Edit
Westworld (TV Series 2016– ) Poster

(2016– )

Full Cast & Crew

Series Directed by 

Richard J. Lewis ... (3 episodes, 2016-2018)
Frederick E.O. Toye ... (3 episodes, 2016-2018)
Vincenzo Natali ... (2 episodes, 2016-2018)
Stephen Williams ... (2 episodes, 2016-2018)
Jonathan Nolan ... (2 episodes, 2016)
Jonny Campbell ... (1 episode, 2016)
Michelle MacLaren ... (1 episode, 2016)
Neil Marshall ... (1 episode, 2016)
Uta Briesewitz ... (1 episode, 2018)
Lisa Joy ... (1 episode, 2018)
Nicole Kassell ... (1 episode, 2018)
Tarik Saleh ... (1 episode, 2018)
Craig Zobel ... (1 episode, 2018)

Series Writing Credits  

Gina Atwater ... (10 episodes, 2018)
Ed Brubaker ... (1 episode, 2016)
Michael Crichton ... (20 episodes, 2016-2018)
Dan Dietz ... (5 episodes, 2016-2018)
Ron Fitzgerald ... (2 episodes, 2018)
Jordan Goldberg ... (1 episode, 2018)
Lisa Joy ... (20 episodes, 2016-2018)
Kath Lingenfelter ... (1 episode, 2016)
Dominic Mitchell ... (1 episode, 2016)
Jonathan Nolan ... (20 episodes, 2016-2018)
Roberto Patino ... (3 episodes, 2018)
Daniel T. Thomsen ... (1 episode, 2016)
Halley Wegryn Gross ... (7 episodes, 2016)
Carly Wray ... (3 episodes, 2018)
Charles Yu ... (7 episodes, 2016)

Series Cast  

Evan Rachel Wood ...  Dolores Abernathy 20 episodes, 2016-2018
Thandie Newton ...  Maeve Millay 20 episodes, 2016-2018
Jeffrey Wright ...  Bernard Lowe 20 episodes, 2016-2018
James Marsden ...  Teddy Flood 20 episodes, 2016-2018
Ed Harris ...  Man in Black 20 episodes, 2016-2018
Anthony Hopkins ...  Dr. Robert Ford 17 episodes, 2016-2018
Angela Sarafyan ...  Clementine Pennyfeather 16 episodes, 2016-2018
Tessa Thompson ...  Charlotte Hale 15 episodes, 2016-2018
Luke Hemsworth ...  Ashley Stubbs 14 episodes, 2016-2018
Simon Quarterman ...  Lee Sizemore 13 episodes, 2016-2018
Shannon Woodward ...  Elsie Hughes 13 episodes, 2016-2018
Rodrigo Santoro ...  Hector Escaton 12 episodes, 2016-2018
Talulah Riley ...  Angela 12 episodes, 2016-2018
Ingrid Bolsø Berdal ...  Armistice 11 episodes, 2016-2018
Ben Barnes ...  Logan 11 episodes, 2016-2018
Jimmi Simpson ...  William 11 episodes, 2016-2018
Ptolemy Slocum ...  Sylvester 11 episodes, 2016-2018
Leonardo Nam ...  Lutz 11 episodes, 2016-2018
Louis Herthum ...  Peter Abernathy 10 episodes, 2016-2018
Jasmyn Rae ...  Maeve's Daughter / ... 10 episodes, 2016-2018
Clifton Collins Jr. ...  Lawrence / ... 9 episodes, 2016-2018
Sidse Babett Knudsen ...  Theresa Cullen 9 episodes, 2016-2018
Daniel TwoFeathers ...  Ghost Nation Warrior / ... 9 episodes, 2016-2018
Izabella Alvarez ...  Lawrence's Daughter 7 episodes, 2016-2018
Bradley Fisher ...  Mariposa Bartender 7 episodes, 2016-2018
Katja Herbers ...  Emily / ... 6 episodes, 2018
Zahn McClarnon ...  Akecheta 6 episodes, 2018
Steven Ogg ...  Rebus 6 episodes, 2016-2018
Sorin Brouwers ...  Wyatt 6 episodes, 2016
Fares Fares ...  Antoine Costa 5 episodes, 2018
Gustaf Skarsgård ...  Karl Strand 5 episodes, 2018
Aaron Fili ...  Roland 5 episodes, 2018
Martin Sensmeier ...  Wanahton / ... 5 episodes, 2016-2018
Paul-Mikél Williams ...  Charlie 5 episodes, 2016-2018
Oliver Bell ...  Little Boy 4 episodes, 2016-2018
Betty Gabriel ...  Maling 4 episodes, 2018
Demetrius Grosse ...  Deputy Foss 4 episodes, 2016
Jeff Daniel Phillips ...  Tenderloin 4 episodes, 2016
Alexander Ward ...  Lead Drone 4 episodes, 2018
Peter Mullan ...  James Delos 3 episodes, 2018
James Landry Hébert ...  Slim Miller 3 episodes, 2016
Jonathan Tucker ...  Major Craddock 3 episodes, 2018
Brian Howe ...  Sheriff Pickett 3 episodes, 2016
Gina Torres ...  Lauren 3 episodes, 2016-2018
Eddie Shin ...  Henry 3 episodes, 2016
Tao Okamoto ...  Hanaryo 3 episodes, 2018
Rebecca Henderson ...  Goldberg 3 episodes, 2018
Olga Aguilar ...  Lawrence's Wife 3 episodes, 2016-2018
Ward Roberts ...  New Walter 3 episodes, 2016-2018
Patrick Cage ...  Phil 3 episodes, 2018
Greg Audino ...  Benson 3 episodes, 2018
Paul Fox ...  Young Doctor 3 episodes, 2016
Kate Rene Gleason ...  Surveillance Tech 3 episodes, 2016
Christopher Gerse ...  Destin 3 episodes, 2016
Jackie Moore ...  Mariposa Girl / ... 3 episodes, 2016-2018
Adrian Dev ...  Black Tie Host / ... 3 episodes, 2018
Michael Wincott ...  Old Bill 2 episodes, 2016
Rinko Kikuchi ...  Akane 2 episodes, 2018
Hiroyuki Sanada ...  Musashi 2 episodes, 2018
Irene Bedard ...  Wichapi 2 episodes, 2018
Christopher May ...  Blaine Bellamy 2 episodes, 2018
David Douglas ...  Gitlitz 2 episodes, 2016
Bradford Tatum ...  Bartender / ... 2 episodes, 2016
Julia Jones ...  Kohana 2 episodes, 2018
Chris Browning ...  Holden 2 episodes, 2016
David Midthunder ...  Takoda 2 episodes, 2018
Price Carson ...  Barkeep / ... 2 episodes, 2016-2018
Kiki Sukezane ...  Sakura 2 episodes, 2018
Lena Georgas ...  Lori 2 episodes, 2016-2018
Currie Graham ...  Craig 2 episodes, 2016-2018
Lili Simmons ...  New Clementine 2 episodes, 2016-2018
Timothy V. Murphy ...  Coughlin 2 episodes, 2018
Masayoshi Haneda ...  Tanaka 2 episodes, 2018
Ronnie Gene Blevins ...  Engels 2 episodes, 2018
Adison LaPenna ...  Young Emily 2 episodes, 2018
Brian Ames ...  Jacobson 2 episodes, 2018
Keaton Savage ...  Buck Private 2 episodes, 2016
Micah Fitzgerald ...  Gold Miner Host 2 episodes, 2016-2018
Timothy Lee DePriest ...  Old Walter / ... 2 episodes, 2016
Nia Kingsley ...  Surveillance Tech 2 episodes, 2016
Tai Bennett ...  Controller / ... 2 episodes, 2016
Josh Clark ...  Sheriff Reed 2 episodes, 2016
Erica Luttrell ...  New Mother 2 episodes, 2018
Alex Urbom ...  Cleanup Tech 2 episodes, 2016
Bilal Mir ...  Controller 2 episodes, 2018
Sheldon Coolman ...  Field Tech 2 episodes, 2016
Shvona Lavette Chung ...  Field Tech 2 episodes, 2016
Craig Michaelson ...  Behavior Tech 2 episodes, 2016
Karl L. Sanders ...  Cleanup Tech / ... 2 episodes, 2016
Tyler Parks ...  Bartender / ... 2 episodes, 2016
Christopher Cedeño ...  Last Gunman 2 episodes, 2016
Charlie Hopkins ...  Drunken Guest / ... 2 episodes, 2016
Carlos E. Campos ...  Surveillance Tech 2 episodes, 2016
Robby Rasmussen ...  Dying Confederado 2 episodes, 2016
Tom Proctor ...  Cookie / ... 2 episodes, 2016
Liam Cronin ...  Body Tech / ... 2 episodes, 2016
Joshua Sawtell ...  Controller 2 episodes, 2016
Phillip E. Walker ...  Cold Storage Host / ... 2 episodes, 2016-2018
Veronika Mindal ...  Resident of Future Singapore / ... 2 episodes, 2018
Marco Virgilio ...  Host - Dolores' Horde 2 episodes, 2018
Sela Ward ...  Juliet 1 episode, 2018
Jack Conley ...  Monroe 1 episode, 2018
Booboo Stewart ...  Etu 1 episode, 2018
Lili Bordán ...  Fortune Teller 1 episode, 2016
Jonny Pasvolsky ...  Bloody Jimmy 1 episode, 2016
Sarah Alami ...  New Kohana 1 episode, 2018
Tantoo Cardinal ...  Ehawee 1 episode, 2018
Bojana Novakovic ...  Marti 1 episode, 2016
Eddie Rouse ...  Kissy 1 episode, 2016
Wade Williams ...  Captain Norris 1 episode, 2016
Alastair Duncan ...  Cottage Father 1 episode, 2016
Jamieson Price ...  Confederado Sergeant 1 episode, 2016
Giancarlo Esposito ...  El Lazo 1 episode, 2018
Evan Holtzman ...  Narrative Tech 1 episode, 2018
Ryan Alan Mitchell ...  QA Responder 1 episode, 2018
Sherman Augustus ...  Marshal Pruitt 1 episode, 2016
Jennifer Neala Page ...  Cottage Mother 1 episode, 2016
Hal Havins ...  Prospector 1 episode, 2018
Summer Spiro ...  Narrative Tech 1 episode, 2018
Dylan Kenin ...  Wagon Driver 1 episode, 2016
Matthew James Roberts ...  Cottage Brother 1 episode, 2016
Neil Jackson ...  Nicholas 1 episode, 2018
Masaru Shinozuka Masaru Shinozuka ...  Shogun 1 episode, 2018
Adam Storke ...  Sophisticated Man 1 episode, 2018
Windy Marshall ...  Barkeep 1 episode, 2016
Judson Mills ...  Deputy Roe 1 episode, 2016
Nikhil Pai ...  Concerned Tech 1 episode, 2018
Lisa Roumain ...  Hysterical Woman 1 episode, 2018
Kyle Bornheimer ...  Clarence 1 episode, 2016
Hugo Pierre Martin ...  Deputy 1 episode, 2016
Corlandos Scott ...  Union Soldier 1 episode, 2016
John D. Hickman ...  Confused Tech 1 episode, 2018
Trisha LaFache ...  Senior Tech 1 episode, 2018
Fredric Lehne ...  Colonel Brigham 1 episode, 2018
Sarah Jane MacKay ...  Woman in Ball Gown 1 episode, 2018
Wiley M. Pickett ...  Donald Pardue 1 episode, 2018
Adel Telesia ...  Assistant 1 episode, 2018
Jordan Hendricks ...  Bunny Suit 1 episode, 2018
Andy Taylor Kim ...  New Assistant 1 episode, 2018
Scott Peat ...  Pardue Brother #3 1 episode, 2018
Brian Yang ...  Naval Officer 1 episode, 2018
Anthony Apel ...  Gregory 1 episode, 2016
Sal Lopez ...  Cigarillo 1 episode, 2016
Mason McCulley ...  Todd 1 episode, 2016
Jay Mendoza ...  Male Guest 1 episode, 2016
Peter James Smith ...  Geo Tech 1 episode, 2016
David Damus David Damus ...  Curious PMC 1 episode, 2018
Matthew Grondin Matthew Grondin ...  Bunny Suit 1 episode, 2018
Claire Unabia ...  Juliet 1 episode, 2018
Boone Platt ...  QA Specialist 1 episode, 2016
Will Pinson Rose ...  Behavior Tech 1 episode, 2016
David Bianchi ...  PMC #3 1 episode, 2018
Brett Edwards ...  Lead QA Responder 1 episode, 2018
Mark R. Miscione ...  Head Tech 1 episode, 2018
Bruno Gunn ...  Walrus 1 episode, 2016
Bret Porter ...  Union Scout 1 episode, 2016
Eric Ramey ...  Narrative Tech 1 episode, 2016
Dieterich Gray Dieterich Gray ...  Rail Baron 1 episode, 2018
Jonathan Medina ...  QA Responder #1 1 episode, 2018
Taishi Mizuno ...  Koda 1 episode, 2018
Matthew Wimbush ...  PMC 1 episode, 2018
Darrel Cherney ...  Horace 1 episode, 2016
Nanrisa Lee ...  Narrative Tech 1 episode, 2016
Kaiwi Lyman ...  Branding Soldier 1 episode, 2016
Karan Oberoi Karan Oberoi ...  Mariposa Guest 1 episode, 2016
Albert Kong ...  QA Responder #2 1 episode, 2018
James Taku Leung ...  Diplomat 1 episode, 2018
Brenna Otts ...  Coy Female Host 1 episode, 2018
Gaku Space ...  Hip Man 1 episode, 2018
Kelvin Han Yee ...  Foreman 1 episode, 2018
Bridgid Coulter ...  Mother of Young Boy 1 episode, 2016
Kanin Howell ...  Ivan 1 episode, 2016
George Jonson ...  Soldier 1 episode, 2016
Biff Wiff ...  Cart Driver 1 episode, 2016
Alvin Cowan ...  Burly Confederado 1 episode, 2018
Adam Farabee ...  Stable Hand 1 episode, 2018
Paul Riley Fox ...  Younger Man 1 episode, 2018
Ricardo Walker Ricardo Walker ...  QA Responder #3 1 episode, 2018
Regi Davis ...  Father of Young Boy 1 episode, 2016
Jose Rosario Jose Rosario ...  Manu 1 episode, 2016
Hunter Doohan ...  Confederado Scout 1 episode, 2018
Antonio Leon ...  Ronald 1 episode, 2018
Shin Shimizu ...  Doshin 1 episode, 2018
Tait Fletcher ...  Woodcutter 1 episode, 2016
Mataeo Mingo ...  Boy of 8 1 episode, 2016
Robert Allen Mukes ...  Behemoth 1 episode, 2016
Mayank Saxena ...  QA Tech Futterman 1 episode, 2016
Diana Toshiko ...  Costumer 1 episode, 2016
René Ashton ...  Female Guest 1 episode, 2018
Blaine Gray ...  QA Captain 1 episode, 2018
Sonny Saito ...  Emissary 1 episode, 2018
Kye McCleary ...  Stewardess 1 episode, 2016
Trevante Rhodes ...  Bachelor 1 episode, 2016
Seril James ...  Ambassador 1 episode, 2018
Ike Kawaguchi ...  Stern Guard 1 episode, 2018
Travis Johns ...  Python Cowboy 1 episode, 2016
Folake Olowofoyeku ...  Surveillance Tech 1 episode, 2016
Micky Shiloah ...  Bachelor 1 episode, 2016
Sean Mann ...  Ganju 1 episode, 2018
Cara Mitsuko ...  Tech Supervisor 1 episode, 2018
Avery Wada ...  Daimyo 1 episode, 2018
Nathalia Castellon ...  Mariposa Girl 1 episode, 2016
Joshua Dov ...  Python Cowboy 1 episode, 2016
Keller Wortham ...  Bachelor 1 episode, 2016
Mike Damus ...  Tech 1 episode, 2018
Mark Anthony Vazquez ...  Walkie PMC 1 episode, 2018
Patrick Gorman ...  Eye Patch 1 episode, 2016
Olivia May ...  Hooker 1 episode, 2016
Chris Mollica ...  Sinister Guest 1 episode, 2016
Zeke Nicholson ...  Body Tech 1 episode, 2016
Troy Mittleider ...  QA Officer 1 episode, 2018
Pooja Shah ...  Beautiful Woman 1 episode, 2018
Dusty Sorg ...  Sketchy Guest 1 episode, 2016
Max Bojorquez ...  Lawrence's Cousin 1 episode, 2018
Mike Massa ...  Stern QA 1 episode, 2018
Austin Priester ...  Arroyo 1 episode, 2018
Granville Ames Granville Ames ...  Union Recruiter 1 episode, 2016
Travis Hammer ...  Leering Guest 1 episode, 2016
Alex Marshall-Brown ...  Hooker 1 episode, 2016
Charles Remley Charles Remley ...  Confederado Sergeant 1 episode, 2018
Jeffrey Muller ...  Man on Train 1 episode, 2016
Ashley Haden ...  Laura 1 episode, 2018
Tim Fox ...  Burley Guest 1 episode, 2016
Brook Kerr ...  Woman on Train 1 episode, 2016
Con Schell ...  Deputy Rogers 1 episode, 2016
Bradley Snedeker ...  Passenger 1 episode, 2016
Christine Weatherup ...  Female Guest 1 episode, 2016
Lucas Kwan Peterson ...  Shy Guest 1 episode, 2016
Patrick Quinlan ...  Passenger 1 episode, 2016
Mike Bash ...  Spellbound Guest 1 episode, 2016
Bianca Lopez ...  Diagnostic Programmer 1 episode, 2016
Molly Schreiber ...  Bachelorette 1 episode, 2016
Stefanie Chin ...  Girlfriend 1 episode, 2016
Nihan Gur Nihan Gur ...  Female Laughing Host 1 episode, 2016
Sala Baker ...  Arno 1 episode, 2018
Eunice Chiweshe Goldstein ...  Townsperson 1 episode, 2018
Landon Gordon ...  Henry 1 episode, 2018
Louie Leonardo ...  War Chief 1 episode, 2018
Kristin Mothersbaugh ...  Guest / ... 1 episode, 2018
Krystal Ker ...  Dolore's Horde (uncredited) 10 episodes, 2018
Geronimo Vela ...  Ghost Nation Warrior / ... (uncredited) 9 episodes, 2016-2018
Eric Shackelford Eric Shackelford ...  Confederado / ... (uncredited) 5 episodes, 2016-2018
Amber Juliana Amber Juliana ...  Host Homesteader (uncredited) 5 episodes, 2016
Jennifer Emett ...  Homesteader / ... (uncredited) 5 episodes, 2018
Boualem Hassaine ...  PMC (uncredited) 5 episodes, 2018
Patrick Kelly ...  Ghost Nation Warrior (uncredited) 4 episodes, 2016-2018
Paul Edney ...  Robot / ... (uncredited) 4 episodes, 2016
Michael Keyes ...  Cowboy (uncredited) 4 episodes, 2016
Valiant Michael ...  Rogue the Outlaw Gunslinger / ... (uncredited) 4 episodes, 2016
John Luder ...  One-Eyed Deputy Sheriff / ... (uncredited) 3 episodes, 2016-2018
Sancho Martin ...  Ghost Nation Warrior / ... (uncredited) 3 episodes, 2016-2018
Andrew Constantini ...  Cleanup Tech (uncredited) 3 episodes, 2016
Lane Smith Jr. ...  Nude Host (uncredited) 3 episodes, 2016
April Campion ...  Safari Hunter (uncredited) 3 episodes, 2018
Mark Casimir Dyniewicz Jr. ...  Jacobson Stabbing Victim / ... (uncredited) 3 episodes, 2018
Cynthia Dallas Cynthia Dallas ...  Female Bodyguard (uncredited) 2 episodes, 2016
Frantz Durand ...  Brothel Guest / ... (uncredited) 2 episodes, 2016
Annie McCain Engman ...  Host (uncredited) 2 episodes, 2016
Ryan Groves Ryan Groves ...  Cowboy / ... (uncredited) 2 episodes, 2016
Punnavith Koy ...  Clean Up Tech (uncredited) 2 episodes, 2016
Ardeshir Radpour ...  Cowboy / ... (uncredited) 2 episodes, 2016
Ian Eugene Ryan ...  Behavior Tech (uncredited) 2 episodes, 2016
Baron Schwarz ...  Union Soldier (uncredited) 2 episodes, 2016
Gary Sievers ...  Naked Host Cowboy / ... (uncredited) 2 episodes, 2016
Nathan Dean Snyder ...  Avalon Host Cowboy (uncredited) 2 episodes, 2016
Madeleine Wade ...  Decomissioned Host (uncredited) 2 episodes, 2016
Jason Chang Jason Chang ...  Samurai (uncredited) 2 episodes, 2018
Eddie Davenport ...  QA (uncredited) 2 episodes, 2018
Todd Christian Hunter ...  Drone Host #1 (uncredited) 2 episodes, 2018
Craig Reed ...  Amputee Host / ... (uncredited) 2 episodes, 2018
Eli Santana ...  Ghost Nation / ... (uncredited) 2 episodes, 2018
Jeffrey Scott Basham Jeffrey Scott Basham ...  JD, Delos Executive (uncredited) 2 episodes, 2018
Anouar H. Smaine ...  Black Tie Prisoner / ... (uncredited) 2 episodes, 2018
Ikumi Yoshimatsu ...  Geisha / ... (uncredited) 2 episodes, 2018
Sherwin Ace Ross ...  1885 Photographer (uncredited) 1 episode, 2016
Carlos Acuña ...  Sturdy Man (uncredited) 1 episode, 2016
Terral Altom ...  Host Cowboy (uncredited) 1 episode, 2016
Andre Anderson Andre Anderson ...  Ghost Nation Warrior (uncredited) 1 episode, 2016
Joseph Aviel ...  Deputy Marshall (uncredited) 1 episode, 2016
Gabriel Baca ...  Bandido (uncredited) 1 episode, 2016
Forest Baker ...  Surveillance Tech (uncredited) 1 episode, 2016
Nick Ballard ...  Aeden (uncredited) 1 episode, 2016
Bill Blair ...  Nude Android (uncredited) 1 episode, 2016
John Paul Blanco John Paul Blanco ...  Host - Mexican Gunslinger (uncredited) 1 episode, 2016
Ralph Michael Brekan ...  Vendor (uncredited) 1 episode, 2016
Cody Buchanan ...  Host Cowboy (uncredited) 1 episode, 2016
Maddison Bullock ...  Waltz Dancer (uncredited) 1 episode, 2016
Brian Castellanos Brian Castellanos ...  The Aztec Warrior (uncredited) 1 episode, 2016
Natalie Chevonne Natalie Chevonne ...  Fancy Town Guest (uncredited) 1 episode, 2016
Billy B. Collins Billy B. Collins ...  Brothel Host (uncredited) 1 episode, 2016
Taylor Day Taylor Day ...  Village Child (uncredited) 1 episode, 2016
Rick L. Dean Rick L. Dean ...  Controller (uncredited) 1 episode, 2016
Joey Rocketshoes Dillon Joey Rocketshoes Dillon ...  Gun Spinner in Street (uncredited) 1 episode, 2016
Hal Dion ...  Wealthy Townsman (uncredited) 1 episode, 2016
Jonathan Erickson Eisley ...  Bandit #2 (uncredited) 1 episode, 2016
Gabrielle Eubank ...  Host (uncredited) 1 episode, 2016
Monique Farah Monique Farah ...  Mom on Train (uncredited) 1 episode, 2016
Catherine Fetsco ...  Painted Reveler (uncredited) 1 episode, 2016
Neil Fleischer ...  Artificial Man (uncredited) 1 episode, 2016
Freedom ...  Laughing Guest (uncredited) 1 episode, 2016
Toni French Toni French ...  PDA Pariah Guest, Reveler (uncredited) 1 episode, 2016
Zana Glisovic Zana Glisovic ...  Homesteader - Host (uncredited) 1 episode, 2016
Geoffrey Gould ...  County Clerk (uncredited) 1 episode, 2016
Tina Grimm ...  Actress (uncredited) 1 episode, 2016
Benjamin Guenther Benjamin Guenther ...  Host Union Soldier (uncredited) 1 episode, 2016
Anton Gush Anton Gush ...  Host (uncredited) 1 episode, 2016
Priyom Haider ...  Playboy Host / ... (uncredited) 1 episode, 2016
Darrell Keith Harris ...  Naked Robot (uncredited) 1 episode, 2016
Evan James Henderson ...  Scientist (uncredited) 1 episode, 2016
Ben Hicks ...  Cowboy (uncredited) 1 episode, 2016
David Hutchison ...  Confederado (uncredited) 1 episode, 2016
Mylo Ironbear ...  Tribal Chief (uncredited) 1 episode, 2016
Nick Jaine ...  Behavior Tech (uncredited) 1 episode, 2016
Jasper Jeon ...  Chinese Gunslinger (uncredited) 1 episode, 2016
Lynne Jordan ...  Woman on Train (uncredited) 1 episode, 2016
Philip Knight Philip Knight ...  Confederado (uncredited) 1 episode, 2016
Jason Konopisos-Alvarez ...  Deputy (uncredited) 1 episode, 2016
Halszka Kuza ...  Torch Bearer In Red (uncredited) 1 episode, 2016
Anna Ladner Anna Ladner ...  Beautiful Host (uncredited) 1 episode, 2016
Michael Laren Michael Laren ...  Faro Table Gambler (uncredited) 1 episode, 2016
John W. Lawson ...  Handless Solider (uncredited) 1 episode, 2016
David Leach ...  Big Sweaty Guy (uncredited) 1 episode, 2016
Jenny Lin ...  Beautiful Host (uncredited) 1 episode, 2016
Dez Mabunga Dez Mabunga ...  Mesa Guest (uncredited) 1 episode, 2016
Sergio Macian ...  Cowboy (uncredited) 1 episode, 2016
Ariana Marchesini Ariana Marchesini ...  Robot Host (uncredited) 1 episode, 2016
Anne McDaniels ...  Live Mannequin Model (uncredited) 1 episode, 2016
Starlette Miariaunii Starlette Miariaunii ...  Robot Cowgirl (uncredited) 1 episode, 2016
Kara Michelotti Kara Michelotti ...  Beautiful Host (uncredited) 1 episode, 2016
Edwin Modlin II ...  Cowboy (uncredited) 1 episode, 2016
Alexandria Morrow ...  Robot (uncredited) 1 episode, 2016
Donnabella Mortel ...  Sophia (uncredited) 1 episode, 2016
Alexa Niemi ...  Woman on Horse (uncredited) 1 episode, 2016
Rory O'Connor ...  Trailboss (uncredited) 1 episode, 2016
Karan Oberoi ...  Mariposa Guest (uncredited) 1 episode, 2016
Lynne Oropeza ...  Host / ... (uncredited) 1 episode, 2016
Chris Osborn ...  Slimy (uncredited) 1 episode, 2016
Randy Perry ...  Party Guest (uncredited) 1 episode, 2016
Redmond Ramos ...  Amputee Confederado (uncredited) 1 episode, 2016
Jon Ray Jon Ray ...  Church Goer (uncredited) 1 episode, 2016
Audi Resendez ...  Pretty Woman (uncredited) 1 episode, 2016
Kelly Richardson ...  Sarah (uncredited) 1 episode, 2016
Natalia Romo Natalia Romo ...  Slave (uncredited) 1 episode, 2016
Sandra Rosko ...  Beautiful Host (uncredited) 1 episode, 2016
Brynn Route Brynn Route ...  Contortionist (uncredited) 1 episode, 2016
Jeremy Russell ...  Harlan Posse (uncredited) 1 episode, 2016
Stewart Skelton ...  Immigrant Husband (uncredited) 1 episode, 2016
Evan Tyler Stallone ...  Confederato (uncredited) 1 episode, 2016
Diane Taren Diane Taren ...  Homesteader (uncredited) 1 episode, 2016
Devin Teer Devin Teer ...  Brothel Patron (uncredited) 1 episode, 2016
Micah Tillman ...  Young Native American (uncredited) 1 episode, 2016
Dorinda Townsend Dorinda Townsend ...  Homesteader (uncredited) 1 episode, 2016
Marley Uribe ...  Emilia- Host (uncredited) 1 episode, 2016
Brandon Van Vliet ...  Homesteader (uncredited) 1 episode, 2016
Jeremy Wojchihosky Jeremy Wojchihosky ...  Beta Robot (uncredited) 1 episode, 2016
Alexander Wraith ...  Fox (uncredited) 1 episode, 2016
Bryan Zampella ...  Union Soldier (uncredited) 1 episode, 2016
Robert Artz ...  Homesteader / ... (uncredited) 1 episode, 2018
Haley Elizabeth Benson ...  Soldier (uncredited) 1 episode, 2018
Matt Berberi ...  Cousin #2 (uncredited) 1 episode, 2018
Jonathan Camp ...  Scowling PMC (uncredited) 1 episode, 2018
Jolie Chi ...  Ghost Nation Warrier (uncredited) 1 episode, 2018
Jasper Cole ...  Older 49er (uncredited) 1 episode, 2018
Sarah Cooper ...  Shopkeeper (uncredited) 1 episode, 2018
Daniel da Silva ...  Townsperson (uncredited) 1 episode, 2018
Noshir Dalal ...  PMC (uncredited) 1 episode, 2018
Ramin Djawadi ...  Guitarist (uncredited) 1 episode, 2018
Kateryna Dronova ...  Woman Battle Soldier (uncredited) 1 episode, 2018
Felix Jerry Droz ...  Captive Prisoner (uncredited) 1 episode, 2018
Paris Edlyn ...  Twirling Girl (uncredited) 1 episode, 2018
Kerrington Fier ...  Dead Townsman (uncredited) 1 episode, 2018
Alex Flash ...  Confederado (uncredited) 1 episode, 2018
Takahiro Fukuda ...  Wagon Merchant (uncredited) 1 episode, 2018
Ed Gage ...  Confederado (uncredited) 1 episode, 2018
Americo Galli ...  Confederado (uncredited) 1 episode, 2018
Joe Goode ...  Cowboy (uncredited) 1 episode, 2018
Chris Graham ...  Cowboy (uncredited) 1 episode, 2018
Garon Grigsby ...  Male Well Wisher (uncredited) 1 episode, 2018
Johanna Yukiko Haneda ...  Geisha (uncredited) 1 episode, 2018
Nick Heyman ...  Benign PMC Adams (uncredited) 1 episode, 2018
Brittnee Hollenbach Brittnee Hollenbach ...  Homesteader (uncredited) 1 episode, 2018
Byron L. Hopkins ...  PMC (uncredited) 1 episode, 2018
Rio June Rio June ...  Tea Servant (uncredited) 1 episode, 2018
Caitlyn Knisely ...  Harried Tech (uncredited) 1 episode, 2018
Mark Kubr ...  Rough Customer (uncredited) 1 episode, 2018
Serge Legrand ...  Handsome Guy (uncredited) 1 episode, 2018
Jon Maxwell ... (uncredited) 1 episode, 2018
Cole S. McKay ...  Pardue Brother #2 (uncredited) 1 episode, 2018
Geraldine Moreno ...  Upscale western women (uncredited) 1 episode, 2018
James P. Morrow James P. Morrow ...  Cowboy (uncredited) 1 episode, 2018
Nathan Ng Nathan Ng ...  Chinese Gunslinger (uncredited) 1 episode, 2018
Sophia Rose Nikolov ...  Little Girl (uncredited) 1 episode, 2018
Damon O'Daniel ...  Upscale Cowboy (uncredited) 1 episode, 2018
Keith J. Obit Keith J. Obit ...  Union Soldier (uncredited) 1 episode, 2018
Carl Paoli ...  Horde #1 (uncredited) 1 episode, 2018
Andra Petru ...  Guest (uncredited) 1 episode, 2018
James Quach ...  Samurai (uncredited) 1 episode, 2018
Linda Victoria Romo ...  Ghost Nation Native Warrior (uncredited) 1 episode, 2018
Gregory Schwabe ...  Confederado Soldier (uncredited) 1 episode, 2018
Jamie Soricelli ...  Woman Battle Soldier (uncredited) 1 episode, 2018
Starfighter ...  Samurai (uncredited) 1 episode, 2018
Thomas W. Stewart Thomas W. Stewart ...  Cowboy (uncredited) 1 episode, 2018
Sakura Sugihara ...  Geisha (uncredited) 1 episode, 2018
Patrick Sylvester Patrick Sylvester ...  Confederado (uncredited) 1 episode, 2018
Shantiel Alexis Vazquez Shantiel Alexis Vazquez ...  Homesteader (uncredited) 1 episode, 2018
Dionicio Virvez Dionicio Virvez ...  Ghost Nation Warrior (uncredited) 1 episode, 2018
Jack Waggon ...  Confederado (uncredited) 1 episode, 2018
Geoff Wehner ...  PMC #2 (uncredited) 1 episode, 2018
Alina Zilbershmidt ...  Cowgirl (uncredited) 1 episode, 2018

Series Produced by 

J.J. Abrams ... executive producer (20 episodes, 2016-2018)
Susan Ekins ... co-producer (20 episodes, 2016-2018)
Lisa Joy ... executive producer (20 episodes, 2016-2018)
Jonathan Nolan ... executive producer (20 episodes, 2016-2018)
Noreen O'Toole ... associate producer / co-producer (20 episodes, 2016-2018)
Stephen Semel ... co-producer / producer (20 episodes, 2016-2018)
Athena Wickham ... co-executive producer / executive producer (20 episodes, 2016-2018)
Richard J. Lewis ... executive producer / co-executive producer (19 episodes, 2016-2018)
Roberto Patino ... executive producer / co-executive producer (19 episodes, 2016-2018)
Bryan Burk ... executive producer / producer (11 episodes, 2016-2018)
Jerry Weintraub ... executive producer (11 episodes, 2016-2018)
Bruce Dunn ... co-producer (10 episodes, 2016)
Kathy Lingg ... co-executive producer (10 episodes, 2016)
Jonathan Brytus ... co-producer (10 episodes, 2018)
Tiffany Chung ... co-producer (10 episodes, 2018)
Howard Cummings ... associate producer (10 episodes, 2018)
Dan Dietz ... co-producer / producer (10 episodes, 2018)
Jordan Goldberg ... consulting producer (10 episodes, 2018)
Eugene Kelly ... co-executive producer (10 episodes, 2018)
Halle Phillips ... associate producer (10 episodes, 2018)
Michael Polaire ... co-executive producer / producer (10 episodes, 2018)
Ben Stephenson ... executive producer (10 episodes, 2018)
Frederick E.O. Toye ... co-executive producer (10 episodes, 2018)
Kim H. Winther ... associate producer (10 episodes, 2018)
Carly Wray ... producer (10 episodes, 2018)
David Auge ... co-producer (9 episodes, 2016)
Cherylanne Martin ... producer (9 episodes, 2016)
Ron Fitzgerald ... co-executive producer (9 episodes, 2018)
Kath Lingenfelter ... co-executive producer (8 episodes, 2016)
Daniel T. Thomsen ... supervising producer (8 episodes, 2016)
Alan Poul ... consulting producer (7 episodes, 2016)
Mark Tobey ... producer / line producer (7 episodes, 2018)
Ed Brubaker ... supervising producer (5 episodes, 2016)
Dominic Mitchell ... supervising producer (5 episodes, 2016)
Kelly Calligan ... associate producer (5 episodes, 2018)
Ronald Cosmo Vecchiarelli ... co-producer (4 episodes, 2018)
Bridget Carpenter ... consulting producer (3 episodes, 2016)
Scott Stephens ... co-executive producer (3 episodes, 2016)
David Coatsworth ... co-executive producer (1 episode, 2016)
Timothy Stormer ... associate producer (1 episode, 2016)
Chevy Chen ... producer: second unit (uncredited) (1 episode, 2018)

Series Music by 

Ramin Djawadi ... (20 episodes, 2016-2018)

Series Cinematography by 

Darran Tiernan ... (5 episodes, 2018)
Brendan Galvin ... (4 episodes, 2016)
Robert McLachlan ... (4 episodes, 2016)
John Grillo ... (4 episodes, 2018)
Jeffrey Jur ... (2 episodes, 2016)
Paul Cameron ... (1 episode, 2016)
David Franco ... (1 episode, 2016)
M. David Mullen ... (1 episode, 2018)

Series Film Editing by 

Andrew Seklir ... (6 episodes, 2016-2018)
Tanya M. Swerling ... (3 episodes, 2016)
Mark Yoshikawa ... (3 episodes, 2016)
David Eisenberg ... (3 episodes, 2018)
Anna Hauger ... (3 episodes, 2018)
Ron Rosen ... (2 episodes, 2018)
Marc Jozefowicz ... (1 episode, 2016)
Stephen Semel ... (1 episode, 2016)
Mako Kamitsuna ... (1 episode, 2018)

Series Casting By 

John Papsidera ... (20 episodes, 2016-2018)

Series Production Design by 

Howard Cummings ... (10 episodes, 2018)
Zack Grobler ... (9 episodes, 2016)
Nathan Crowley ... (1 episode, 2016)

Series Art Direction by 

Jonathan Carlos ... (14 episodes, 2016-2018)
Samantha Avila ... (10 episodes, 2016-2018)
James Bolenbaugh ... (10 episodes, 2018)
Aja Kai Rowley ... (10 episodes, 2018)
David Lazan ... supervising art director (7 episodes, 2018)
Dennis Bradford ... (6 episodes, 2016)
David Meyer ... (5 episodes, 2018)
Steve Christensen ... (3 episodes, 2016)
Mark Robert Taylor ... (3 episodes, 2018)
Colin De Rouin ... (2 episodes, 2016)
Naaman Marshall ... (1 episode, 2016)
Kit Stølen ... (1 episode, 2016)
Robert Woodruff ... (1 episode, 2016)

Series Set Decoration by 

Julie Ochipinti ... (20 episodes, 2016-2018)

Series Costume Design by 

Sharen Davis ... (10 episodes, 2018)
Ane Crabtree ... (9 episodes, 2016)
Trish Summerville ... (1 episode, 2016)

Series Makeup Department 

John Damiani ... makeup artist / additional makeup artist (20 episodes, 2016-2018)
Cynthia Hernandez ... makeup artist / additional makeup artist (20 episodes, 2016-2018)
Rachel Hoke ... additional makeup artist / makeup artist / key make-up artist: Utah unit / make-up artist (19 episodes, 2016-2018)
Pavy Olivarez ... hair stylist / key hair stylist / additional hair stylist (19 episodes, 2016-2018)
Joy Zapata ... hair department head / department head hair stylist / hair stylist (19 episodes, 2016-2018)
Bruce J. Samia ... hair stylist / additional hair stylist / hair stylist: Utah (17 episodes, 2016-2018)
Norma Lee ... hair stylist / additional hair stylist (16 episodes, 2016-2018)
Elisa Marsh ... key makeup artist / dept. head make-up artist (15 episodes, 2016-2018)
Lori McCoy-Bell ... key hair stylist / additional hair stylist (12 episodes, 2016-2018)
Jenn Rose ... prosthetic body technician: for Tinsley Studios (10 episodes, 2016)
Christien Tinsley ... department head makeup artist (10 episodes, 2016)
Afton Adams ... prosthetic body technician / prosthetic body tech (10 episodes, 2018)
Roxy D'Alonzo ... makeup artist (10 episodes, 2018)
Dawn Victoria Dudley ... hair stylist / wig maker (10 episodes, 2018)
Michael Ezell ... makeup effects coordinator: Fractured FX (10 episodes, 2018)
Thomas Floutz ... key prosthetics makeup artist (10 episodes, 2018)
Nathan Fritzges ... prosthetic body technician (10 episodes, 2018)
Chris Hampton ... third prosthetics makeup artist (10 episodes, 2018)
Kevin Kirkpatrick ... special make-up effects co-dept. head / special make-up effects artist / special makeup effects artist / special effects make-up dept. head (10 episodes, 2018)
Carly Lesec ... prosthetic body technician (10 episodes, 2018)
Justin Raleigh ... special makeup effects designer and department head (10 episodes, 2018)
Jacob Roanhaus ... prosthetic body technician (10 episodes, 2018)
Karrieann Heisner Sillay ... makeup artist / additional make-up artist: Utah unit (10 episodes, 2018)
Kodai Yoshizawa ... sculptor: Fractured FX / sculptor (10 episodes, 2018)
Robert Smithson ... contact lens technician (9 episodes, 2016-2018)
Georgia Allen ... makeup artist (9 episodes, 2016)
Donna J. Anderson ... additional hair stylist / hair stylist (9 episodes, 2016)
Rolf John Keppler ... makeup artist (9 episodes, 2016)
Robin Myriah Hatcher ... special makeup effects production supervisor: Tinsley Studio / supervisor: Tinsley Studio (8 episodes, 2016)
Ozzy Alvarez ... makeup effects artist: Utah / makeup effects artist: Utah unit (8 episodes, 2018)
Allan A. Apone ... key makeup artist / key make-up artist (8 episodes, 2018)
Monique Hyman ... hair stylist: additional (8 episodes, 2018)
Connie Kallos ... hair stylist (8 episodes, 2018)
Joe Podnar ... additional makeup artist (7 episodes, 2016)
Margaret Prentice ... additional makeup artist (7 episodes, 2016)
Elizabeth Rabe ... additional hair stylist / hair stylist (7 episodes, 2016)
Hiroshi Yada ... key prosthetic makeup artist / makeup effects artist (7 episodes, 2016)
Brent Baker ... mold shop supervisor: Fractured FX / mold department and life-casting supervisor: fractured fx (7 episodes, 2018)
Steve Koch ... sculptor: Fractured FX (7 episodes, 2018)
Amy Lederman ... makeup artist (6 episodes, 2016-2018)
Laurel Van Dyke ... additional hair stylist: Utah / hair stylist: Utah / hair stylist (6 episodes, 2016)
Melissa Yonkey ... additional hair stylist / hair stylist: Utah (6 episodes, 2016)
Laura Caponera ... hair stylist (6 episodes, 2018)
Kate Katz ... makeup effects assistant coordinator: Fractured FX (6 episodes, 2018)
Karen Zanki ... hair stylist (6 episodes, 2018)
Andrea Steele ... makeup artist (5 episodes, 2016-2018)
Jason Hamer ... makeup effects artist (5 episodes, 2016)
Cynthia P. Romo ... hair stylist / additional hair stylist (5 episodes, 2016)
Julie M. Woods ... hair stylist / additional hair stylist (5 episodes, 2016)
Tamar Izakelian ... hair stylist (5 episodes, 2018)
Gerald Quist ... additional makeup artist / makeup artist (4 episodes, 2016-2018)
Jennifer Aspinall ... additional makeup artist (4 episodes, 2016)
Michael F. Blake ... additional makeup artist (4 episodes, 2016)
Ian Cromer ... additional makeup artist (4 episodes, 2016)
Yvonne Depatis-Kupka ... additional hair stylist (4 episodes, 2016)
Cyndra Dunn ... additional hair stylist / hair stylist (4 episodes, 2016)
Mary Jo Fortin ... hair stylist / additional hair stylist (4 episodes, 2016)
Brian Kinney ... makeup artist / additional makeup artist (4 episodes, 2016)
Felicia Linsky ... additional makeup artist (4 episodes, 2016)
Josée Normand ... additional hair stylist / hair stylist (4 episodes, 2016)
Maria Sandoval ... additional hair stylist / hair stylist (4 episodes, 2016)
Aurora Bergere ... makeup artist / additional makeup artist (3 episodes, 2016)
Monica Di Venti ... additional hair stylist / hair stylist (3 episodes, 2016)
Ed French ... additional makeup artist / makeup artist (3 episodes, 2016)
Hitomi Golba ... additional hair stylist (3 episodes, 2016)
Nancy Martinez-Morrison ... additional hair stylist (3 episodes, 2016)
Candace Neal ... department head hair / department head hair stylist (3 episodes, 2016)
Lygia Orta ... additional makeup artist (3 episodes, 2016)
Dominie Till ... additional makeup artist (3 episodes, 2016)
Bernadette Beauvais ... makeup artist (3 episodes, 2018)
Alyson Black-Barrie ... hair stylist (3 episodes, 2018)
John Mccormick ... hair stylist (3 episodes, 2018)
Cassie Russek ... hair stylist (3 episodes, 2018)
Hanny Tjan ... special makeup effects artist (3 episodes, 2018)
Bryn E. Leetch ... hair stylist (2 episodes, 2016-2018)
Sava Markovic ... lens technician (2 episodes, 2016-2018)
Kim Santantonio ... department head hair / hair dept. head (2 episodes, 2016-2018)
Jose Zamora ... key hair stylist / assistant hair dept head (2 episodes, 2016-2018)
Lorena Zamora ... hair stylist (2 episodes, 2016-2018)
David Blair ... additional hair stylist (2 episodes, 2016)
Sheryl Blum ... additional hair stylist (2 episodes, 2016)
Teressa Hill ... key hair stylist (2 episodes, 2016)
Toby Lamm ... additional makeup artist (2 episodes, 2016)
Dennis Liddiard ... additional makeup artist (2 episodes, 2016)
Brad Look ... additional makeup artist (2 episodes, 2016)
Robert Maverick ... additional makeup artist (2 episodes, 2016)
Elaina P. Schulman ... hair stylist (2 episodes, 2016)
Lauran Upshaw ... hair stylist (2 episodes, 2016)
Cary Ayers ... special makeup effects artist (2 episodes, 2018)
Taylor Tanaka ... hair stylist (2 episodes, 2018)
Myriam Arougheti ... key makeup artist (1 episode, 2016)
Kelly Capoccia ... additional makeup artist (1 episode, 2016)
Daniel Curet ... additional hair stylist (1 episode, 2016)
Linda Dalbec-Rasmussen ... additional hair stylist (1 episode, 2016)
Connie Grayson Criswell ... lens technician (1 episode, 2016)
Maggie Hayes-Jackson ... additional hair stylist (1 episode, 2016)
Henri Marie-Caillot ... additional hair stylist (1 episode, 2016)
Lydia Milars ... makeup artist (1 episode, 2016)
Greg Nelson ... additional makeup artist (1 episode, 2016)
Ron Pipes ... additional makeup artist (1 episode, 2016)
Arturo Rojas ... additional hair stylist (1 episode, 2016)
Felicia Unskey ... additional makeup artist (1 episode, 2016)
Scott Wheeler ... additional makeup artist (1 episode, 2016)
Susan Zietlow-Maust ... hair stylist (1 episode, 2016)
Carly Cooper ... prosthetic body technician (1 episode, 2018)
Alexandra Di Nardo ... makeup artist (1 episode, 2018)
Lee Gren ... graphic designer specialty tattoos: Tinsley Studio (1 episode, 2018)
Rob Hinderstein ... special makeup effects artist (1 episode, 2018)
Koji Ohmura ... special makeup effects artist (1 episode, 2018)
Shelby Michael Patton ... mold department/life-casting: Fractured FX (1 episode, 2018)
Kristen Saia ... hair stylist (1 episode, 2018)
Ryan Ward ... special effects makeup lab technician (uncredited) (10 episodes, 2016)
Laverne Caracuzzi ... makeup artist (uncredited) (8 episodes, 2016)
Brian Van Dorn ... special makeup effects artist: Tinsley Studios (uncredited) (8 episodes, 2016)
David Abbott ... makeup artist (uncredited) (5 episodes, 2016)
Charlotte Scovill ... special makeup effects artist (uncredited) (3 episodes, 2016)
Kieran Smith ... makeup effects (uncredited) (3 episodes, 2016)
Stephanie Bravo ... makeup artist (uncredited) (2 episodes, 2016)
Anita Brabec ... makeup artist (uncredited) (1 episode, 2016)
Rhonda Ann Burns ... additional hair stylist (uncredited) (1 episode, 2016)
Ketty Gonzalez ... hair stylist (uncredited) (1 episode, 2016)
Jerad Marantz ... character concept illustrator (uncredited) (1 episode, 2016)
Nick Marra ... sculptor (uncredited) (1 episode, 2016)
Elizabeth Mbousia ... makeup artist (uncredited) (1 episode, 2016)
Lia Robin ... additional makeup artist (uncredited) (1 episode, 2016)

Series Production Management 

Julie M. Anderson ... production supervisor / unit production manager: Utah unit / utah unit (19 episodes, 2016-2018)
Ronald Cosmo Vecchiarelli ... production supervisor (11 episodes, 2016-2018)
Cherylanne Martin ... unit production manager (9 episodes, 2016)
Timothy Stormer ... post-production supervisor (9 episodes, 2016)
Mark Tobey ... unit production manager (8 episodes, 2018)
Marc A. Hammer ... unit production manager: Utah (6 episodes, 2016)
Kristen Kuchenbecker ... post-production supervisor (6 episodes, 2018)
Ingrid Lageder ... post-production supervisor (5 episodes, 2016)
Kelly Calligan ... post-production supervisor (5 episodes, 2018)
Jason Zorigian ... production supervisor (5 episodes, 2018)
Caleb Duffy ... production supervisor (4 episodes, 2018)
Robert Del Valle ... unit production manager (1 episode, 2016)

Series Second Unit Director or Assistant Director 

Jeff Overfield ... additional second assistant director / second second assistant director (18 episodes, 2016-2018)
Lisa Zugschwerdt ... second second assistant director / second assistant director (15 episodes, 2016-2018)
Christian Clarke ... first assistant director / second assistant director (14 episodes, 2016-2018)
Keri Bruno ... second assistant director / first assistant director (12 episodes, 2016-2018)
Kim H. Winther ... first assistant director (10 episodes, 2016-2018)
Kevin Collins ... second assistant director (10 episodes, 2018)
Heidi Hinzman ... second second assistant director (9 episodes, 2016)
Lisa Chu ... second assistant director / second second assistant director (9 episodes, 2018)
John Clarkson ... second second assistant director (8 episodes, 2018)
Keegan Sacko ... second assistant director (8 episodes, 2018)
Scott Koche ... second second assistant director (6 episodes, 2016)
Jared Scott Mercier ... second second assistant director (6 episodes, 2018)
Tristan Ringenoldus ... second assistant director / second second assistant director (6 episodes, 2018)
Tyler Stratton ... additional second assistant director / second second assistant director (6 episodes, 2018)
Deborah Chung ... second assistant director (4 episodes, 2016)
Lisa Demaine ... first assistant director (4 episodes, 2016)
Nicholas Mastandrea ... first assistant director (4 episodes, 2016)
Stacy Schrader ... second second assistant director (4 episodes, 2016)
Mollie Stallman ... second second assistant director (4 episodes, 2016)
Eric Glasser ... second assistant director (3 episodes, 2016)
Maria Mantia ... first assistant director (3 episodes, 2018)
Michael J. Moore ... first assistant director (2 episodes, 2016)
Mark Trapenberg ... first assistant director (2 episodes, 2016)
Brandon Lambdin ... first assistant director (2 episodes, 2018)
Matthew Milan ... second assistant director (2 episodes, 2018)
Carlos A. Montoya ... additional second assistant director (2 episodes, 2018)
Eric Richard Lasko ... second assistant director (1 episode, 2016)
Michelene Mundo ... second second assistant director (1 episode, 2016)
Jeff Okabayashi ... second assistant director (1 episode, 2016)
Katie Pruitt ... second second assistant director (1 episode, 2016)
Sean Whitler ... second assistant director (1 episode, 2016)
Jennifer Herman ... additional second assistant director (1 episode, 2018)
Paul Lindsay ... additional second assistant director (1 episode, 2018)
Gary Marcus ... first assistant director (1 episode, 2018)
Steven E. Simon ... second second assistant director (1 episode, 2018)
Gina Triola ... additional second ad (uncredited) (1 episode, 2016)

Series Art Department 

Chris Withrow ... set dresser (20 episodes, 2016-2018)
Nathan Crowley ... series concept production designer (19 episodes, 2016-2018)
Kira Peacock ... scenic painter / scenic painter: art department (18 episodes, 2016-2018)
Simon Jones ... graphic artist / graphic designer (16 episodes, 2016-2018)
Dan Caplan ... storyboard artist (15 episodes, 2016-2018)
Marisa Perez ... set decoration coordinator (13 episodes, 2016-2018)
Brandon McEveety ... set dresser (12 episodes, 2016-2018)
Luca Nemolato ... concept artist (11 episodes, 2016-2018)
Joe Ondrejko ... construction coordinator (11 episodes, 2016-2018)
Michael Thurman ... set dresser (10 episodes, 2016-2018)
Charles J. Clark ... head paint foreman (10 episodes, 2016)
Curtis Corbitt ... assistant property master (10 episodes, 2016)
Marc Fekkes ... location foreman / tool person (10 episodes, 2016)
Shaun Gibson ... propmaker gangboss / gang boss / propmaker gang boss / swing gang (10 episodes, 2016)
Linda Herrera ... set dresser (10 episodes, 2016)
Eric Hill ... set dresser (10 episodes, 2016)
Ritchie Kremer ... property master (10 episodes, 2016)
William J. Magill ... propmaker gangboss / gang boss / propmaker gang boss / swing gang (10 episodes, 2016)
Johnny P. McIntyre ... labor foreman (10 episodes, 2016)
David M. Milstien ... leadman (10 episodes, 2016)
Charlie Montoya ... on set dresser (10 episodes, 2016)
Mitch Naber ... propmaker gangboss / propmaker / propmaker gang boss (10 episodes, 2016)
Jacob Ogle ... painter (10 episodes, 2016)
Steve Sola ... general foreman (10 episodes, 2016)
Kirk Tarouilly ... propmaker gangboss / propmaker / propmaker gang boss (10 episodes, 2016)
Jen Clark-Ewart ... art department coordinator (10 episodes, 2018)
Lianna DiRocco ... assistant props (10 episodes, 2018)
Ellen Dorros ... assistant set decorator / set decoration buyer (10 episodes, 2018)
Perry E. Ellis ... Set Dec Gang Boss (10 episodes, 2018)
Reid Embrey ... set dresser (10 episodes, 2018)
Kate English ... Set Dec Buyer (10 episodes, 2018)
R. Tyler Evans ... Art Department Assistant (10 episodes, 2018)
Sarah Forrest ... set designer (10 episodes, 2018)
Christina Giovacchini ... on set dresser (10 episodes, 2018)
John Estel Johnson ... property assistant (10 episodes, 2018)
Jane Madden ... Set Dec Shopper (10 episodes, 2018)
Alyssa Neal ... Set Decoration PA (10 episodes, 2018)
Todd Rex ... sculptor / sculptor: Fractured FX (10 episodes, 2018)
Lauren Sandoval ... Art Department Researcher (10 episodes, 2018)
Zackery Slaughter ... art assistant (10 episodes, 2018)
Bobby Stenwall ... carpenter (10 episodes, 2018)
Randall D. Wilkins ... set designer (10 episodes, 2018)
Timothy Wilusz ... props: property assistant (10 episodes, 2018)
Salvador Anaya ... plaster foreman (9 episodes, 2016)
John Brunot ... assistant props / assistant property master (9 episodes, 2016)
Bridget Cardenas ... on set painter / on set painter: Utah / stand-by painter / standby painter (9 episodes, 2016)
David Fanderlik ... propmaker gangboss (9 episodes, 2016)
Michael Gilbert ... propmaker gangboss (9 episodes, 2016)
Sonny Grand ... on set greens (9 episodes, 2016)
Brenner Hugh Harris ... set dresser (9 episodes, 2016)
Tom Hrupcho ... painter (9 episodes, 2016)
Cliff Jones ... propmaker foreman (9 episodes, 2016)
Gary Ramirez ... assistant props (9 episodes, 2016)
Carmen Roderique ... construction estimator (9 episodes, 2016)
Walter Zieska ... propmaker gangboss (9 episodes, 2016)
David Moreau ... set designer (9 episodes, 2018)
Erik Osusky ... assistant art director (8 episodes, 2016)
Michael Trudel Jr. ... props (8 episodes, 2018)
Le'ce Edwards ... buyer (7 episodes, 2016)
Scott G. Jones ... buyer (7 episodes, 2016)
Greg Louizos ... labor gangboss (7 episodes, 2016)
Kimberly Pope ... art department coordinator (7 episodes, 2016)
Jessica Ripka ... set decoration coordinator (7 episodes, 2016)
Kathleen Rosen ... buyer (7 episodes, 2016)
Sally Thornton ... set designer (7 episodes, 2016)
Philip Toolin ... set designer (7 episodes, 2016)
Kevan Weber ... set dresser (7 episodes, 2016)
Mike Piccirillo ... assistant art director (7 episodes, 2018)
Darren McEvoy ... set dresser (6 episodes, 2016)
Andrea Onorato ... set designer / set designer: Utah (6 episodes, 2016)
John Selmo ... on set dresser: Utah (6 episodes, 2016)
Tony Walker ... assistant props: Utah / assistant props (6 episodes, 2016)
Robert Woodruff ... art director: Utah (6 episodes, 2016)
Daren Dochterman ... illustrator (6 episodes, 2018)
Manuel Plank-Jorge ... concept artist (6 episodes, 2018)
Raj Rihal ... concept artist (6 episodes, 2018)
Todd Baranowski ... greens foreman (5 episodes, 2016)
Richard Lepore ... stand by greens / stand-by greens (5 episodes, 2016)
Albert Valdez ... assistant props / assistant property master (5 episodes, 2016)
Steven Messing ... illustrator (4 episodes, 2016)
Jamie Rama ... illustrator (4 episodes, 2016)
Paul Sonski ... set designer (3 episodes, 2016-2018)
Al Hobbs ... set designer (3 episodes, 2016)
Masako Masuda ... set designer (3 episodes, 2016)
Carla S. Nemec ... art department coordinator (3 episodes, 2016)
Avi Wolfe ... on set dresser (3 episodes, 2016)
Elsa Young ... art department assistant (3 episodes, 2016)
Anshuman Prasad ... set designer (3 episodes, 2018)
Rebekah Scheys ... assistant art director (3 episodes, 2018)
Shannon Walsh ... art department assistant (3 episodes, 2018)
Andrew Birdzell ... set designer (2 episodes, 2016-2018)
Lisa Kisner ... construction estimator (2 episodes, 2016-2018)
Jenne Lee ... art department coordinator (2 episodes, 2016-2018)
Phillis Lehmer ... graphic artist / graphics (2 episodes, 2016-2018)
Adam Mull ... set designer (2 episodes, 2016-2018)
Karl J. Martin ... set designer (2 episodes, 2016)
Freddie Ortiz ... assistant props (2 episodes, 2016)
Kit Stølen ... assistant art director (2 episodes, 2016)
James R. York ... stand-by painter (2 episodes, 2016)
Lanie Mimikakis ... assistant props (2 episodes, 2018)
James Basile ... gang boss / swing gang (1 episode, 2016)
Bret Brand ... propmaker (1 episode, 2016)
Larry Guy Clause ... propmaker (1 episode, 2016)
Craig T. Currie ... visual graphics (1 episode, 2016)
Romek Delmata ... illustrator (1 episode, 2016)
Colin Dennis ... propmaker (1 episode, 2016)
Alex Fowler ... on set dresser (1 episode, 2016)
Daniel Garcia ... propmaker (1 episode, 2016)
John Jockinsen ... propmaker (1 episode, 2016)
Martha Johnston ... set designer (1 episode, 2016)
Dave Kawano ... clay sculpture advisor (1 episode, 2016)
Chris Kieffer ... video graphics supervisor (1 episode, 2016)
Cesar E. Lemus ... storyboard artist (1 episode, 2016)
Ian McMains ... props (1 episode, 2016)
Nashon Petrushkin ... buyer (1 episode, 2016)
Dale Riggs ... gang boss / swing gang (1 episode, 2016)
Albert Silva ... on set greens (1 episode, 2016)
Pilo Silva ... on set greens (1 episode, 2016)
Jerry Valenzuela ... gang boss / swing gang (1 episode, 2016)
John Warner ... property assistant (1 episode, 2016)
Andy Wedemeyer ... propmaker (1 episode, 2016)
Mykal Williams ... set dresser (1 episode, 2016)
Nathan W. Bailey ... assistant art director (1 episode, 2018)
Michael Goto ... assistant property master (1 episode, 2018)
Eric LaBonte ... set decoration buyer (1 episode, 2018)
Vanessa Lin ... set dresser (1 episode, 2018)
Jason McDonough ... set dresser (1 episode, 2018)
Aimee O'Shea ... prop assistant (1 episode, 2018)
Dennis Richardson ... gang boss propmaker (1 episode, 2018)
Daniel Scannell ... art department assistant (1 episode, 2018)
Daniel Tartre ... construction medic (1 episode, 2018)
Tony Stockert ... prop modeler (uncredited) (20 episodes, 2016-2018)
Tiffany M. Carpenter ... graphic designer (uncredited) (7 episodes, 2016)
Trevor Larkin ... on-set dreser (uncredited) / on set dresser (uncredited) (7 episodes, 2016)
Dan Katona ... set dresser (uncredited) / props (uncredited) (6 episodes, 2016)
Pooja Sharma ... props (uncredited) (6 episodes, 2016)
Andrew James Adams ... set dresser (uncredited) (5 episodes, 2016)
Andrew O. Page ... props (uncredited) (5 episodes, 2016)
Peter Dang ... set dresser (uncredited) (4 episodes, 2016)
Michael P. Hall ... set dresser (uncredited) (4 episodes, 2016)
Andre Rivera ... set dresser (uncredited) (4 episodes, 2016)
Armando Abarca ... set dresser (uncredited) (3 episodes, 2016)
Allen Coulter ... set designer (uncredited) (3 episodes, 2016)
Tuyet van thi Mach ... illustrator (uncredited) (3 episodes, 2016)
Joey Rocketshoes Dillon ... props (uncredited) (3 episodes, 2018)
Jeffrey Lombardi ... set dresser (uncredited) (2 episodes, 2016)
Lianir Lopez ... additional buyer (uncredited) (2 episodes, 2016)
Samantha Nicoletti ... set dresser (uncredited) (2 episodes, 2016)
Timothy Oakley ... prop fabricator (uncredited) (2 episodes, 2016)
Matthew R. Cunningham ... illustrator (uncredited) (1 episode, 2016)
Yuri Elvin ... assistant property master (uncredited) (1 episode, 2016)
Jim Meyer ... prop maker (uncredited) (1 episode, 2016)
Patrick Beals ... prop designer (uncredited) (1 episode, 2018)

Series Sound Department 

Mark Allen ... sound effects editor (20 episodes, 2016-2018)
Thomas DeGorter ... supervising sound editor (20 episodes, 2016-2018)
Edmond Rogers ... assistant sound editor (20 episodes, 2016-2018)
Keith Rogers ... re-recording mixer (20 episodes, 2016-2018)
Geordy Sincavage ... foley mixer / supervising foley mixer / foley editor (20 episodes, 2016-2018)
Tara Blume ... foley artist (19 episodes, 2016-2018)
Marc Glassman ... sound effects editor (19 episodes, 2016-2018)
Michael S. Head ... foley editor / foley mixer (16 episodes, 2016-2018)
Fred Paragano ... dialogue editor (14 episodes, 2016-2018)
David De Coster ... foley artist (10 episodes, 2016)
Kyle O'Neal ... adr mixer / recordist (10 episodes, 2016)
Matt Sawelson ... adr supervisor (10 episodes, 2016)
Gretchen Thoma ... foley artist (10 episodes, 2016)
Ryan Wassil ... foley mixer / sound editor (10 episodes, 2016)
Scott Weber ... re-recording mixer (10 episodes, 2016)
Sara Glaser ... utility sound: Utah unit / utility sound: second unit (10 episodes, 2018)
Brett Hinton ... adr supervisor / dialogue editor (10 episodes, 2018)
Andy King ... re-recording mixer (10 episodes, 2018)
Jordan McClain ... foley cuer / foley editor (10 episodes, 2018)
Geoffrey Patterson ... sound mixer (10 episodes, 2018)
David Raymond ... boom operator (10 episodes, 2018)
Matt Salib ... foley artist (10 episodes, 2018)
Zach Wrobel ... sound utility (10 episodes, 2018)
Brian Armstrong ... dialogue editor (9 episodes, 2016-2018)
Colin Rogers ... adr mixer (9 episodes, 2016-2018)
Brittany Ellis ... recordist / adr recordist (9 episodes, 2016)
Lawrence L. Commans ... boom operator: Utah / boom operator (8 episodes, 2016)
Lee Orloff ... sound mixer (8 episodes, 2016)
Roger V. Stevenson ... sound mixer: Utah / sound mixer (8 episodes, 2016)
Jeffrey A. Humphreys ... boom operator (7 episodes, 2016)
Rene Defrancesch ... utility sound (6 episodes, 2016)
Mark Fay ... utility: Utah (6 episodes, 2016)
Owen Granich-Young ... sound effects editor (4 episodes, 2018)
Brandon Loulias ... boom operator: utah unit (4 episodes, 2018)
Chris Kahwaty ... dialogue editor (3 episodes, 2018)
John Pritchett ... sound mixer (2 episodes, 2016-2018)
Sebastian Sheehan Visconti ... sound effects editor (2 episodes, 2016-2018)
Chuck Homyak ... utility sound (2 episodes, 2016)
Gibran Farrah ... adr recordist (2 episodes, 2018)
Michael Miller ... adr mixer (2 episodes, 2018)
Adam Mohundro ... boom operator: additional / boom operator: second unit (2 episodes, 2018)
Dave Wilson ... adr mixer: Atlanta (2 episodes, 2018)
Stephen M. Davis ... adr editor (1 episode, 2016)
Kevin Faber ... utility sound (1 episode, 2016)
Mark Stephan Kondracki ... adr mixer (1 episode, 2016)
Maciek Malish ... dialogue editor (1 episode, 2016)
Michael Botha ... a.d.r. mixer (1 episode, 2018)
Patrick Christensen ... adr mixer (1 episode, 2018)
Veronica Kahn ... sound utility (1 episode, 2018)
Kyle Koekemoer ... adr assistant (1 episode, 2018)
Jenna Lange ... post audio producer (1 episode, 2018)
Rick Owens ... foley artist (uncredited) (10 episodes, 2016)
Robert D. Caballero ... foley assistant (uncredited) (9 episodes, 2016)
Jay Fisher ... adr mixer (uncredited) (7 episodes, 2016)
Nis Nørgaard ... adr mixer (uncredited) (5 episodes, 2016)
Tanja Crouch ... post-production facility manager (uncredited) (2 episodes, 2016)
Laird Fryer ... adr mixer (uncredited) (2 episodes, 2016)
Andrew Mayer ... adr mixer (uncredited) (2 episodes, 2016)
Nick Mortillaro ... foley editor (uncredited) (2 episodes, 2016)
Andrew Rice ... adr mixer (uncredited) (2 episodes, 2016)
Dean St. John ... adr mixer (uncredited) (2 episodes, 2016)
Brian Straub ... foley artist (uncredited) (2 episodes, 2016)
Paul E. Miller ... boom operator: second unit (uncredited) (1 episode, 2016)
Timothy O'Malley ... utility sound technician: second unit (uncredited) (1 episode, 2016)
David M. Roberts ... boom operator (uncredited) (1 episode, 2016)
Philip A. Schwartz ... boom operator (uncredited) / utility sound (uncredited) (1 episode, 2016)

Series Special Effects by 

Michael Lantieri ... special effects coordinator / special effects supervisor (20 episodes, 2016-2018)
Joe Love ... special effects foreman / special effects technician (19 episodes, 2016-2018)
David Pahoa ... special effects foreman / special effects technician (19 episodes, 2016-2018)
Rex Pahoa ... special effects technician (12 episodes, 2016-2018)
Sonny Pahoa ... special effects technician (11 episodes, 2016-2018)
Jay King ... special effects technician / special effects assistant (10 episodes, 2016)
Hannah Reed ... fabricator (10 episodes, 2016)
Raymond Benavidez ... special effects technician (10 episodes, 2018)
Kevin Bowers ... special effects technician (10 episodes, 2018)
Cameron Davidson ... special effects technician (10 episodes, 2018)
Kate Katz ... special effects assistant coordinator (10 episodes, 2018)
Wes Mattox ... special effects technician (10 episodes, 2018)
Dan Ossello ... special effects technician (10 episodes, 2018)
Kristian Pahoa ... special effects technician (10 episodes, 2018)
Antonio Paye ... special effects technician (10 episodes, 2018)
Alan Roberts ... pyro foreman / special effects coordinator (10 episodes, 2018)
Randy Cabral ... special effects foreman (9 episodes, 2016)
Jay T. Rockwell ... special effects gang boss (9 episodes, 2016)
Chuck Johnson ... special effects supervisor: Utah / special effects supervisor: Utah unit (6 episodes, 2016)
William Brian Kurk ... special effects foreman: Utah (6 episodes, 2016)
Taylor Schulte ... special effects technician (5 episodes, 2018)
Erik Stohl ... special effects technician (3 episodes, 2016)
Roland Loew ... special effects assistant / special effects foreman (2 episodes, 2016-2018)
Kirk Barton ... special effects technician (2 episodes, 2016)
Ron Epstein ... special effects technician (1 episode, 2016)
Louie Lantieri ... special effects technician (1 episode, 2016)
Melanie Aksamit ... mold department: Tinsley Studio (uncredited) (4 episodes, 2016)
Scott Willis ... special effects technician (uncredited) (4 episodes, 2016)
Craig T. Currie ... special effects: map services (uncredited) (2 episodes, 2016)

Series Visual Effects by 

Elizabeth Castro ... visual effects coordinator / visual effects producer (20 episodes, 2016-2018)
Crisanta Melendez ... visual effects coordinator: CoSA VFX (20 episodes, 2016-2018)
Travis Reinke ... 3d scanning and modeling / digital scanning / 3d scanning: SCANable (20 episodes, 2016-2018)
Jay Worth ... visual effects supervisor (20 episodes, 2016-2018)
Michael Yu ... visual effects coordinator: CoSA VFX / visual effects production assistant: CoSA VFX (20 episodes, 2016-2018)
Scanable ... 3d scanning and modeling / 3d scanning (19 episodes, 2016-2018)
Joe Wehmeyer ... visual effects on set supervisor / Visual Effects On Set Supervisor / visual effects on-set supervisor (19 episodes, 2016-2018)
Kimberley Fitch ... Data wrangler / visual effects production assistant / data wrangler / visual effects / visual effects data wrangler (17 episodes, 2016-2018)
Bryan Godwin ... owner/executive visual effects supervisor / owner/executive VFX supervisor: Shade VFX (16 episodes, 2016-2018)
Molly Pabian ... visual effects producer: Shade VFX / Visual Effects Producer: Shade VFX (16 episodes, 2016-2018)
Mitchell S. Drain ... visual effects supervisor: Shade VFX / VFX supervisor: Shade VFX (15 episodes, 2016-2018)
Omid Ensafi ... compositing supervisor / compositing supervisor: CoSA VFX (15 episodes, 2016-2018)
Lisa Maher ... vice president of production: Shade VFX / VP of Production: Shade VFX (15 episodes, 2016-2018)
Gabriel Vargas ... digital effects supervisor / Digital Effects Supervisor: Shade VFX (15 episodes, 2016-2018)
Mark Anthony J. Nazal ... environment technical director: CoSA VFX / digital compositor: CoSA VFX / visual effects artist: CoSA VFX (14 episodes, 2016-2018)
Erin Perkins ... production manager: CoSA VFX / visual effects coordinator: CoSA VFX (11 episodes, 2016-2018)
Michael Callahan ... digital compositor (10 episodes, 2016)
Craig Kuehne ... compositor (10 episodes, 2016)
Eric Levin-Hatz ... visual effects editor (10 episodes, 2016)
Obi Ariguzo ... visual effects data wrangler: on set / visual effects data wrangler (10 episodes, 2018)
Bruce Branit ... vfx on-set supervisor / visual effects on set supervisor (10 episodes, 2018)
Darrell Claunch ... compositor (10 episodes, 2018)
Merrel Davis ... IT Systems / IT systems (10 episodes, 2018)
Tyler Michael James ... visual effects coordinator: CoSA VFX (10 episodes, 2018)
Antonis Kotzias ... visual effects supervisor: Yafka (10 episodes, 2018)
Lena Mitropoulou ... visual effects artist (10 episodes, 2018)
Aspa Papageorgiou ... visual effects artist (10 episodes, 2018)
Melanie Rose Tucker ... visual effects coordinator (10 episodes, 2018)
Jacqueline VandenBussche ... visual effects coordinator / lead visual effects coordinator (10 episodes, 2018)
Culley Bunker ... visual effects supervisor: Skulley Effects / visual effects (9 episodes, 2016-2018)
Jessica Chamberlin ... data wrangler / additional on-set visual effects assistant / visual effects data wrangler (8 episodes, 2016-2018)
Neil Craig ... digital compositor: CoSA VFX / compositing supervisor (8 episodes, 2016-2018)
Chelsea Goodchild ... digital compositor (8 episodes, 2016-2018)
Antonis Nikolaou ... digital compositor (8 episodes, 2018)
Ryan Bauer ... compositor: CoSA VFX (7 episodes, 2016-2018)
Eric Schoellnast ... cg supervisor / visual effects artist (7 episodes, 2016-2018)
Daniel Svaboe ... digital compositor (7 episodes, 2016-2018)
Djochoua Belovarski ... visual effects coordinator (7 episodes, 2018)
Beau Janzen ... computer graphics supervisor (6 episodes, 2016-2018)
Sean Kachenmeister ... visual effects editor: Encore Hollywood / visual effects editor: Encore VFX / visual effects coordinator: Encore Hollywood (6 episodes, 2016-2018)
Fredrik Lönn ... compositor (6 episodes, 2018)
Adam Pere ... visual effects producer: crafty apes (6 episodes, 2018)
Matt Skuta ... data wrangler / visual effects data wrangler (6 episodes, 2018)
Tommy Williamson ... digital compositor (6 episodes, 2018)
Matthew Ribeiro ... matte painter: Shade VFX / visual effects artist: digital matte painter (5 episodes, 2016-2018)
Jesper Gyllstad ... digital compositor: ILP (5 episodes, 2018)
Christos Hatzelis ... digital compositor (5 episodes, 2018)
Tyler Old ... compositor (5 episodes, 2018)
Kerry Raport ... compositor / compositor: CoSA VFX (4 episodes, 2016-2018)
Christopher Mortenson ... visual effects production assistant (4 episodes, 2016)
Belinda Chen ... digital compositor (4 episodes, 2018)
Tyler Engle ... digital compositor (4 episodes, 2018)
Dan Newlands ... lighting & lookdev td (4 episodes, 2018)
Linus Lindblom ... digital compositor (3 episodes, 2016-2018)
Yashar Pouyan ... digital compositor (3 episodes, 2016-2018)
Jeannie Ben-Hain ... digital compositor (3 episodes, 2018)
Josh Bryson ... compositor / digital compositor (3 episodes, 2018)
Simon Decombel ... rigging technical director: ILP (2 episodes, 2016-2018)
Aidin Saedi ... digital compositor: CoSA VFX (2 episodes, 2016-2018)
Kjell Strode ... effects technical director / effects technical director/rigging technical director (2 episodes, 2016-2018)
Meghan L. Noble ... visual effects editor (2 episodes, 2016)
Linda Schubell-Sundlin ... visual effects editor: Utah (2 episodes, 2016)
Eric Acsell ... digital compositor (2 episodes, 2018)
Camil Adell ... digital compositor: CVD VFX (2 episodes, 2018)
Lauren Aspden ... visual effects coordinator: CVD VFX (2 episodes, 2018)
Tarina Averill ... digital compositor: CVD VFX (2 episodes, 2018)
Sarah Bush ... vfx assistant editor (2 episodes, 2018)
Martin Demovic ... compositor: Pixomondo (2 episodes, 2018)
Edward Fanning ... digital artist (2 episodes, 2018)
Tomohiko Fukuda ... digital compositor (2 episodes, 2018)
Nina Göldner ... division visual effects producer: Pixomondo (2 episodes, 2018)
Felix Haas ... matte painter: Pixomondo (2 episodes, 2018)
Falk Hofmann ... division visual effects supervisor: Pixomondo (2 episodes, 2018)
Erik T. Jensen ... compositing supervisor: CVD VFX (2 episodes, 2018)
Michelle Kee ... visual effects production manager: CVD VFX (2 episodes, 2018)
Johanna Lucha ... division visual effects coordinator: Pixomondo (2 episodes, 2018)
Jill Paget ... visual effects editor (2 episodes, 2018)
Sarah Ridenour ... digital artist (2 episodes, 2018)
Charles G. Roberts ... compositor (2 episodes, 2018)
Fenner Rockliffe ... digital compositor: CVD VFX (2 episodes, 2018)
Jesse Siglow ... digital compositor (2 episodes, 2018)
Sabrina Steinert ... matchmove artist: Pixomondo / matte painter: Pixomondo (2 episodes, 2018)
Chris Van Dyck ... visual effects supervisor: CVD VFX (2 episodes, 2018)
Mark Velazquez ... digital compositor (2 episodes, 2018)
Andreas Vincent Weber ... compositor: Pixomondo (2 episodes, 2018)
Nathan L. Boyette ... visual effects coordinator (1 episode, 2016)
Andreas Weidman ... visual effects artist: ILP (1 episode, 2016)
Mike Accettura ... digital compositor: CVD VFX (1 episode, 2018)
Andrew Bangel ... visual effects (1 episode, 2018)
Johnathan R. Banta ... technical supervisor (1 episode, 2018)
Cedric Blondelle ... compositor: Pixomondo (1 episode, 2018)
Greg Derochie ... compositor (1 episode, 2018)
Philip Engström ... lighting td: Important Looking Pirates (1 episode, 2018)
Joshua Galbincea ... compositing supervisor (1 episode, 2018)
Guillermo García Romero ... compositor: Pixomondo (1 episode, 2018)
John Haley ... visual effects supervisor: Rhythm & Hues (1 episode, 2018)
Benjamin Hoellrigl ... matte painter: Pixomondo (1 episode, 2018)
Chad Hudson ... vp of production: Rhythm & Hues (1 episode, 2018)
Rodions Jepejevs ... compositor: Pixomondo (1 episode, 2018)
James Kinnings ... animation supervisor: Rhythm & Hues (1 episode, 2018)
Liz Lyons ... digital compositor: ILP (1 episode, 2018)
Nathan McGuinness ... visual effects supervisor (1 episode, 2018)
Tyler Nathan ... digital compositor (1 episode, 2018)
Jeffrey Olney ... digital compositor (1 episode, 2018)
Mark Pascoe ... lead visual effects artist: DNeg (1 episode, 2018)
James Polk ... pipeline & tools developer: Rhythm & Hues (1 episode, 2018)
Rex Privratsky ... digital artist (1 episode, 2018)
Tim Prügl ... matte painting intern: Pixomondo (1 episode, 2018)
Blair Richmond ... digital compositor: CVD VFX (1 episode, 2018)
Greta Ruljevaite ... vfx line producer (1 episode, 2018)
Sina San ... visual effects art director: CoSA VFX (1 episode, 2018)
Louis Savalli ... compositor: Pixomondo (1 episode, 2018)
Ruhi Sinha ... lighting & lookdev td: double negative (1 episode, 2018)
Ben Sumner ... digital compositor (1 episode, 2018)
Jenna Sunde ... digital compositor (1 episode, 2018)
Anthi Tsirouki ... digital compositor (1 episode, 2018)
Dmitry Vinnik ... cg supervisor: CVD VFX (1 episode, 2018)
Kenny Vähäkari ... lighting td: ilp (1 episode, 2018)
Jens Tenland ... digital compositor: ILP (uncredited) / lead digital compositor: ILP (uncredited) (10 episodes, 2016-2018)
Arissa Blasingame ... visual effects producer (uncredited) (10 episodes, 2016)
Christian Boudman ... visual effects artist: Chicken Bone VFX (uncredited) (10 episodes, 2016)
Patrick Bramley ... digital compositor (uncredited) (10 episodes, 2016)
Teague Chrystie ... visual effects artist (uncredited) (10 episodes, 2016)
August Coleman ... digital compositor (uncredited) (10 episodes, 2016)
Disa Elvira Gran ... visual effects coordinator (uncredited) (10 episodes, 2016)
Garry Maddison ... colourist: Double Negative (uncredited) / colorist: Double Negative (uncredited) (10 episodes, 2016)
Amol Parulekar ... visual effects producer: CoSA VFX (uncredited) (10 episodes, 2016)
Pete Polyakov ... visual effects artist (uncredited) (10 episodes, 2016)
John J. Renzulli ... visual effects supervisor (uncredited) (10 episodes, 2016)
Sitha San ... visual effects editor: CoSA VFX (uncredited) (10 episodes, 2016)
Jonathan Smith ... visual effects coordinator (uncredited) (10 episodes, 2016)
Joseph Bell ... visual effects executive producer: CoSA VFX (uncredited) (9 episodes, 2016)
Stephen Cheatum ... assistant visual effects editor: Shade VFX (uncredited) (9 episodes, 2016)
Ryan Andersen ... visual effects editor: Shade VFX (uncredited) (8 episodes, 2016)
Måns Björklund ... visual effects executive producer: ILP (uncredited) (8 episodes, 2016)
Jason Lanier Brown ... visual effects artist (uncredited) (8 episodes, 2016)
Bradley Gaines ... digital compositor (uncredited) (8 episodes, 2016)
David Van Dyke ... president: Shade VFX (uncredited) (8 episodes, 2016)
Sean Kennedy ... digital compositor (uncredited) (7 episodes, 2016)
Anthony Kramer ... digital compositor: MassExodus (uncredited) (7 episodes, 2016)
Lania Sitepu ... visual effects coordinator: ILP (uncredited) (6 episodes, 2016)
Bobo Skipper ... visual effects supervisor: ILP (uncredited) / visual effects (uncredited) (6 episodes, 2016)
Kenneth Armstrong ... compositor: Shade VFX (uncredited) / compositor: Kenneth Armstrong (uncredited) (5 episodes, 2016-2018)
Karina Benesh ... visual effects coordinator (uncredited) (5 episodes, 2016)
Jon Fitz ... motion graphics artist: CoSA VFX (uncredited) (5 episodes, 2016)
Benjamin T. Perkins ... digital compositor (uncredited) (5 episodes, 2016)
April Singleton ... roto artist (uncredited) (5 episodes, 2016)
Adrian White ... digital compositor (uncredited) (5 episodes, 2016)
Stephen Wilson ... digital compositor (uncredited) (5 episodes, 2016)
Omar Haq ... visual effects production assistant: CoSA VFX (uncredited) (5 episodes, 2018)
Azra Alkan ... digital compositor (uncredited) (4 episodes, 2016)
Jan Cafourek ... visual effects producer: ILP (uncredited) (4 episodes, 2016)
Sarina De Leon ... visual effects coordinator: CoSA VFX (uncredited) (4 episodes, 2016)
Wenhui Du ... digital compositor: CoSA VFX (uncredited) (4 episodes, 2016)
Alessandro La Tona ... digital compositor (uncredited) (4 episodes, 2016)
Christopher Lance ... visual effects supervisor: CoSA VFX (uncredited) (4 episodes, 2016)
Aaron Schultz ... cg supervisor (uncredited) (4 episodes, 2016)
Jesse Witt ... compositor: CoSA VFX (uncredited) (4 episodes, 2016)
Christian Zeiler ... digital compositor: CoSA VFX (uncredited) / digital compositor (uncredited) (4 episodes, 2016)
Owen Hammer ... visual effects artist (uncredited) (3 episodes, 2016-2018)
Alessio Bertotti ... visual effects artist (uncredited) (3 episodes, 2016)
Jeff Fuller ... visual effects artist (uncredited) (3 episodes, 2016)
Alfred Lindahl ... visual effects artist: ILP (uncredited) (3 episodes, 2016)
Christopher D. Martin ... compositing supervisor: CoSA VFX (uncredited) (3 episodes, 2016)
Rick Ravenell ... visual effects artist (uncredited) (3 episodes, 2016)
Mikael Schärström ... visual effects coordinator: ILP (uncredited) (3 episodes, 2016)
Viviana Torrellas ... visual effects artist (uncredited) (3 episodes, 2016)
David Visone ... digital compositor: ILP (uncredited) (3 episodes, 2016)
Victor Carlander ... visual effects artist: ILP (uncredited) (2 episodes, 2016)
Aaron Chiesa ... visual effects artist (uncredited) (2 episodes, 2016)
Adam Coggin ... digital compositor (uncredited) (2 episodes, 2016)
Jake Coy ... compositor (uncredited) (2 episodes, 2016)
Rusty Currier ... visual effects artist: CoSA VFX (uncredited) (2 episodes, 2016)
Anthony Davis ... digital compositor (uncredited) (2 episodes, 2016)
Carsten Dietz ... flame artist: Encore Hollywood (uncredited) (2 episodes, 2016)
Tom Farinella ... digital matte painter (uncredited) (2 episodes, 2016)
Brandon Flyte ... digital compositor (uncredited) (2 episodes, 2016)
Eduard Gudakov ... visual effects (uncredited) (2 episodes, 2016)
Harimander Singh Khalsa ... compositing supervisor (uncredited) / digital effects supervisor: shade vfx (uncredited) (2 episodes, 2016)
Alyssa Koncelik-Diemer ... camera tracker (uncredited) (2 episodes, 2016)
Andrey Lutsker ... compositor: CoSA VFX (uncredited) (2 episodes, 2016)
Eric Mancha ... visual effects artist (uncredited) (2 episodes, 2016)
Saurabh Maurya ... look development/lighting technical director (uncredited) (2 episodes, 2016)
James A.J. Miller ... visual effects artist (uncredited) (2 episodes, 2016)
Francesco Panzieri ... digital compositor: CoSA VFX (uncredited) (2 episodes, 2016)
Martin Pedreira ... digital compositor (uncredited) (2 episodes, 2016)
Crawford Reilly ... digital compositor: ILP (uncredited) (2 episodes, 2016)
Richard Servello ... digital compositor (uncredited) (2 episodes, 2016)
Nic Spier ... visual effects artist (uncredited) (2 episodes, 2016)
Richard Sällqvist ... digital compositor: ILP (uncredited) (2 episodes, 2016)
David Tate ... digital compositor (uncredited) (2 episodes, 2016)
Shengtong Ye ... digital compositor: CoSA VFX (uncredited) (2 episodes, 2016)
Jorge Zavala ... digital compositor (uncredited) (2 episodes, 2016)
Gustav Ahren ... visual effects (uncredited) (1 episode, 2016)
Jon Anastasiades ... compositing supervisor (uncredited) (1 episode, 2016)
Stefan Andersson ... visual effects supervisor: ILP (uncredited) (1 episode, 2016)
Viktor Andersson ... digital compositor: ILP (uncredited) (1 episode, 2016)
Eduardo Arroyo ... digital compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Charles Baden ... compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Jonas Bergholm ... cg artist: ILP (uncredited) (1 episode, 2016)
Andres Berkstein ... lead technical director (uncredited) (1 episode, 2016)
Jonathan Bliss ... visual effects artist (uncredited) (1 episode, 2016)
Seth Brower ... compositor: Encore Hollywood (uncredited) (1 episode, 2016)
Tori Buenger ... digital compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Kim Church ... visual effects producer (uncredited) (1 episode, 2016)
Manuela Cripps ... visual effects producer: ILP (uncredited) (1 episode, 2016)
David Dewaik ... visual effects artist (uncredited) (1 episode, 2016)
Dennis Fitzsimmons ... visual effects artist (uncredited) (1 episode, 2016)
Bill Georgiou ... compositing supervisor (uncredited) (1 episode, 2016)
Walter Goh ... animator (uncredited) (1 episode, 2016)
Nina Harlan ... compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Fred Haro ... visual effects artist (uncredited) (1 episode, 2016)
Drew Huntley ... compositor: Encore Hollywood (uncredited) (1 episode, 2016)
Jinny Ko ... visual effects artist (uncredited) (1 episode, 2016)
Tsuyoshi Kobayashi ... visual effects (uncredited) (1 episode, 2016)
Jinfeng Li ... environment artist (uncredited) (1 episode, 2016)
William Mauer ... visual effects artist (uncredited) (1 episode, 2016)
Ariana Miller ... digital compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Arslan Naqvi ... senior compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Travis Nelson ... digital compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Joseph Oberle ... senior digital compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Stephen Olmos ... digital compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Mercedes Paulino ... compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Mikael Pettersson ... lead digital compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Melissa Rosenzweig ... compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Crystal Samuel ... visual effects: matte painter (uncredited) (1 episode, 2016)
Dana Shroyer ... compositor (uncredited) (1 episode, 2016)
Nick Sullo ... matte painter (uncredited) (1 episode, 2016)
Alexis Torres ... vfx producer: CoSA VFX (uncredited) (1 episode, 2016)
Allen Tracy ... visual effects editor: Encore Hollywood (uncredited) (1 episode, 2016)
Jonathan Vårdstedt ... visual effects artist: ILP (uncredited) (1 episode, 2016)
Jun Xian Yue ... paint & rotoscope artist: Doube Negative (uncredited) (1 episode, 2016)
John Abraham Chempil ... digital compositor (uncredited) (1 episode, 2018)
Sindre Bjøringsøy Johnsen ... digital compositor (uncredited) (1 episode, 2018)

Series Stunts 

Whitney Coleman ... stunt double: Evan Rachel Wood / stunts / stunt performer / stunt double: Talulah Riley (15 episodes, 2016-2018)
Davey Thompson ... stunt double: Man in Black / stunt double: Ed Harris / stunt double: Man In Black / stunts (12 episodes, 2016-2018)
Brian Machleit ... stunt coordinator / stunts / stunt performer (11 episodes, 2016-2018)
Dario Perez ... stunts / stunt performer (10 episodes, 2016-2018)
Mike Watson ... stunt coordinator / stunts (10 episodes, 2016)
Erik Betts ... Stunt Double: Jeffrey Wright / stunt double: Jeffrey Wright / stunt performer (10 episodes, 2018)
Doug Coleman ... stunt coordinator / stunts (10 episodes, 2018)
Monique McKellop ... stunt office assistant / stunt performer / stunt double: Lisa Roumain / stunts / stunt double: Shannon Woodward (10 episodes, 2018)
Richard Bucher ... stunts / stunt double: Jimmi Simpson (8 episodes, 2016-2018)
James D. Dever ... stunts / stunt performer (8 episodes, 2018)
Brian Duffy ... stunts / stunt performer (7 episodes, 2016-2018)
Mickey Giacomazzi ... stunt coordinator / stunts (7 episodes, 2016-2018)
Holland Diaz ... stunt double: cliff collins jr / stunts (6 episodes, 2016-2018)
Dylan Hice ... stunts (6 episodes, 2016)
Dennis Keiffer ... stunts (6 episodes, 2016)
Eric Wang ... utility stunts / stunt double: zahn mcclarnon / stunt double: Masayoshi Haneda (6 episodes, 2018)
Todd Schneider ... stunts / stunt performer (5 episodes, 2016-2020)
Brian Brown ... stunts / utility stunts (5 episodes, 2016-2018)
Darrell Davis ... stunts (5 episodes, 2016-2018)
Adam Hart ... stunts / stunt performer (5 episodes, 2016-2018)
Trav Cadwell ... stunts (5 episodes, 2016)
Freddie Hice ... assistant stunt coordinator / stunts (5 episodes, 2016)
Derek Lacasa ... stunts (5 episodes, 2016)
Clint Lilley ... stunts (5 episodes, 2016)
Jordan Warrack ... stunts (5 episodes, 2016)
Matt Berberi ... stunt performer (5 episodes, 2018)
Hiroo Minami ... stunt double: Hiroyuki Sanada / stunt double: Leonardo Nam / stunt double: Masayoshi Haneda / stunt double: Zahn McClarnon / stunt performer (5 episodes, 2018)
Lauren Shaw ... stunt double: Ingrid Bolsø Berdal / stunt double: Angela Sarafyan / stunt double: Evan Rachel Wood / stunt double: Talulah Riley (5 episodes, 2018)
Eric VanArsdale ... stunt performer / stunts (5 episodes, 2018)
Rocky Abou-Sakher ... stunt performer / stunts (4 episodes, 2016-2018)
Brian Avery ... stunts / stunt double: Christopher May (4 episodes, 2016-2018)
Katelyn Brooke ... stunt double: Evan Rachel Wood / stunts (4 episodes, 2016-2018)
Yoshio Iizuka ... fight choreographer / stunt double: Hiroyuki Sanada / stunt performer / stunts (4 episodes, 2016-2018)
Tara Macken ... stunt double: Tessa Thompson / stunt double: Tessa Thompson/Thandie Newton / stunt double: Thandie Newton / stunt performer / stunts (4 episodes, 2016-2018)
Craig Branham ... stunts (4 episodes, 2016)
Ryan Happy ... stunts (4 episodes, 2016)
Casey Hendershot ... stunts (4 episodes, 2016)
Scout Schoenfeld Hendrickson ... stunts (4 episodes, 2016)
Cassidy Hice ... stunts (4 episodes, 2016)
Jim Palmer ... stunts (4 episodes, 2016)
Pat Ricotti ... stunts (4 episodes, 2016)
Victor Winters-Junco ... stunts (4 episodes, 2016)
Richard Burden ... stunt driver / stunt double / stunt performer (4 episodes, 2018)
Miguel-Andres Garcia ... stunt performer (4 episodes, 2018)
Daniel Stevens ... stunt double: Rodrigo Santoro / stunts (4 episodes, 2018)
Chris Carnel ... stunts / stunt performer (3 episodes, 2016-2018)
Kristopher Giacomazzi ... stunts / stunt performer (3 episodes, 2016-2018)
Kiralee Hayashi ... stunts / stunt performer (3 episodes, 2016-2018)
Terry Jackson ... stunts (3 episodes, 2016-2018)
Tadahiro Nakamura ... stunt performer / stunts (3 episodes, 2016-2018)
Mark Norby ... stunts / stunt performer (3 episodes, 2016-2018)
David Paul Olsen ... stunts (3 episodes, 2016-2018)
Casey Pieretti ... stunts / stunt performer (3 episodes, 2016-2018)
Simon Rhee ... stunts / stunt performer (3 episodes, 2016-2018)
Kelly Richardson ... stunts / stunt double: Ingrid Bolsø Berdal (3 episodes, 2016-2018)
Amanda Thorpe ... stunts / stunt double: Thandie Newton (3 episodes, 2016-2018)
Kevin Arnold ... stunts (3 episodes, 2016)
Kelly Bellini ... stunts (3 episodes, 2016)
George Crayton ... stunts (3 episodes, 2016)
Doc Duhame ... stunts (3 episodes, 2016)
Sean Happy ... stunts (3 episodes, 2016)
Shawn Patrick Nash ... stunts (3 episodes, 2016)
Cody Thornbury ... stunts (3 episodes, 2016)
Jessi Fisher ... stunt double: Katja Herbers (3 episodes, 2018)
Jeremy Fitzgerald ... stunts (3 episodes, 2018)
Bethany Levy ... stunt double: Thandie Newton / horseback riding stunt double: Tessa Thompson (3 episodes, 2018)
Carl Paoli ... stunts (3 episodes, 2018)
Kelly Phelan ... stunts (3 episodes, 2018)
Ashlei Tave ... special ability (3 episodes, 2018)
Mallory Thompson ... stunt double: Angela Sarafyan / stunts (3 episodes, 2018)
Torrey Vogel ... stunt performer (3 episodes, 2018)
Ikumi Yoshimatsu ... stunt double: Tao Okamoto (3 episodes, 2018)
Tom Crisp ... stunts (2 episodes, 2016-2018)
Brett Easton ... stunts (2 episodes, 2016-2018)
Nick Epper ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2016-2018)
Jessica Harbeck ... stunts (2 episodes, 2016-2018)
David Hutchison ... stunts (2 episodes, 2016-2018)
Jess King ... stunts (2 episodes, 2016-2018)
Rob Mars ... stunts (2 episodes, 2016-2018)
Cliff McLaughlin ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2016-2018)
Rene Mousseux ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2016-2018)
John Nania ... stunt double: Masayoshi Haneda / stunts (2 episodes, 2016-2018)
Chad Randall ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2016-2018)
Tim Rigby ... stunts (2 episodes, 2016-2018)
Erik Rondell ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2016-2018)
Pete Turner ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2016-2018)
Mark Aaron Wagner ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2016-2018)
Greg Anthony ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2016)
Ryan Brown ... stunts (2 episodes, 2016)
Jeff Chumas ... stunts (2 episodes, 2016)
Chad Dashnaw ... stunts (2 episodes, 2016)
Jake Dashnaw ... stunts (2 episodes, 2016)
J. Mark Donaldson ... stunts (2 episodes, 2016)
Roberto Garcia ... stunts (2 episodes, 2016)
Cody Gilbert ... stunts (2 episodes, 2016)
Troy Gilbert ... stunts (2 episodes, 2016)
Rusty Hendrickson ... stunts (2 episodes, 2016)
Tim James ... stunts (2 episodes, 2016)
Robert Jauregui ... stunts (2 episodes, 2016)
Craig Johnson ... stunts (2 episodes, 2016)
Devlin Lara ... stunts (2 episodes, 2016)
Jeffrey McDancer ... stunts (2 episodes, 2016)
Sam Medina ... stunts (2 episodes, 2016)
Casey O'Neill ... stunts (2 episodes, 2016)
Jeff Odachowski ... stunts (2 episodes, 2016)
Natasha Paul ... stunts (2 episodes, 2016)
James Pratt ... stunts (2 episodes, 2016)
Ardeshir Radpour ... stunts (2 episodes, 2016)
Erin Ricotti ... stunts (2 episodes, 2016)
Mark Rodriguez ... stunts (2 episodes, 2016)
Rod Rondeaux ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2016)
Con Schell ... stunt double: Jamieson K. Price / stunts (2 episodes, 2016)
Ryan Sturz ... stunts (2 episodes, 2016)
Tim Trella ... stunts (2 episodes, 2016)
Mark Warrick ... stunts (2 episodes, 2016)
Art Watson ... stunts (2 episodes, 2016)
Scott Wilder ... stunts (2 episodes, 2016)
Dalon Williams ... stunts (2 episodes, 2016)
Danny Wynands ... stunts (2 episodes, 2016)
David MacDonald ... stunt driver / stunt performer (2 episodes, 2018-2020)
Ashlen Aquila ... stunt performer / water safety (2 episodes, 2018)
Nick Brandon ... stunt performer (2 episodes, 2018)
Solomon Brende ... stunt performer (2 episodes, 2018)
Rico Burgos ... utility stunts (2 episodes, 2018)
Richard Cetrone ... stunts (2 episodes, 2018)
Shawn Crowder ... stunts / utility stunts (2 episodes, 2018)
Cory DeMeyers ... stunt double: Simon Quarterman (2 episodes, 2018)
Timothy Eulich ... stunts (2 episodes, 2018)
Aren Farrington ... stunts (2 episodes, 2018)
Josh Fried ... stunts (2 episodes, 2018)
Meegan Godfrey ... stunts (2 episodes, 2018)
Jimmy Hart ... stunts (2 episodes, 2018)
Samuel Evan Horowitz ... stunts (2 episodes, 2018)
Colby Lemmo ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2018)
Paul Leonard ... stunt performer (2 episodes, 2018)
Eric Linden ... stunts (2 episodes, 2018)
Sancho Martin ... stunt performer: ghost nation / stunts: ghost nation (2 episodes, 2018)
Mike Mukatis ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2018)
Mario Perez ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2018)
Shahaub Roudbari ... fight coordinator / stunt performer (2 episodes, 2018)
Surawit Sae Kang ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2018)
Madara Stinkuls ... stunt double: Ingrid Bolso Bernal / stunt performer (2 episodes, 2018)
Karl Van Moorsel ... stunt performer (2 episodes, 2018)
Travis Wong ... stunt performer / stunts (2 episodes, 2018)
Joey Anaya ... stunts (1 episode, 2016)
Daniel W. Barringer ... stunts (1 episode, 2016)
Chad Bennett ... stunts (1 episode, 2016)
Sandy Berumen ... stunts (1 episode, 2016)
Steve Blalock ... stunts (1 episode, 2016)
Robert John Bojorquez ... stunts (1 episode, 2016)
Steve Boyles ... stunts (1 episode, 2016)
William Paul Brown ... stunts (1 episode, 2016)
David Anthony Buglione ... stunts (1 episode, 2016)
Heather Burton ... stunts (1 episode, 2016)
Angele Caron ... stunts (1 episode, 2016)
Bryan Cartago ... stunts (1 episode, 2016)
Jimmy Chhiu ... stunts (1 episode, 2016)
Katie Chonacas ... stunts (1 episode, 2016)
Brooke Coleman ... stunts (1 episode, 2016)
Eugene Collier ... stunts (1 episode, 2016)
Brian Patrick Collins ... stunts (1 episode, 2016)
Dustin Courtney ... stunts (1 episode, 2016)
Esteban Cueto ... stunts (1 episode, 2016)
Cynthia Dallas ... stunts (1 episode, 2016)
Nicholas Dashnaw ... stunts (1 episode, 2016)
Ashleigh Dejon ... stunts (1 episode, 2016)
John Dixon ... stunts (1 episode, 2016)
Christopher Doyle ... stunts (1 episode, 2016)
Danny Edmo ... stunts (1 episode, 2016)
Yves Edwards ... stunts (1 episode, 2016)
Ian Eyre ... stunts (1 episode, 2016)
Michelly Farias ... stunts (1 episode, 2016)
Eddie J. Fernandez ... stunts (1 episode, 2016)
Bryan Friday ... stunts (1 episode, 2016)
Justin Gant ... stunts (1 episode, 2016)
Jesse Giacomaszzi ... stunts (1 episode, 2016)
Dale Gibson ... stunts (1 episode, 2016)
Chad Guerrero ... stunts (1 episode, 2016)
Randy Hall ... stunts (1 episode, 2016)
Garrett Hammond ... stunts (1 episode, 2016)
Natascha Hopkins ... stunts (1 episode, 2016)
Shawn Howell ... stunts (1 episode, 2016)
Scott Hubbell ... stunts (1 episode, 2016)
Todd Christian Hunter ... stunts (1 episode, 2016)
Kevin L. Jackson ... stunts (1 episode, 2016)
Oliver Keller ... stunts (1 episode, 2016)
Patrick Kelly ... stunt performer (1 episode, 2016)
Katie Kloss ... stunts (1 episode, 2016)
Joel Kramer ... stunts (1 episode, 2016)
Theo Kypri ... stunts (1 episode, 2016)
David LeBell ... stunts (1 episode, 2016)
Sherry Leigh ... stunts (1 episode, 2016)
Kurt D. Lott ... stunts (1 episode, 2016)
Benny Manning ... stunts (1 episode, 2016)
Anthony Martins ... stunts (1 episode, 2016)
Bob McGovern ... stunts (1 episode, 2016)
Don Charles McGovern ... stunts (1 episode, 2016)
Patrick McKernan ... stunts (1 episode, 2016)
Peter McKernan ... stunts (1 episode, 2016)
Kathleen Meyer ... stunts (1 episode, 2016)
David Midthunder ... stunts (1 episode, 2016)
Tim Mikulecky ... stunts (1 episode, 2016)
Rick Moffatt ... stunts (1 episode, 2016)
Sarah Molasky ... stunts (1 episode, 2016)
Anthony Molinari ... stunts (1 episode, 2016)
Shaw Momberg ... stunts (1 episode, 2016)
Norman Mora ... stunts (1 episode, 2016)
Alexa Niemi ... stunts (1 episode, 2016)
Richard Nunez ... stunts (1 episode, 2016)
Hugh Aodh O'Brien ... stunts (1 episode, 2016)
Vladimir Orlov ... stunts (1 episode, 2016)
Jimmy Ortega ... stunts (1 episode, 2016)
Rex Peterson ... stunts (1 episode, 2016)
Clarrel Pope ... stunts (1 episode, 2016)
Simon Potter ... stunts (1 episode, 2016)
LaDell Preston ... stunts (1 episode, 2016)
Johnny Rawlings ... stunts (1 episode, 2016)
Mic Rodgers ... stunts (1 episode, 2016)
Jason Rodriguez ... stunts (1 episode, 2016)
Thomas Rosales Jr. ... stunts (1 episode, 2016)
Gilbert Rosales ... stunts (1 episode, 2016)
Walter Scott ... stunts (1 episode, 2016)
Wesley Scott ... stunts (1 episode, 2016)
Matthew Simmons ... stunts (1 episode, 2016)
Robair Sims ... stunts (1 episode, 2016)
Mam Smith ... stunts (1 episode, 2016)
Buddy Sosthand ... stunts (1 episode, 2016)
David St. Pierre ... stunts (1 episode, 2016)
Matthew R. Staley ... stunts (1 episode, 2016)
Jill Stokesberry ... stunts (1 episode, 2016)
Steven Stone ... stunts (1 episode, 2016)
Tim Storms ... stunts (1 episode, 2016)
Cj Stuart ... stunts (1 episode, 2016)
Monty Stuart ... stunts (1 episode, 2016)
Cooper Taylor ... stunts (1 episode, 2016)
Bryan Thompson ... stunts (1 episode, 2016)
Alicia Vela-Bailey ... stunts (1 episode, 2016)
Garrett Warren ... stunt coordinator (1 episode, 2016)
William Washington ... stunts (1 episode, 2016)
McKenna Watson ... stunts (1 episode, 2016)
Brian J. Williams ... stunts (1 episode, 2016)
Josh Wood ... stunts (1 episode, 2016)
Chris Yung ... stunts (1 episode, 2016)
Melissa Allen-Weiser ... stunt performer (1 episode, 2018)
Cody Banta ... stunt performer (1 episode, 2018)
Lloyd Barachina ... stunts (1 episode, 2018)
Gregory J. Barnett ... stunts (1 episode, 2018)
Jeffrey G. Barnett ... stunts (1 episode, 2018)
Chris Barrett ... stunt performer (1 episode, 2018)
Kate Boyer ... stunt performer (1 episode, 2018)
Dan Brown ... stunt performer (1 episode, 2018)
Joe Bucaro III ... stunt performer (1 episode, 2018)
Brian Call ... stunt performer (1 episode, 2018)
Darryl Chan ... stunt performer (1 episode, 2018)
Alex Chansky ... stunts (1 episode, 2018)
Eliza Coleman ... stunt performer (1 episode, 2018)
Kevin Derr ... stunts (1 episode, 2018)
Arturo Dickey ... stunt performer (1 episode, 2018)
Danny Downey ... stunt performer (1 episode, 2018)
Zack Duhame ... stunt performer (1 episode, 2018)
Chris Durand ... stunt performer (1 episode, 2018)
Dane Farwell ... stunt performer (1 episode, 2018)
Briana Fesperman ... stunt performer (1 episode, 2018)
Darin Fujimori ... stunts (1 episode, 2018)
Sergio Garcia ... stunt performer (1 episode, 2018)
Kelly Gill ... stunts (1 episode, 2018)
Michelle Jubilee Gonzalez ... stunt double: Tessa Thompson (1 episode, 2018)
Ryan Gray ... stunts (1 episode, 2018)
Riley Harper ... stunts (1 episode, 2018)
Thayr Harris ... stunt performer (1 episode, 2018)
Alisa Hensley ... stunt performer (1 episode, 2018)
Chuck Hosack ... stunt performer (1 episode, 2018)
Jake Huang ... stunts (1 episode, 2018)
DJ Jenkins ... stunts (1 episode, 2018)
India King ... stunt double: Erica Luttrell (1 episode, 2018)
Alex Krimm ... stunt performer (1 episode, 2018)
Mark Kubr ... stunt performer (1 episode, 2018)
Jay Kwon ... stunt performer (1 episode, 2018)
Jesse La Flair ... stunt performer (1 episode, 2018)
Scott Lang ... stunts (1 episode, 2018)
Oakley Lehman ... stunt performer (1 episode, 2018)
Michael Lehr ... stunt performer (1 episode, 2018)
Christopher Leps ... stunts (1 episode, 2018)
James Lew ... stunt performer (1 episode, 2018)
Frank Lloyd ... stunt performer (1 episode, 2018)
Sam Looc ... stunt performer (1 episode, 2018)
Mathew Lorenceau ... stunt performer (1 episode, 2018)
Dale Manzano ... stunt performer (1 episode, 2018)
Rick Marcus ... stunt performer (1 episode, 2018)
Bob Marrocco ... stunts (1 episode, 2018)
Dan Mast ... stunt performer (1 episode, 2018)
Mark R. Miscione ... stunts (1 episode, 2018)
Troy Mittleider ... stunt performer (1 episode, 2018)
Panuvat Anthony Nanakornpanom ... stunts (1 episode, 2018)
Carrick O'Quinn ... stunt coordinator (1 episode, 2018)
Allan Padelford ... stunt driver (1 episode, 2018)
Ho-Sung Pak ... stunt performer (1 episode, 2018)
Chris Palermo ... stunt performer (1 episode, 2018)
Steve Picerni ... stunts (1 episode, 2018)
Denney Pierce ... stunt performer (1 episode, 2018)
Buster Reeves ... stunts (1 episode, 2018)
Todd Reger ... stunt performer (1 episode, 2018)
Alice Rietveld ... stunt double: Katja Herbers (1 episode, 2018)
Mark Semos ... stunt performer (1 episode, 2018)
Kenny Sheard ... stunts (1 episode, 2018)
Chris Silcox ... stunt double: Adam Farabee (1 episode, 2018)
Joe Sobalo Jr. ... stunt performer: Ghost Nation Warrior (1 episode, 2018)
Erik Stabenau ... stunt performer (1 episode, 2018)
John Stoneham Jr. ... stunt performer (1 episode, 2018)
Megan Taylor ... stunt double: Rebecca Henderson (1 episode, 2018)
Corinne Van Ryck de Groot ... stunts (1 episode, 2018)
Mark Vanselow ... stunt performer (1 episode, 2018)
Tony Vella ... stunt villager, squib hit (1 episode, 2018)
Thomas Vu ... stunt performer (1 episode, 2018)
Kenny Wong ... stunt performer (1 episode, 2018)
Nancy Young ... stunt performer (1 episode, 2018)
Glen Yrigoyen ... stunt performer (1 episode, 2018)
PeiPei Alena Yuan ... stunt performer (1 episode, 2018)
Ryan Peterson ... stunt driver (uncredited) (2 episodes, 2016)
Gregg Sargeant ... stunt actor (uncredited) / stunts (uncredited) (2 episodes, 2016)
Max Bojorquez ... stunt performer (uncredited) (1 episode, 2016)
Carl Ciarfalio ... stunts (uncredited) (1 episode, 2016)
Geo Corvera ... stunts (uncredited) (1 episode, 2016)
Lucas Di Medio ... stunts (uncredited) (1 episode, 2016)
Thomas DuPont ... stunts (uncredited) (1 episode, 2016)
Jonathan Erickson Eisley ... stunt player (uncredited) (1 episode, 2016)
Cody Jones ... stunts (uncredited) (1 episode, 2016)
Bevin Kaye ... stunts (uncredited) (1 episode, 2016)
Krisztian Kery ... stunt performer (uncredited) (1 episode, 2016)
Damien Moreno ... stunt double: Clifton Collins Jr. (uncredited) (1 episode, 2016)
Robert Allen Mukes ... stunt performer (uncredited) (1 episode, 2016)
Jeremy Russell ... stunts (uncredited) (1 episode, 2016)
Rick Avery ... stunt performer (uncredited) (1 episode, 2018)
Louie Leonardo ... special ability (uncredited) (1 episode, 2018)

Series Camera and Electrical Department 

Peter Drinco ... key grip: second unit / second unit key grip / company grip (20 episodes, 2016-2018)
Damon Liebowitz ... fixture foreman / fixtures foreman (20 episodes, 2016-2018)
Len Levine ... chief lighting technician (19 episodes, 2016-2018)
J. Steven Matzinger ... camera operator / B cam operator / b camera operator / a camera operator / c camera operator (19 episodes, 2016-2018)
Chad Herr ... best boy grip / key rigging grip: Utah / rigging grip (17 episodes, 2016-2018)
Todd Liggitt ... grip: visual effects / grip: Utah (16 episodes, 2016-2018)
Mark Pickens ... camera dolly grip / b dolly grip operator (16 episodes, 2016-2018)
Coplin LeBleu ... video playback (15 episodes, 2016-2018)
Sarah Galley ... loader / second assistant camera: Utah Unit / b camera second assistant camera (14 episodes, 2016-2018)
Jim Leidholdt ... a camera dolly grip / a dolly grip operator (12 episodes, 2016-2018)
Joey Haddad ... rigging electric (10 episodes, 2016)
John Johnson ... still photographer (10 episodes, 2016)
John Loveall ... rigging grip (10 episodes, 2016)
Don Selsor ... key rigging grip (10 episodes, 2016)
Jonathan Clark ... second assistant camera: "b" camera (10 episodes, 2018)
Ryan Copeland ... set lighting technician (10 episodes, 2018)
Richard Dabbs ... film loader (10 episodes, 2018)
Mark Farney ... set lighting technician (10 episodes, 2018)
Norris Fox ... first assistant camera: "b" camera (10 episodes, 2018)
Josh Friz ... first assistant camera: "a" camera: 2nd unit (10 episodes, 2018)
Fazal Khan ... grip (10 episodes, 2018)
Lorne MacDougall ... DMX Technician (10 episodes, 2018)
Thomas P. Marshall ... gangboss: rigging electric (10 episodes, 2018)
Greg Mayer ... fixtures best boy (10 episodes, 2018)
Paul Monroe ... Assistant Chief Lighting Technician (10 episodes, 2018)
Juan Morse ... Chief Lighting Technician 2nd Unit (10 episodes, 2018)
Nick Nikides ... second assistant camera (10 episodes, 2018)
Stephen Oh ... drone camera operator: Utah unit / camera operator (10 episodes, 2018)
Stephen Martin Paull ... additional lighting technician (10 episodes, 2018)
Andrew Petroski ... grip (10 episodes, 2018)
Johanna Salo ... additional loader (10 episodes, 2018)
Eric Sandlin ... rigging electric gang boss / Rigging Electric Gang Boss (10 episodes, 2018)
Joseph Segura ... first assistant camera: "b" camera second unit / first assistant camera: "b" camera, second unit (10 episodes, 2018)
Kevin Sun ... film loader (10 episodes, 2018)
Joshua D. Thatcher ... lighting console programmer (10 episodes, 2018)
Brian Woronec ... console programmer (10 episodes, 2018)
Paul Cameron ... director of photography: Utah / additional photographer / additional photography / director of photography: Utah unit (9 episodes, 2016-2018)
Michael Anderson ... key grip (9 episodes, 2016)
Mike Brown ... company grip (9 episodes, 2016)
Rick Colosimo ... company grip / b dolly grip operator (9 episodes, 2016)
Brian Dennis ... rigging best boy (9 episodes, 2016)
Frank Dorowsky ... rigging gaffer (9 episodes, 2016)
Brian Evans ... set lighting technician / assistant chief lighting technician (9 episodes, 2016)
Tim Kalisz ... company grip / best boy grip (9 episodes, 2016)
Oscar Luis Rodriguez ... rigging technician / rigging electric (9 episodes, 2016)
Christian Franz Staab ... company grip / additional grip (9 episodes, 2016)
Tim White ... best boy grip (9 episodes, 2016)
Teodoro Maniaci ... additional cinematogrpher / additional photography (9 episodes, 2018)
Cedric Martin ... additional camera operator/steadicam operator / steadicam/camera operator: day player (9 episodes, 2018)
M. David Mullen ... additional photographer / additional photography (9 episodes, 2018)
Dino Parks ... B camera operator: Utah unit / camera operator: Utah unit (9 episodes, 2018)
Chris Bangma ... libra head technician (8 episodes, 2016)
Malcolm Doran II ... rigging best boy (8 episodes, 2016)
Jose Santiago ... rigging grip (8 episodes, 2016)
Jeffrey T. Sweet ... company grip (8 episodes, 2016)
Michael J. Weldon ... a camera first assistant camera / c camera first assistant camera (8 episodes, 2016)
Brendan Devanie ... additional camera team (8 episodes, 2018)
Kevin Keirstead ... company grip (8 episodes, 2018)
Andrew Rowlands ... director of photography: Utah / director of photography: Utah unit (8 episodes, 2018)
Dylan Goss ... aerial director of photography / aerial director of photography: Utah unit (7 episodes, 2016-2018)
Chris Haarhoff ... A cam operator / a camera operator (7 episodes, 2016-2018)
Audie Aragon ... a dolly grip operator (7 episodes, 2016)
Kirk Bloom ... a camera second assistant camera (7 episodes, 2016)
Bob Hall ... b camera first assistant camera / first assistant camera (7 episodes, 2016)
Chris Kieffer ... video playback supervisor (7 episodes, 2016)
Michael Lowrance ... fixtures foreman (7 episodes, 2016)
Lee Majors ... set lighting technician (7 episodes, 2016)
Ian Myron ... rigging technician: Utah / rigging electric (7 episodes, 2016)
Jose L. Ruiz ... assistant chief lighting technician (7 episodes, 2016)
Dan Schroer ... b camera second assistant camera (7 episodes, 2016)
Victor A. Shelehov ... b dolly grip operator / b dolly grip (7 episodes, 2016)
Donald T. Stanford ... rigging technician / rigging electric (7 episodes, 2016)
George Sugar ... set lighting technician (7 episodes, 2016)
Wesley Alley ... lighting technician (7 episodes, 2018)
Matthew Brashear ... dimmer board operator (6 episodes, 2016)
Hilkiah P. Browne ... b camera second assistant camera: Utah (6 episodes, 2016)
Mike Campbell ... best boy grip: Utah (6 episodes, 2016)
Dale Cole ... rigging grip: Utah (6 episodes, 2016)
Michael Dorowsky ... rigging technician / rigging electric (6 episodes, 2016)
Sheng Fielden ... rigging grip: Utah (6 episodes, 2016)
Melissa Fisher ... a camera second assistant camera: Utah (6 episodes, 2016)
David J. Frederick ... a camera operator: Utah (6 episodes, 2016)
Abisai Garcia ... rigging grip: Utah (6 episodes, 2016)
Mike Gentile ... camera loader: Utah (6 episodes, 2016)
Hugh Glass ... grip: Utah (6 episodes, 2016)
Alexander Griffiths ... best boy grip: Utah (6 episodes, 2016)
Brent Hansen ... lighting electrician: Utah (6 episodes, 2016)
Dave Hart ... rigging technician: Utah (6 episodes, 2016)
Greg HecQ ... lighting electrician: Utah (6 episodes, 2016)
Glen Hodson ... rigging best boy electric: Utah (6 episodes, 2016)
Carter Irwin ... rigging technician: Utah (6 episodes, 2016)
Walter 'T.J.' Johnson ... key grip: Utah (6 episodes, 2016)
Kaiser 'Kai' Kim ... lighting electrician: Utah (6 episodes, 2016)
Peter Lee ... d camera first assistant camera: Utah (6 episodes, 2016)
Zach Madden ... camera production assistant / digital utility (6 episodes, 2016)
Kevin Massey ... lighting electrician: Utah (6 episodes, 2016)
Steve Moore ... rigging grip: Utah (6 episodes, 2016)
Jerry Mundy ... rigging gaffer: Utah (6 episodes, 2016)
John Parson ... c camera second assistant camera: Utah (6 episodes, 2016)
Billy Pierson ... a dolly grip: Utah (6 episodes, 2016)
Craig Price ... grip: Utah (6 episodes, 2016)
Mike Rivette ... grip: Utah (6 episodes, 2016)
Hunter Rogers ... rigging grip: Utah (6 episodes, 2016)
Jake Sarfaty ... chief lighting technician: Utah (6 episodes, 2016)
Jake Smith ... grip: Utah (6 episodes, 2016)
Wolfgang Steinbeck ... rigging technician: Utah (6 episodes, 2016)
Hannes Steixner ... b dolly grip: Utah (6 episodes, 2016)
Al Stoddard ... best boy electric: Utah (6 episodes, 2016)
Wally Sweeterman ... b camera operator: Utah (6 episodes, 2016)
Jorge Sánchez ... a camera first assistant camera: Utah (6 episodes, 2016)
Alex Tapia ... set lighting technician (6 episodes, 2016)
Miso Tunks ... grip: Utah (6 episodes, 2016)
Taylor Vohs ... grip: Utah (6 episodes, 2016)
Chris Wittenborn ... c camera first assistant camera: Utah (6 episodes, 2016)
Steve Wolfe ... b camera first assistant camera: Utah (6 episodes, 2016)
Dustin Gardner ... lighting technician: second unit (6 episodes, 2018)
Roger Meilink ... rigging gaffer (6 episodes, 2018)
Sean Smith ... assistant chief lighting technician: Salt Lake City, Utah unit / second unit gaffer: ridgecrest (6 episodes, 2018)
Mariana Sánchez de Antuñano ... camera operator (6 episodes, 2018)
Mike Prior ... video assistant / camera loader: additional / video assist (5 episodes, 2016-2018)
Ken Closson ... rigging technician (5 episodes, 2016)
Robbie Redner ... rigging technician (5 episodes, 2016)
Brent Studler ... set lighting technician (5 episodes, 2016)
Chad Thomas ... grip: Utah (5 episodes, 2016)
Rick Whitfield ... video playback supervisor (5 episodes, 2016)
Joey Kennedy ... lighting technician / set lighting technician (4 episodes, 2016-2018)
Cody Jake Banks ... lighting console programmer / lighting console programmer: additional photography / set lighting technician (4 episodes, 2016)
Michael Bonvillain ... director of photography: Utah (4 episodes, 2016)
David Hagadorn ... set lighting technician / rigging electric (4 episodes, 2016)
David Leb ... additional first assistant camera / b camera first assistant camera (4 episodes, 2016)
Tommy Lohmann ... camera operator / b camera operator / c camera operator (4 episodes, 2016)
Kevin McNeil ... rigging best boy / rigging grip (4 episodes, 2016)
Gregory W. Smith ... a camera operator (4 episodes, 2016)
Justin Zaffiro ... loader (4 episodes, 2016)
John Grillo ... addditional cinematography / additional photographer / additional photography (4 episodes, 2018)
Paul Monroe ... lighting technician (4 episodes, 2018)
Ken Tanaka ... first assistant camera (4 episodes, 2018)
Robert 'Soup' Campbell ... a camera second assistant camera / b camera second assistant camera / second assistant camera: "a" camera (3 episodes, 2016-2018)
Ryan Rayner ... additional camera: main unit (3 episodes, 2016-2018)
Alan Barber ... video projection / projectionist (3 episodes, 2016)
Corey Checketts ... technocrane technician / crane technician (3 episodes, 2016)
Damian Costa ... company grip (3 episodes, 2016)
Bill Foley ... rigging grip (3 episodes, 2016)
Christian Silver ... rigging grip (3 episodes, 2016)
Jesse Cecchini ... rigging electrician (3 episodes, 2018)
Christopher Glasgow ... camera operator / additional steadicam operator (3 episodes, 2018)
James Goldman ... add. unit, b camera/steadicam (3 episodes, 2018)
Sean Kisch ... additional second assistant camera (3 episodes, 2018)
Darran Tiernan ... additional photographer / additional photography (3 episodes, 2018)
Michael Tingley ... lighting technician (3 episodes, 2018)
Dennis Dwyer ... camera utility / digital utility (2 episodes, 2016-2018)
Greg Etheredge ... fixtures technician (2 episodes, 2016-2018)
Larry Huff ... company grip / grip (2 episodes, 2016-2018)
David McGrory ... Rigging Best Boy Electric / rigging best boy (2 episodes, 2016-2018)
Sal Alvarez ... a camera second assistant camera / c camera second assistant camera (2 episodes, 2016)
Carlos Boiles ... key grip (2 episodes, 2016)
Jeffrey Clark ... additional grip (2 episodes, 2016)
Marcis Cole ... b camera operator (2 episodes, 2016)
Don Devine ... a camera operator (2 episodes, 2016)
Daniel Dorowsky ... rigging technician (2 episodes, 2016)
Bill Fleming ... company grip (2 episodes, 2016)
Jason Garcia ... b camera first assistant camera / c camera first assistant camera (2 episodes, 2016)
Chris Graber ... set lighting technician (2 episodes, 2016)
Dean Halvorsen ... rigging electric (2 episodes, 2016)
Kieran 'KC' Illes ... dimmer board operator (2 episodes, 2016)
Nick Infield ... a camera first assistant camera (2 episodes, 2016)
Tommy May ... additional grip / company grip (2 episodes, 2016)
Brian Minzlaff ... set lighting technician (2 episodes, 2016)
Blaine Munro ... set lighting technician (2 episodes, 2016)
Joseph Rodmell ... crane technician (2 episodes, 2016)
Jeremy Selsor ... rigging grip (2 episodes, 2016)
Sophie Shellenberger ... set lighting technician (2 episodes, 2016)
Mitch Elliott ... best boy grip second unit (2 episodes, 2018)
Breo Freeman ... grip (2 episodes, 2018)
Laura Hudock ... camera operator "b" camera (2 episodes, 2018)
Fernando Montes ... rigging electrician (2 episodes, 2018)
Aaron Smith ... grip: day player 2nd unit (2 episodes, 2018)
Michael Adler ... chief lighting technician (1 episode, 2016)
Nicolas Amato ... assistant chief lighting technician (1 episode, 2016)
Tyler Anderson ... rigging electric (1 episode, 2016)
Randy Babchuck ... rigging technician (1 episode, 2016)
Thomas A. Barrios ... b camera second assistant camera (1 episode, 2016)
Patrick Beatty ... b dolly grip (1 episode, 2016)
Dylan Buck ... set lighting technician (1 episode, 2016)
Katarino Bueno Jr. ... rigging grip (1 episode, 2016)
John Cambria ... crane technician (1 episode, 2016)
Jake Capistron ... eclipse technician (1 episode, 2016)
Mark Connelly ... c camera second assistant camera (1 episode, 2016)
Chris Cotone ... dimmer operator (1 episode, 2016)
Derrick Esperanza ... rigging electric (1 episode, 2016)
Craig Fikse ... b camera operator (1 episode, 2016)
Richard D. Galbraith ... company grip (1 episode, 2016)
Brendan Galvin ... director of photography: Utah (1 episode, 2016)
James Ginn ... set lighting technician (1 episode, 2016)
J.T. Gurzi ... lighting technician (1 episode, 2016)
David Haeussler ... crane technician (1 episode, 2016)
Tom Holm ... lamp operator (1 episode, 2016)
Mikey Jechort ... rigging electric (1 episode, 2016)
Ted Kennedy ... company grip (1 episode, 2016)
Michael Klimchak ... b camera first assistant camera (1 episode, 2016)
Bryce Lansing ... set lighting technician (1 episode, 2016)
Brett Laumann ... chief lighting technician (1 episode, 2016)
Harvey Letson ... best boy grip (1 episode, 2016)
Mike Maley ... set lighting technician (1 episode, 2016)
Joe A. Martinez ... a camera first assistant camera (1 episode, 2016)
Mike Maurry ... company grip (1 episode, 2016)
Robert McLachlan ... additional photography (1 episode, 2016)
Mike Morales ... best boy grip: second unit (1 episode, 2016)
Natasha Mullen ... loader (1 episode, 2016)
David O'Brien ... a camera second assistant camera (1 episode, 2016)
Sal Palacios ... playback engineer (1 episode, 2016)
Brooks Robinson ... b camera operator (1 episode, 2016)
Hunter Rodgers ... additional grip (1 episode, 2016)
Craig Shumard ... aero crane technician (1 episode, 2016)
Mark Strasburg ... b camera first assistant camera (1 episode, 2016)
Melvin 'Butch' Von Bulow ... company grip (1 episode, 2016)
Michael Wahl ... a dolly grip operator (1 episode, 2016)
Jesse Wine ... assistant chief lighting technician (1 episode, 2016)
Dustin Woods ... company grip (1 episode, 2016)
Matt Young ... set lighting technician (1 episode, 2016)
Luke Annelis ... drone pilot (1 episode, 2018)
Anthony Bishop ... lighting technician (1 episode, 2018)
Samuel Butt ... first assistant camera: "b" camera, second unit (1 episode, 2018)
Shane Buttle ... lighting technician (1 episode, 2018)
Patrick Cady ... additional photographer (1 episode, 2018)
Alex Cameron ... camera operator: second unit (1 episode, 2018)
Erin Castrapel ... 1st Assistant Camera (1 episode, 2018)
David N. Castro ... grip (1 episode, 2018)
Eric C. Castro ... electrician (1 episode, 2018)
Andrae Crawford ... first assistant camera: Utah Unit (1 episode, 2018)
Eric Dvorsky ... aerial camera technician (1 episode, 2018)
Bryan Fletchall ... technocrane/head technician (1 episode, 2018)
Dalton Gaudin ... additional photographer (1 episode, 2018)
Cory Geryak ... "c" camera operator (1 episode, 2018)
Paul Goodin ... second assistant camera: second unit (1 episode, 2018)
Sam Hall ... camera loader: day player (1 episode, 2018)
Matthew Hawkins ... rigging electrician (1 episode, 2018)
Kyler Jae ... second assistant camera (1 episode, 2018)
Eric Laudadio ... Camera operator: "C" camera (1 episode, 2018)
Lorna Leslie ... second assistant camera (1 episode, 2018)
Chris Lewis ... electric rigging crew (1 episode, 2018)
Christopher Moriarity ... grip (1 episode, 2018)
Aaron Neas ... grip: action unit (1 episode, 2018)
Jack Nitz ... additional film loader (1 episode, 2018)
David B. Nowell ... aerial director of photography (1 episode, 2018)
Danny Stephens ... rigging grip (1 episode, 2018)
Bradley Everett Wilson ... camera supporter (1 episode, 2018)
Christopher Robin Faulkner ... set lighting technician (uncredited) (9 episodes, 2016)
Rochelle T.A. Brown ... additional digital loader (uncredited) (6 episodes, 2016)
Andrew Strahorn ... additional camera operator (uncredited) (5 episodes, 2016)
Céline Tricart ... second assistant camera (uncredited) (5 episodes, 2016)
Dana Morris ... "a" camera operator/steadicam (uncredited) (4 episodes, 2016)
David D. Scott ... video engineer supervisor (uncredited) (4 episodes, 2016)
Kevin Tiesiera ... fixtures tech (uncredited) (4 episodes, 2016)
Daniel Vlahos ... lighting technician (uncredited) (4 episodes, 2016)
Rachel Wiederhoeft ... film loader: second unit (uncredited) (4 episodes, 2016)
Adam Leene ... electrician (uncredited) (3 episodes, 2016)
Rio Noel Zumwalt ... additional film loader (uncredited) (3 episodes, 2016)
Krishan Agarwal ... camera production assistant (uncredited) (2 episodes, 2016)
Donald Brownlow ... camera production assistant (uncredited) (2 episodes, 2016)
Scott Dropkin ... additional steadicam operator (uncredited) (2 episodes, 2016)
Harold Lacuesta ... lighting technician (uncredited) (2 episodes, 2016)
Eric Schilling ... steadicam operator: second unit (uncredited) (2 episodes, 2016)
William Self ... lighting technician (uncredited) (2 episodes, 2016)
Chad Teglas ... grip (uncredited) (2 episodes, 2016)
Joseph D. Urbanczyk ... additional camera operator (uncredited) (2 episodes, 2016)
Harry Heng ... film loader (uncredited) (2 episodes, 2018)
Kevin Cook ... key grip: second unit (uncredited) (1 episode, 2016)
Benjamin Cumming ... lighting technician (uncredited) (1 episode, 2016)
Rusty Davis ... grip (uncredited) (1 episode, 2016)
Christopher Ferguson ... lighting technician (uncredited) (1 episode, 2016)
Adam Francis ... aero head technican (uncredited) (1 episode, 2016)
Mike Gerzevitz ... LED fixtures technician (uncredited) (1 episode, 2016)
Ronald Hersey ... russian arm director of photography (uncredited) (1 episode, 2016)
Walrus J.U.I.C.E. Howard ... second assistant camera: "b" camera (uncredited) (1 episode, 2016)
Barry Idoine ... camera operator (uncredited) (1 episode, 2016)
Michael L. Lewin ... dolly grip (uncredited) (1 episode, 2016)
Victor Mathews ... jib operator (uncredited) (1 episode, 2016)
Matt Mcneal ... electrician (uncredited) (1 episode, 2016)
Natasha Mullan ... film loader (uncredited) (1 episode, 2016)
Mark Polischeck ... video assist (uncredited) (1 episode, 2016)
Reid Russell ... steadicam operator (uncredited) (1 episode, 2016)
James Rydings ... first assistant camera (uncredited) (1 episode, 2016)
Cameron Zetty ... rigging electric (uncredited) (1 episode, 2016)

Series Animation Department 

Simon Decombel ... animator: ILP (1 episode, 2018)
Joel Fletcher ... animator (1 episode, 2018)
Victor Perez ... animator (uncredited) (1 episode, 2016)

Series Casting Department 

Kim Winther ... casting assistant / casting associate (20 episodes, 2016-2018)
Bill Dance ... extras casting director / extras casting (11 episodes, 2016-2018)
Celia Becerra ... extras casting / extras casting associate (10 episodes, 2016)
Deanna Brigidi ... casting associate (10 episodes, 2016)
Emily Bohbrink ... casting assistant (10 episodes, 2018)
Kristan Berona ... extras casting (9 episodes, 2016)
Monique Burke ... extras casting assistant (4 episodes, 2016)
Terence Harris ... extras casting associate (3 episodes, 2016-2018)
Dawn Nygren ... extras casting (2 episodes, 2016)
Summer Wesson ... extras casting associate (2 episodes, 2016)
Ashley Kramer ... extras casting assistant (1 episode, 2016)
Maynor Lopez ... extras casting coordinator (1 episode, 2016)
Rahil Badhwar ... casting (1 episode, 2018)

Series Costume and Wardrobe Department 

Jessica Dalager ... set costumer (19 episodes, 2016-2018)
Nick Manno ... key costumer (19 episodes, 2016-2018)
Heather Armstrong ... specialty costumer / ager / ager dyer / dyer (14 episodes, 2016-2018)
Andrea Wheeler ... seamstress / stitcher (10 episodes, 2016-2018)
Charlene Amateau ... costume supervisor (10 episodes, 2018)
Pablo Borges ... assistant costume designer (10 episodes, 2018)
Matthew Carey ... background set costumer (10 episodes, 2018)
Samuel Elias ... specialty costume manufacturer (10 episodes, 2018)
Leigh Ann Hickman ... costume production assistant (10 episodes, 2018)
Jeff Himmel ... specialty costume manufacturer (10 episodes, 2018)
Anne Kemmeter ... set costumer (10 episodes, 2018)
Sandy Kenyon ... Asst. Costume Supervisor (10 episodes, 2018)
Francine Lecoultre ... head dyer (10 episodes, 2018)
Sandra Lopez Pavesi ... set costumer (10 episodes, 2018)
Behnaz Shokouhi ... set costumer (10 episodes, 2018)
Jodie Stern ... costume supervisor (10 episodes, 2018)
Lorie Young Stone ... set costumer (10 episodes, 2018)
Sandra Waesche ... costumer (10 episodes, 2018)
Juan Lopez ... costume supervisor (9 episodes, 2016)
Jessie Mann ... costume buyer (9 episodes, 2016)
Delerna Moore ... set costumer (9 episodes, 2016)
Amy Parris ... assistant designer (9 episodes, 2016)
Andrew Tebo ... set costumer (9 episodes, 2016)
Marilu de la Torre ... costumer (9 episodes, 2018)
Rebecca Houser ... costumer (9 episodes, 2018)
Catherine Rideaux ... key costumer (8 episodes, 2016)
Briana Heavener ... costumer (8 episodes, 2018)
Carlos Brown ... additional costumer / set costumer (7 episodes, 2016)
Esther Marquis ... ager / dyer (7 episodes, 2016)
Robert Velasquez ... key costumer / additional costumer (7 episodes, 2016)
Gina Scarnati ... ager / dyer (6 episodes, 2016)
Emilyna Cullen ... set costumer (6 episodes, 2018)
Josh Mar ... costumer (6 episodes, 2018)
Dante Fontana ... set costumer (5 episodes, 2016)
Terrell Woodard ... additional costumer / costumer / set costumer (5 episodes, 2016)
Ada Akaji ... ager / ager dyer / dyer (4 episodes, 2016)
Lisa Marie Evans II ... set costumer (4 episodes, 2016)
Nino ... set costumer (4 episodes, 2018)
Sheila Boateng ... costumer / set costumer (3 episodes, 2016)
Harlan Glenn ... set costumer (3 episodes, 2016)
Jose Hernandez ... set costumer (3 episodes, 2016)
Hossein Namdar ... cutter / fitter (3 episodes, 2016)
Kanna Taniuchi ... additional costumer / costumer (3 episodes, 2016)
Gilbert Zamorano ... costumer / set costumer (3 episodes, 2016)
Ayumi Moore ... set costumer (3 episodes, 2018)
Mary Lou Diaz ... additional costumer (2 episodes, 2016)
Demetricus Holloway ... set costumer (2 episodes, 2016)
Jennifer Ireland ... set costumer (2 episodes, 2016)
Katherine James ... additional costumer (2 episodes, 2016)
Tracie Leaphart ... additional costumer (2 episodes, 2016)
Austin Myers ... costumer / set costumer (2 episodes, 2016)
Douglas J. Stewart ... ager / dyer (2 episodes, 2016)
Laura Wong ... kimono specialist (2 episodes, 2018)
Myron Baker ... set costumer (1 episode, 2016)
Robin Borman-Wizan ... key costumer (1 episode, 2016)
Janine Bourdaghs ... set costumer (1 episode, 2016)
Phillip Boutte Jr. ... illustrator (1 episode, 2016)
'Downtown' Jamie Brown ... set costumer (1 episode, 2016)
Erica Ciaglia ... cutter / fitter (1 episode, 2016)
Joseph Cigliano ... set costumer (1 episode, 2016)
Paul Corricelli ... set costumer (1 episode, 2016)
Jesus Fontana ... set costumer (1 episode, 2016)
Lynda Foote ... costume supervisor (1 episode, 2016)
Laurel Frushour ... set costumer (1 episode, 2016)
Betsy Glick ... key costumer (1 episode, 2016)
Agnes Grzybowski ... cutter / fitter (1 episode, 2016)
Yuan Anne Hua ... cutter / fitter (1 episode, 2016)
Jessica Hutfless ... additional costumer (1 episode, 2016)
Jo Kissack ... assistant designer (1 episode, 2016)
Danielle Martinez ... key costumer (1 episode, 2016)
Kelly Porter ... set costumer (1 episode, 2016)
Riki Lin Sabusawa ... set costumer (1 episode, 2016)
Anna Seltzer ... set costumer (1 episode, 2016)
Rob Sinclair ... Costume Assistant (1 episode, 2018)
Colleen Wilson ... costumer (1 episode, 2018)
Yen Do ... costume supervisor: inserts (uncredited) (9 episodes, 2016)
Philip Maldonado ... additional set costumer (uncredited) (6 episodes, 2018)
Tracey White ... costume buyer (uncredited) (5 episodes, 2016)
Liz Oliver ... ager (uncredited) (4 episodes, 2016)
Kendall Errair ... accounts costumer (uncredited) / costume accounts costumer (uncredited) (3 episodes, 2016)
Margarita Kalend ... pattern maker (uncredited) / tailor (uncredited) / tailor/draper/stitcher (uncredited) (3 episodes, 2016)
Adrian Lubanski ... costumer (uncredited) (3 episodes, 2016)
Allison Pokladowski ... costumer (uncredited) (3 episodes, 2016)
Edward Gould ... costumer (uncredited) (2 episodes, 2016)
Sara Bacon ... stitcher (uncredited) (1 episode, 2016)
Kelly Cercone ... seamstress (uncredited) (1 episode, 2016)
Sophia Coronado ... ager dyer/specialty costume maker (uncredited) (1 episode, 2016)
Lorelei Llee ... stitcher (uncredited) (1 episode, 2016)
Elizabeth Markosyan ... stitcher (uncredited) (1 episode, 2016)
David Matwijkow ... cutter/fitter (uncredited) (1 episode, 2016)
Alexandra McGee ... specialty costumes (uncredited) (1 episode, 2016)
Michael McGee ... specialty costumes (uncredited) (1 episode, 2016)
Buckle Nagle ... costume assistant (uncredited) (1 episode, 2016)
Donna R. Schultz ... costume shopper (uncredited) (1 episode, 2016)
Ric Spencer ... costumer (uncredited) (1 episode, 2016)
Carlos A. Zepeda ... tailor (uncredited) (1 episode, 2016)

Series Editorial Department 

Shane Harris ... final colorist (20 episodes, 2016-2018)
Ivy Sarreal ... on-line editor (14 episodes, 2016-2018)
Dominique Diaz ... post-production assistant / post-production coordinator (10 episodes, 2016)
Kristen Kuchenbecker ... post-production coordinator (10 episodes, 2016)
Will Lawrence ... colorist: dailies (10 episodes, 2018)
Jason Altman ... colorist: dailies (9 episodes, 2016)
David E. Schneider ... on-line editor (9 episodes, 2016)
Andy Gizzarelli ... broadcast producer (6 episodes, 2016)
Damian Pelphrey ... additional colorist (5 episodes, 2018)
Genevieve Fontaine ... broadcast producer (4 episodes, 2016)
Anna Hauger ... assistant editor (4 episodes, 2016)
Charles Bunn ... assistant editor (3 episodes, 2016)
Alex Olivares ... assistant editor (3 episodes, 2016)
Amelia Allwarden ... assistant editor (3 episodes, 2018)
Daniel M. Nussbaum ... assistant editor (3 episodes, 2018)
John Mullin ... assistant editor (2 episodes, 2016)
Mark Scovil ... assistant editor (2 episodes, 2016)
Mark Allen Wilson ... assistant editor (2 episodes, 2018)
Matt Belanger ... post-production coordinator (1 episode, 2016)
Karen M. Boyle-Anastasio ... on-line editor (1 episode, 2016)
Micah Giddens ... post-production assistant (1 episode, 2016)
Travis Abels ... trailer editor (uncredited) (10 episodes, 2016)
Jason Modica ... post-production coordinator (uncredited) (8 episodes, 2016)
Joshua Risk ... telecine assist (uncredited) (7 episodes, 2016)

Series Location Management 

Mandi Dillin ... location manager / supervising location manager (20 episodes, 2016-2018)
Tommy Woodard ... key assistant location manager / assistant location manager (20 episodes, 2016-2018)
Richard Streeter ... key assistant location manager / key assistant location manager: Utah (18 episodes, 2016-2018)
Tada Chae ... key assistant location manager (14 episodes, 2016-2018)
David Park ... key assistant location manager (10 episodes, 2016)
Megan Adams ... assistant location manager (10 episodes, 2018)
Mario Rene Hernandez ... assistant location manager (10 episodes, 2018)
Daniel Padilla ... location assistant (10 episodes, 2018)
Keomanee Vilaythong ... key assistant location manager (10 episodes, 2018)
Michael Wesley ... location manager (10 episodes, 2018)
Diana V. Lara ... key assistant location manager (9 episodes, 2016)
Eddie Santillan ... key assistant location manager / assistant location manager / key assistant location manager: Utah (9 episodes, 2016)
Ben Thomas Holley ... key assistant location manager (7 episodes, 2016)
Justin Harrold ... key assistant location manager: Utah / key assistant location manager (6 episodes, 2016)
Lori Russell ... key assistant location manager (5 episodes, 2016-2018)
Shelly Armstrong ... key assistant location manager (2 episodes, 2016)
Crystal Bowden ... assistant location manager: Moab Unit (1 episode, 2016)
Larry D. Campbell ... location scout: Moab Unit (1 episode, 2016)
Chase Crane ... assistant location manager (1 episode, 2016)
Yvette Yurcisin ... assistant location manager (1 episode, 2016)
Rich Bokides ... location scout (uncredited) (3 episodes, 2016)
Darren Moloney ... location representative (uncredited) (1 episode, 2016)
Narges Takesh ... locations scout (uncredited) (1 episode, 2016)

Series Music Department 

Christopher Kaller ... music editor / supervising music editor (20 episodes, 2016-2018)
Jennifer Reeve ... music clearance / music supervisor (20 episodes, 2016-2018)
Stephen Coleman ... lead orchestrator (13 episodes, 2016-2018)
Evyen Klean ... music supervisor (10 episodes, 2016)
Allegra De Souza ... music editor (10 episodes, 2018)
Sean O'Meara ... music supervisor (10 episodes, 2018)
Brandon Campbell ... composer: additional music (5 episodes, 2018)
Felix Erskine ... trailer music (uncredited) (10 episodes, 2016)
William Marriott ... technical score advisor (uncredited) (10 episodes, 2016)
Vitek Kral ... music recording engineer (uncredited) (8 episodes, 2016)
Jan Holzner ... orchestra recording engineer (uncredited) (6 episodes, 2016)
Johnny Jewel ... composer: additional music (uncredited) (1 episode, 2016)
Ida No ... composer: additional music (uncredited) (1 episode, 2016)
Mark Petrie ... composer: additional music (uncredited) (1 episode, 2018)
Andrew Prahlow ... composer: additional music (uncredited) (1 episode, 2018)

Series Transportation Department 

Rich Bennetti ... transportation coordinator (19 episodes, 2016-2018)
Daniel Davis ... driver / driver: Sir Anthony Hopkins (19 episodes, 2016-2018)
Jeff Woodward ... transportation captain (19 episodes, 2016-2018)
Chris Neitzel ... transportation / driver (17 episodes, 2016-2018)
Gary Ferraro ... driver (10 episodes, 2016)
J. Armin Garza II ... driver (10 episodes, 2018)
Ronald Arthur Baker ... driver (9 episodes, 2016)
Chris Beanes ... driver (9 episodes, 2016)
Andre Brandes ... driver (9 episodes, 2016)
Jon Carpenter ... driver (9 episodes, 2016)
Tony Mouradian ... driver (9 episodes, 2016)
Tom Neal ... driver (9 episodes, 2016)
Jorge Vasquez ... driver / production van driver (9 episodes, 2016)
Bonnie Yamahiro ... driver (9 episodes, 2016)
Kelly Yon ... driver (9 episodes, 2016)
Michael Chonos ... driver (8 episodes, 2016)
Tom Sweeney ... transportation dispatcher / transportation captain (8 episodes, 2016)
Paul Veluzat ... driver (8 episodes, 2016)
Bobby Williams ... driver (8 episodes, 2016)
George Andrews ... driver (7 episodes, 2016)
Cecil Barba ... driver (7 episodes, 2016)
Steve Cole ... driver (7 episodes, 2016)
Ron Diem ... driver (7 episodes, 2016)
Ronald P. Dyer ... driver (7 episodes, 2016)
Payton J. Kirkpatrick ... driver (7 episodes, 2016)
Douglas Miller ... transportation captain (7 episodes, 2016)
Jim Petti ... driver (7 episodes, 2016)
Mark Scruton ... driver (7 episodes, 2016)
John Spaccarelli ... driver (7 episodes, 2016)
Javier Aguilar ... driver: Utah (6 episodes, 2016)
Kenny Lee ... driver: Utah (6 episodes, 2016)
Jim Pratt ... driver / driver: Utah (6 episodes, 2016)
Nona Mason ... driver (5 episodes, 2016)
Paul Kowalczyk ... driver (4 episodes, 2016)
Denise Marciel ... driver (4 episodes, 2016)
Frank Roughan ... driver (4 episodes, 2016)
Brian Stackhouse ... driver (3 episodes, 2016-2018)
Greg Bluhm ... driver (3 episodes, 2016)
Justin Dyrness ... driver (3 episodes, 2016)
Riley Guildner ... driver (3 episodes, 2016)
Ken Plumlee ... driver (3 episodes, 2016)
Jerry Shore Jr. ... driver (3 episodes, 2016)
Jennifer Tabish ... transportation dispatcher (3 episodes, 2016)
Gale Webster ... transportation captain (3 episodes, 2016)
Dan Marrow ... transportation coordinator (2 episodes, 2016-2018)
Joey Soriano ... driver (2 episodes, 2016)
Chris Anderson ... driver (1 episode, 2016)
Joe Bodle ... driver (1 episode, 2016)
Sharon L. Brigham ... driver (1 episode, 2016)
Randy Burke ... transportation captain (1 episode, 2016)
Josh Campbell ... driver (1 episode, 2016)
George Clayton ... driver (1 episode, 2016)
Kevin Cordill ... driver (1 episode, 2016)
Jay Dahlquist ... driver (1 episode, 2016)
Steven Docherty ... driver (1 episode, 2016)
Reg Frey ... driver (1 episode, 2016)
Mark Handt ... driver (1 episode, 2016)
Sidney Highsmith ... driver (1 episode, 2016)
Gregory Hoslet ... driver (1 episode, 2016)
Kelly Hustis ... driver (1 episode, 2016)
Roger Ickes ... driver (1 episode, 2016)
James Lujano ... driver (1 episode, 2016)
Bruno Marshall ... driver (1 episode, 2016)
Glen Marygold ... driver (1 episode, 2016)
Patrick McKernan ... ground safety pilot coordinator (1 episode, 2016)
Peter McKernan ... pilot (1 episode, 2016)
Bryan Oliver ... driver (1 episode, 2016)
Gary Schorr ... driver (1 episode, 2016)
Peter Schwietzer ... driver (1 episode, 2016)
Evan Sklov ... driver (1 episode, 2016)
David Teasley ... driver (1 episode, 2016)
Jim Tornero ... driver (1 episode, 2016)
Bruce Comtois ... driver (uncredited) (6 episodes, 2016)
Bob Cope ... driver (uncredited) (1 episode, 2016)
Jack Jay Reece ... driver (uncredited) (1 episode, 2016)
Ryan Thor ... driver (uncredited) (1 episode, 2016)

Series Other crew 

Wendy Altman-Cohen ... principal eyewear (20 episodes, 2016-2018)
Ali Naqvi ... assistant: Richard J. Lewis / writers' production assistant / production assistant (20 episodes, 2016-2018)
Scott A. Perez ... lead animal wrangler / wrangler gangboss / wrangler gang boss (20 episodes, 2016-2018)
Monty Stuart ... wrangler gang boss / ramrod / wrangler (20 episodes, 2016-2018)
Joey Rocketshoes Dillon ... gun trainer / weapons trainer / armorer / additional armorer (19 episodes, 2016-2018)
Mary Hastigan ... payroll: accountant / payroll accountant (19 episodes, 2016-2018)
Matt Joyce ... medic / medic: Utah (19 episodes, 2016-2018)
Debra Moore Muñoz ... writers' assistant / assistant: Lisa Joy (19 episodes, 2016-2018)
Jess Brackenburry ... wrangler: livestock / animal wrangler / wrangler (17 episodes, 2016-2018)
Tyler Bruno ... production assistant (17 episodes, 2016-2018)
Devon Elora ... stand-in (17 episodes, 2016-2018)
Joan Waldman ... representative: american humane / representative: American Humane Association / veterinarian: American Humane (17 episodes, 2016-2018)
Dalon Williams ... wrangler: Utah (14 episodes, 2016-2018)
Bryan Sundstrom ... script supervisor second unit / script supervisor: Utah (13 episodes, 2016-2018)
Nina Tarrab ... set production assistant (13 episodes, 2016-2018)
Jim Ericsson ... wrangler: Utah / animal wrangler / wrangler (12 episodes, 2016-2018)
Alex Antov ... medic (11 episodes, 2016-2018)
Juan Miguel Arias ... assistant to anthony hopkins / assistant: Anthony Hopkins (11 episodes, 2016-2018)
Natalie Borlaug ... travel coordinator / assistant production office coordinator (11 episodes, 2016-2018)
Jacey Heldrich ... assistant: Jonathan Nolan (11 episodes, 2016-2018)
Chris Kieffer ... video graphics supervisor / video playback supervisor (11 episodes, 2016-2018)
Forrest Alsobrook ... production assistant (10 episodes, 2016)
Gina Atwater ... writers' assistant / assistant: J.J. Abrams (10 episodes, 2016)
Karla Baeza ... assistant production coordinator (10 episodes, 2016)
Orlando Chongo ... key craft service (10 episodes, 2016)
Christopher Ciketic ... second assistant accountant / first assistant accountant (10 episodes, 2016)
Morgan Dameron ... assistant: J.J. Abrams (10 episodes, 2016)
Jonathan Hoover ... production assistant (10 episodes, 2016)
James Mcgilvray ... medic / construction medic (10 episodes, 2016)
Halle Phillips ... assistant: Athena Wickham (10 episodes, 2016)
Nairobys Apolito ... production assistant (10 episodes, 2018)
Alex Barnoya ... key medic (10 episodes, 2018)
Vanessa J. Beck ... set pa (10 episodes, 2018)
Vincent Befi ... assistant production coordinator (10 episodes, 2018)
Jesse Bontreger ... production assistant (10 episodes, 2018)
Chris Cortez ... medic (10 episodes, 2018)
James D. Dever ... military technical advisor (10 episodes, 2018)
Alexa DiCambio ... production assistant (10 episodes, 2018)
Frank J. Ellison ... financial controller (10 episodes, 2018)
Jori Espinosa ... first assistant accountant (10 episodes, 2018)
Daniel Fisch ... pro