Lists by peksentolga

a list of 24 titles
Film önerisi arayan arkadaşlara beğendiğim kişisel olarak en çok keyif aldığım anlamlı bulduğum hoşuma giden filmleri listeliyorum. Liste 100 filme ulaşana kadar henüz tamamlanmamış farzedip ona göre yorumlayabilirsiniz.

*Liste'de çeşitlilik fazla olsun diye aynı film serilerinden hepsi bu listeyi haketse dahi 1 den fazla film konulmayacak ( Atıyorum yüzüklerin efendisinin 3 filmini buraya koymayacağım sadece en iyisi konulacak )
*Liste tamamen kendi keyfime göre yapılmıştır diğer listelerden ayrılan noktası belki de bu. Bu listede sadece imdb top 250 görmeyeceksiniz yani klasik olarak. Puanı 6.5 olan filmede rastlayabilirsiniz 9 olana da gerçekten puanını haketmeyen bazı filmlere rastlayabiliyoruz malum. Umarım faydalı bir liste olur. Önerilerinizi beğenip beğenmediğiniz noktaları eleştiri ve desteklerinizi yorum olarak yazmayı unutmayınız.
 
a list of 85 titles
Liste Düzenlenme Aşamasındadır , sıralama rastgele yapılmıştır ve listeyi doldurmaması amacıyla seri filmlerin ilk filmi listeye dahil edilmiştir , listemizdeki filmlerin diğer filmlerinide izlemenizi öneririz.