preparation (6 episodes, 2021-2022)
Chris Fogel ... additional recording (6 episodes, 2022)
Max Sandler ... synth programmer (6 episodes, 2022)
Dylan Gentile ... singer (5 episodes, 2021-2022)
William Kenneth Goldman ... score vocalist (5 episodes, 2021-2022)
Jasper Randall ... choir contractor / score vocalist (5 episodes, 2021-2022)
Mark Edward Smith ... score vocalist (5 episodes, 2021-2022)
Gernot Wolfgang ... orchestrator (5 episodes, 2022)
Jim Honeyman ... orchestrator (3 episodes, 2022)
Larry Mah ... pro tools operator (1 episode, 2021)
Jamie Olvera ... vice president: sound operations, Warner Bros. (1 episode, 2021)
Gregory Jamrok ... music preparation (1 episode, 2022)
Jaimee Jimin Park ... score proofreader (1 episode, 2022)
Andrew Rowan ... music preparation (1 episode, 2022)

Series Script and Continuity Department 

Robin Bianchi ... additional script supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Tricia Ronten ... script supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Troy Kotsur ... miscellaneous crew: creator of Tusken Sign Language (5 episodes, 2021-2022)
Monika Petrillo ... script supervisor: second unit (2 episodes, 2022)

Series Transportation Department 

Danny Bress ... driver (7 episodes, 2021-2022)
Richard Denson ... transportation captain (7 episodes, 2021-2022)
Mark Dingle ... transportation captain (7 episodes, 2021-2022)
Robert E Dingle ... transportation coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Jeffrey R. Gold ... production driver (7 episodes, 2021-2022)
Ryan Jewell ... driver (7 episodes, 2021-2022)
Kathie Padilla ... transportation dispatcher (7 episodes, 2021-2022)
Jeremy Johnson ... driver (6 episodes, 2022)

Series Additional Crew 

Michael Allegrini ... production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Andrew Austin ... unit production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Drew Barnett-Hamilton ... production coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Meredith Brace Sloss ... production technology support (7 episodes, 2021-2022)
Camren Brantley-Rios ... assistant: David Filoni / assistant: Robert Rodriguez (7 episodes, 2021-2022)
Gregg Brilliant ... unit publicist (7 episodes, 2021-2022)
Ian Bucknole ... studio team: Lucasfilm (7 episodes, 2021-2022)
Dee Camp ... set production assistant: first team (7 episodes, 2021-2022)
Mary Carr ... franchise asset coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Leland Chee ... keeper of the holocron (7 episodes, 2021-2022)
Kelsea Cheney ... 2nd Asst Accountant (7 episodes, 2021-2022)
Mica Coburn ... assistant to m. sengupta (7 episodes, 2021-2022)
Danny Dao ... production technology support / production technician: Lucasfilm (7 episodes, 2021-2022)
Ron J. DeGuzman ... second assistant accountant (7 episodes, 2021-2022)
Matt Demier ... construction accountant (7 episodes, 2021-2022)
Bradley Field ... First Assistant Accountant (7 episodes, 2021-2022)
Marlon Galdamez ... production assistant: VFX units (7 episodes, 2021-2022)
Ashley Gressen ... production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Jasmine Gunderson ... assistant production coordinator (7 episodes, 2021-2022)
David R. Hawkins ... production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Pablo Hidalgo ... creative executive: story (7 episodes, 2021-2022)
Mark Hochman ... Video Playback Supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Carl Jordan ... studio team: Lucasfilm (7 episodes, 2021-2022)
Nikki Kelly ... asset coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Michael D. Kish ... set production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Lisa Kisner ... second assistant accountant (7 episodes, 2021-2022)
Keeley Knight ... reception production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Michael Kohn ... Lucasfilm Franchise (7 episodes, 2021-2022)
Lauren Krikorian ... set production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Ashley Land ... production assistant: VFX units (7 episodes, 2021-2022)
Cary Sato Lee ... crafts service-set decoration/costume (7 episodes, 2021-2022)
Stacey Leong ... franchise asset supervisor (7 episodes, 2021-2022)
Frances Magana-Daniel ... health & safety attendant (7 episodes, 2021-2022)
Matt Martin ... creative executive (7 episodes, 2021-2022)
Timothy McQuaid ... production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Chris Origel ... unit production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Vincent Parker ... playback software engineer (7 episodes, 2021-2022)
Amanda Pastunink ... coordinator: Fairview (7 episodes, 2021-2022)
Jeff Pickett ... studio team: Lucasfilm (7 episodes, 2021-2022)
Michael Polizzotto ... production technology support / production technician: Lucasfilm (7 episodes, 2021-2022)
Eli Porkka ... health & safety assistant testing coordinator (7 episodes, 2021-2022)
Kristin Quinn ... Second Assistant Accountant (7 episodes, 2021-2022)
Iran Romaldo ... production technology support / production technician: Lucasfilm (7 episodes, 2021-2022)
Dan Rose ... payroll assistant (7 episodes, 2021-2022)
Alexandra Rubisz ... second assistant accountant (7 episodes, 2021-2022)
Rachel Shimko ... set production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Jonathan Christopher Snyder ... production manager: health & safety (7 episodes, 2021-2022)
Jen Kuo Sung ... Personal Trainer for Mr. Morrison (7 episodes, 2021-2022)
LeAndre Thomas ... Lucasfilm Franchise (7 episodes, 2021-2022)
Caitlin Torsney ... technology support (7 episodes, 2021-2022)
Chrisoula Vlassopoulos ... first assistant accountant (7 episodes, 2021-2022)
Jack Warner ... production assistant (7 episodes, 2021-2022)
Kevin Yost ... studio team: Lucasfilm (7 episodes, 2021-2022)
Bryon Dormandy ... additional set production assistant (6 episodes, 2021-2022)
Herman Phillips ... additional set production assistant (6 episodes, 2021-2022)
Mayank Badhwar ... marketing consultant (6 episodes, 2022)
Jesse Cohn ... production coordinator (6 episodes, 2022)
David W. Collins ... additional voices (6 episodes, 2022)
Kyle Cuaresma ... technical director (6 episodes, 2022)
McKenna Rain Martin ... production secretary (6 episodes, 2022)
Erika Pontius ... assistant production coordinator (6 episodes, 2022)
Gregory St. Germain ... production technology support (6 episodes, 2022)
Kurt Volk ... Title Designer (6 episodes, 2022)
James Waugh ... senior vice president: Franchise Content & Strategy (6 episodes, 2022)
Joshua Ogner ... additional set production assistant (5 episodes, 2022)
Matthew Gowan ... additional production assistant (4 episodes, 2022)
Ariel Fournier ... stand-in: Tusken Kid (3 episodes, 2021-2022)
Sharon Pierre-Louis ... sign language technician (2 episodes, 2021-2022)
Lauren de Miranda ... stand-in: Ming-Na Wen (2 episodes, 2022)
Kevin Estrada ... studio portrait photographer (2 episodes, 2022)
Asad Ayaz ... president of marketing (1 episode, 2021)
Peter Clarke ... puppeteer (1 episode, 2021)
Jeff L. Deist ... puppeteer (1 episode, 2021)
Chineza Lynn Ezinkwo ... production coordinator (1 episode, 2021)
Finnegan Garay ... double: Daniel Logan (1 episode, 2021)
Trevor Hensley ... puppeteer (1 episode, 2021)
Mike Manzel ... puppeteer (1 episode, 2021)
Jason Matthews ... puppeteer (1 episode, 2021)
Alex Newberry ... layout technician: daily (1 episode, 2021)
John Rosengrant ... puppeteer (1 episode, 2021)
Scott Stoddard ... puppeteer (1 episode, 2021)
TaMara Carlson Woodard ... puppeteer (1 episode, 2021)
Sandra McNeil ... studio teacher (1 episode, 2022)
Erika Pendergraff ... health & safety supervisor (1 episode, 2022)
John Relosa ... production technology support (uncredited) (6 episodes, 2022)
Nicole Nasca ... additional adr voice (uncredited) (1 episode, 2022)

Series Thanks 

Md Joni Hossain ... thanks to (1 episode, 2022)

See also

Release Dates | Official Sites | Company Credits | Filming & Production | Technical Specs

Contribute to This Page


Recently Viewed